Jump to content
Dogomania

Nie miała nic,została sama teraz szuka kochającego DS


emilak

Recommended Posts

[quote name='paulinken']Zajrzyjcie tu;[URL="http://malutki.eu/"] http://malutki.eu/[/URL][/QUOTE]

Można by się z nimi skontaktować, może przy dłuższym pobycie mają zniżki. U nas na dolnym śląsku, w niektórych hotelikach tak jest, że jak zwierze idzie na cały miesiąc do hoteliku to połowę taniej.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cytuę z miau wiadomość z Wto Lip 26, 2011 21:07

[quote name='"emilak"'][quote name='"BOZENAZWISNIEWA"']emilak-proszę o telefon do mnie ,mam DT dla maleńtasa w Warszawie....trzeba szkrabka tam podwiexc.dOM ZAKOCONY(JAK NA TEN SEZON),ALE MALUTKA BEDZIE U STARSZEGO MAŁZEŃSTWA PRZEZ TYDZIEŃ, A MY "ZROBIMY "ZA WAS ROBOTE -OGŁOSZENIA I ZNAJDE JEJ ds
Mój telefon-........[/quote]

bardzo, bardzo dziękuję w znalezieniu małej dt i napewno w bliskiej przyszłości wspaniałego ds:) Pomoc jest nieoceniona, jeszcze raz bardzo dziękuję za uratowanie życia Kici :)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kulkerson']Rozumiem, że mała ma dom tymczasowy i perspektywy na domek ? :) żeby mojej kici się tak udało....[/QUOTE]

Z tego co wyczytać można to chyba tak, jeszcze dla pewności napisałam na wątku jak się skończyło. Jak coś będzie wiadomo to wkleję tutaj :)

Link to comment
Share on other sites

hej Kochane, widzę, że koleżanka mnie ubiegła, ale i tak powtórzę dobre wieści- Kicia znalazła DT:) jestem przeszczęśliwa i bardzo, bardzo dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc, za chęć pomocy pieniężnej mimo, że mnie nie znacie:) teraz czekamy na cudowny DT- wierzę, że się szybko znajdzie:) wątek pozostaje otwarty, zmienię tylko tytuł. Jeszcze raz wielkie dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kulkerson']Jakby jej zrobić więcej zdjęć to chętnie ją ogłoszę, zrobię allegro :)[/QUOTE]

o byłoby super! ja jej spróbuję zrobić sesję, ale zobaczymy, czy będzie miała na to ochotę;) mogłabyś mi podać na pw maila i nr konta to przeleję Ci kasę za allegro:)
wielkie dzięki:)

Link to comment
Share on other sites

mieszkam w Żywcu, /woj. śląskie koło Bielska - Białej/
mam 4 koty, 3 swoje i 1 do adopcji, jak mi ją przewieziecie to może troche pomieszkać u mnie
nie chce żadnych pieniędzy jedynie pomoc w szukaniu domu na stałe
mam problem z internetem mój nr tel 691866387, [email][email protected][/email]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/207380-Żywieckie-koty-z-osiedla-Chudy-Bartuś...-tylko-spójrz-nie-potrzebujemy-wiele[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...