Jump to content
Dogomania

Kraków - Beros wśród niebieskich traw... wsród gwiazd... za TM [']


Jagienka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, a czy można byłoby wziąść jego kartę choroby i zadzwonić do weterymarza (poleconego przez Doddy) i poinformowac go co tam jest napisane (po tych czterech operacjach) i czy są w ogóle szanse. Może poprosić schronowego weta aby zadzwonił i porozmawiał. Na SGGW są specjaliści!

Link to comment
Share on other sites

jeśli mogę się wtrącić , to polecam z czystym sumieniem dr.Derkowskiego z Arki !to świetny chirurg , moja Tosia byla u niego operowana już trzy razy /w tym zerwane kolano/i zawsze wszystko było ok, opieka po zabiegu itp.
tylko nie wiem , czy Arka ma hotelik na okres rekonwalescencji -trzeba by zapytać na miejscu .

Link to comment
Share on other sites

Tak, z tego co wiem, dużo psów z azylu, które mają jakies powazniejsze kłopoty jest leczonych w Arce.
Ja też tam chodzę ze swoimi psami, głównie ze względu na to, że klinika jest stosunkowo blisko mojego domu. Ale też nie mam zastrzeżeń. Zawsze wszystko było ok.

Link to comment
Share on other sites

Mam odpowiedź z Myślenic.
"Witam,
Będzie u nas chirurg z Wrocławia (dr Niedzielski) na przełomie roku - robił u nas takie zabiegi i wszystko dobrze się goiło. Cena leczenia szpitalnego - 40 PLN za dobę + koszty leków i wykonanych badań. Jakby pani chciała przyjechać z pieskiem na konsultację, to prosze o kontakt telefoniczny - 012 274 41 30. Termin - tuż przed lub tuż po sylwestrze (lada dzień będziemy znać ostateczny termin). Chirurg - dr Dariusz Niedzielski.
pozdrawiam"

Napisłam im , że to by była już piąta operacja i że piesek mieszka w schronisku.
Co myslicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Oni wiedzą , ze Beros jest ze schroniska.[/quote]
acha zrozumiała, że im dopisałaś później... to teraz w zasadzie kwestia transportu w pampersie i można sie umawiać i zbiórka kasy... oj święta wyssały co mogły :shake: ale napewno każdy coś wygospodaruje...:roll:

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny z watku Nadzieja Dobermana pisaly ze mozna cos z ich kasy wziac...maja mnostwo wydatkow ale na pewno cos pomoga...no to jak ?decydujemy sie tam na konsultacje?Patia dasz rade jakos umowic??tylko ja sie martwie tym ze ponoc po zabiegu Beros ma nie wrcaca do schronu...czytalam ze Pan kierownik tak powiedzial...

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem konsultacja tak czy inaczej jest konieczna, lekarz zobaczy i powie czy w ogóle warto. Musimy zbierać kasę, dalej, na "Nadzieję dobermana", bo tam za wiele nie ma. Może cos poświętach wystawię na bazarku. Moim zdaniem jak najbardziej Beros powinien skorzystać z kasy wspólnej dobermanów. Oby to była dla niego szansa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...