Jump to content
Dogomania

Kraków - Beros wśród niebieskich traw... wsród gwiazd... za TM [']


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jest maly problem...ja to juz tak wszytsko na wyrost ale nakonsultacje jestesmy zdecydowane tylko czekamy na termin wiec mysle ze nie wybiegam za bardzo w przyszlosc...zadeklarowalam sie jako transport i nie wycofuje sie z tego..tylko snieg troszke mnie zaskoczyl (jak drogowcow co roku w grudniu;))...chodzi o to ze nie mam zimowych opon...a najgorsze ze nie mam teraz pieniedzy na nie..dlatego poki co bylo ok ale teraz jest zbyt slisko i o mandat nie trudno ..wiec letnnie odpadaja..i tu jest problem..musimy koniecznie szukac zastepczego transportu (ewentualnie pozyczyc opony:cool3:) bo jak nagle Patia dostanie tel ze na dniach bedzie lekarz to nie mozna stracic takiej okazji...ktos ma pomysl??

Link to comment
Share on other sites

Wiemy o Berosie...Prosimy o wpłaty na konto AFN
[B][COLOR=#ff0000]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE
UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]14-100 OSTRÓDA[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]NIP 7412025929[/COLOR][/B]

[B][COLOR=#ff0000]KRS 0000264523[/COLOR][/B]


[B][SIZE=4][COLOR=navy]numer konta[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=navy]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=4][COLOR=teal]dla przelewów zagranicznych[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=teal][B]INGBPLPW[SIZE=2]78213000042001038801430001 [/SIZE][/B][SIZE=2]opłata za przewalutowanie 40zl :/[/SIZE]
[/COLOR][COLOR=black]z dopiskiem: Nadzieja Dobermana-Beros[/COLOR]

DZIEKUJEMY

Link to comment
Share on other sites

a czy ktos moze porozmawiac z Panem kierownikiem schroniska czy jest mozliwosc by Beros po zabiegu ewentualnym mogl czekac na domek w swoim boksie?wiem ze powrot do schroniska nie jest dobry ale z tego co pisza dziewczyny ma wlasny wybieg i dobre warunki a musimy wiedziec gdzie go zabierzemy...tzn chodzi mi o moment gdy juz nie bedzie potrzebowal opieki pozabiegowej...no bo chyba ze hotel..ale czy zdobedziemy tyle pieniazkow....

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie zalamuje mnie dlatego ta sytuacja..bo Beros po zabiegu nie moze wrocic do schronu a co jesli sie nie uda??(tfu tfu):(:(:(
no i martwi mnie to ze z tego co zrozumialam dr przyjezdza do kliniki a nie wiadomo na ile ...jak bedzie syt z dnia na dzien...trzeba myslec juz:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...