Jump to content
Dogomania

Kraków - łagodna, młoda sunia ON, bez oka... biega po niebieskich łąkach... ZA TM ;(


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łoj cudeńko dziewczynka :loveu:Ja to bym jej zrobiła przepaske na oczko co by czasem zadziornie wygladała. Kalectwa zwierzaka nie powinno się ukrywać a wręcz przeciwnie żeby inni ludzie widzieli że taki zwierz też moze znaleźć dom,kochac i byc wiernym.Nie posiadając oczka nie jest niepełnosprawna a orginalna :)

Link to comment
Share on other sites

a nie chcialbys jej na stale :)?
rzecz w tym ze w krakowie dom mozemy jej znalezc w miare szybko, a potemz wawy jak ja zabrac na ew ogladniecie?
to sie wtedy bardzo komplikuje..
pewnie ze bym wolala :(
nawet u pracujacej i w bloku :(
ale wtedy bardzo nam sie zmnijesza pole do szukania domu..

Link to comment
Share on other sites

Kiwi, za dom u Jo37 mogę poręczyć głową :p

Jo37 jest "z naszej bajki", to człowiek "normalny" jak my wszyscy. Przywiozła mi do domu - (100 km z Warszawy) starego kota, którego, ot tak wypatrzyłam na forum kocim w Poznaniu , poprzednio Drobinkę, a 2 dni temu biegała po Warszawie, zeby przejać Punię z Dierżoniowa. To tylko akcje dla mnie i mojej menażerii, a ile zrobiła dla innych!
To złoty człowiek!

Ps. Jo, jestes mi winna piwo w niedziele (no, spróbuj nie przyjść do Jadłodajni filozoficznej :mad: ) za tę laurkę!
A po drodze z Krakowa przywieź mi ratlerkę od Erki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Pewnie uda mi się być w Azylu własnie w niedzielę, a jak już będę to 10-17 więc jeśli się ta osoba pojawi to mi nie umknie :) Jeżeli faktycznie ta pani przyjdzie to mogę jej psa wygiągnąć, pokazać, poopowiadać, a najlepiej niech sama zobaczy jaki to anioł :) A... ktoś się wybiera w sob lub nd do Schroniska ??

Link to comment
Share on other sites

Ahaaaa !!! To swietnie LEDA już przedstawiona i pokazan, czyli cudownie, ale miło by było z
tą panią porozmowiac... na dodatek dwa konie - ktoś kto ma zwierzęta zaaawsze robi na mnie lepsze wrażenie :) Oczywiście najwazniejsze jest jak je traktuje ;-) Jagienko ja mam w pon zaliczenie z fizyki i jak nie napiszę to.... ale wyrwę się do Azylu to pewne - choćbym miała poprawiać przedmiot w wakacje :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zwierzak6']Ahaaaa !!! To swietnie LEDA już przedstawiona i pokazan, czyli cudownie, ale miło by było z
tą panią porozmowiac... na dodatek dwa konie - ktoś kto ma zwierzęta zaaawsze robi na mnie lepsze wrażenie :) Oczywiście najwazniejsze jest jak je traktuje ;-) Jagienko ja mam w pon zaliczenie z fizyki i jak nie napiszę to.... ale wyrwę się do Azylu to pewne - choćbym miała poprawiać przedmiot w wakacje :-)[/quote]
Fizyka :loveu: Stare dobre czasy...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...