Jump to content
Dogomania

Kraków - Beros wśród niebieskich traw... wsród gwiazd... za TM [']


Jagienka

Recommended Posts

Ja myślę tak , konsultacja , dowiadujemy się jakie sa szanse , jakie mniej wiecej koszty , przy okazji troche poznamy Beroska , weźmiemy go na spacerek itd.
Kasę zbierajmy już , nie przyda sie Berosowi , przyda się innemu biedakowi.
Jutro zadzwonię pod podany numer i spróbuję się umówic , tylko kto Beroska zawiezie?:modla: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sprawa wyglada tak ze ja moge wziac auto ..mam lanosa headback'a(jakkolwiek sie to pisze,chodzi mi o to ze sciety tyl ale 4 drzwiowy)...tylko Myslenice to kawalek i nie wiem czy podejme sie byc kierowca( mala wprawa),wiec moze wyciagne mojego TZ...ale musi ktos jechac z nami...kto sie podejmie?Patia?:)
aha i jaki mniej wiecej termin wchodzi w gre??

Link to comment
Share on other sites

Jagienka, z tego co wiem, to Vika_Bari rozmawiała z kierownikiem i o Berosie i maja udostepnic jego kartę choroby, ale lekarzowi, wet...Czyli jakby była kasa i jest transport to może chociaz konsultacja na początek, a potem bedziemy myślili czy sie uda po tym co powie lekarz...

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dzisiaj z panią weterynarz. Na terenie schroniska Beros miał dwie operacje, z jednej strony się zagoiło, z drugiej znowu wylazło. W każdym razie chodziło też o to, żeby on wogóle mógł się załatwiać. Nie było sensu go usypiał po 1000 razy, psiak i tak był mocno zestresowany. Rany w schronie się źle goją właśnie ze względu na stres.
NIE BYŁ NIGDY KONSULTOWANY POZA SCHRONISKIEM. Arka już nie bierze psów ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

o kurcze to ja juz nic nie rozumiem..bylo mowione ze mial przynajmniej 2 konsultacje poza schronem....:shake:a czemu Arka nie bierze psow ze schronu?pytam z ciekawosci bo chyba jak cos to decydujemy sie na Myslenice tak??Jaga mowila Pani wet jeszcze cos??kurcze ale co po zabiegu(bo caly czas mam nadzieje ze do niego dojdzie i ze sie uda)...gdzie Berosika umiescimy??ehh trzeba zaczc zbierac pieniazki....wie ktos co i jak ze skarpetami na AFn??

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam , że sie mało odzywam ale czasu mało.
Jutro dzwonię do Myślenic zaraz z rana , zeby sie dowiedzieć kiedy będzie ten specjalista z Wrocławia.
Dobrze by było , gdyby wypowiedziała sie tu VikaBari , bo może ona też cos planuje , trzeba działać wspólnie.
w Myslenicach jest szpitalik i to własnie pobyt w szpitaliku kosztuje 40 zł za dobę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...