Jump to content
Dogomania

suczydełka XD


angineuuka

Recommended Posts

Argumentujesz jak jeden sorek wykładający na szanującej się polibudzie. :lol:

Ja sie boję zawsze włascicieli psów, a nie psów. Choć... laby - tak one powodują, że psa chowam za siebie i modlę się w duchu by te sumo do nas nie wystartowało...

 

Link to comment
Share on other sites

Ale mieliśmy boski spacer, nie ma co. :))) z samego początku coma wyszła by z obroży i wpadła pod auto. Dlawik chyba wróci do łask :p potem nie chciała wejść do lasu. Poszliśmy na polane, a tam morze onkow. Wiec misia się już nabuzowala, Coma to podlapala... i heja na większość psów. Siedlismy sobie na ławkę, biegnie dziecko. Jak się okazało do nas, Misia szczeknela mu w twarz. Dziecko się wystraszylo, miał łzy w oczach :D od razu zgarnął opieprz ode mnie. Myślałam, że ja zgrane od jego matki ale nie było nic, chyba nie wiedziała że to do jej synulka.

Link to comment
Share on other sites

Mhm, wqrwu ciąg dalszy. Pisałam do Marty, wiadomość odczytana jednak nie odpisała. Jako że nie mam humoru i mnie wszystko wqrwia to dostała następna wiadomość. Spodziewałem się ze obroże od Marty przyjdą pierwsze, no cóż. Chyba ostatni raz raz od niej coś kupuje. Nawet używki. Za to smycz dzisiaj przyszła, a ja po wczorajszym spacerze chyba owialam ryjoka sobie bo oko mn napier.. kark także. Chyba zacznę happy day :grins:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...