Jump to content
Dogomania

Kraków - Beros wśród niebieskich traw... wsród gwiazd... za TM [']


Jagienka

Recommended Posts

Dzwoniłam , powiedziałam , ze bedziecie koło 17.30 , dobrze?
Cena konsultacji ostatnio 50 zł ale doktor był w klinice jakis czas temu więc mogła ulec zmianie. Jeśli zdecydujemy sie na zabieg i bedzie mógł zostac on przeprowadzony za konsultacje się nie płaci.
Pani Maja Ingarden , która ze mną rozmawiała mówiła , ze będzie próbować z mężem , który trzyma kase , jak to sie wyraziła , negocjowac cenę pobytu w klinice po operacji. Jeśli zdecydujemy sie na zabieg Beros moze zostac w klinice już w sobotę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to super...jasne Patia godzina moze byc..dziewczyny my nie mozemy zdecydowac sie na ten zabieg:(owszem zostawilibysmy go w sobte,po zabiegu wydobrzeje w klinice (bo mysle ze kase bysmy uzbierali) i...?co dalej??Beros nie ma gdzie isc....a ak cos pojdzie ne daj Boze nie tak??tak czy siak do schroniska ma nie wracac i zywcem nie mamy go gdzie dac...Hotel?a jesli cos bedzie zle?do konca zycia bedzie tam mieszkal..?
ja juz nie wiem co robi:(:(

Link to comment
Share on other sites

decyzja jest trudna, ale poczekacie na konsultacje:co powiedza lekarze, jakie rokowania...bo to przeciez nie moze mieszkac w hoteliku na stale a do schronu to tylko po to by tam zgasnąc moze wrócic....:shake: wysyłam 100 zl dla Beroska-chce mu dac nadzieje mimo wszystko

Link to comment
Share on other sites

a nie mozna sie umowic ze schroniskiem, ze moze tam wroci? Przeciez ta operacja zwieksza jego szanse na znalezienie domu. Trzeba zaryzykowac!! bez tej operacji on nie ma szans.

jesli bedzie musial wrocic do schronu, o bedzie przykre, ale bedziemy mialy pewnosc, ze zrobilysmy wszystko co bylo w naszej mocy. a osoby z Krakowa by mogly sie nim w tym schronisku zajac. wyprowadzac na spacery, dokarmic (moze wet wskaze jakas odpowiednia karme), podac witaminy. On jest sam w boksie wiec nie powinno byc z tym problemu? jesli nie ma porzadnej budy, to tez na nowa uzbieramy.

kurcze, ratujmy go!!!!!!

Shilla tez uzyczy jakies 100 zl koledze ;-)

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny serdecznie dziekujemy za pieniazki:loveu:
no nie wiem jak to z tym powrotem do schronu,tam kiepsko goja sie rany bo spiak sie stresuje innymi na przeciwko psiakami np.
ale mysle ze warto porozmawiac z Panem kierownikiem,ktory tez chce dla Berosa jak najlepiej...
Beros na pewno powinien miec spacjalistyczna karme ale pewnie polowa psiakow taka miec powinna a schroniska raczej nie stac nato...
nie mam pojecia czy Pan kierownik zgodzil by sie bysmy kupowali dla berosa bo to jest pewne faworyzowanie psa a wszytskie tam biedy...no nie wiem przydaloby sie porozmawiac..

Link to comment
Share on other sites

Bo to jest tak, że może cos się w międzyczasie wyjaśni, może cos się znajdzie, jakieś wyjście, ale jesli nie, to nie możemy z psem być na ulicy... My bedziemy mu szukały domku, tymczasu, ale jesli nie bedzie musimy mieć alternatywe, że do schronu zawsze może wrócić ( w tym najgorszym wypadku)...

Link to comment
Share on other sites

no kurcze...rany wygoja sie w klinice. A jakie to faworyzowanie skoro on jest sam w boksie?? Pan kierownik powinien sie cieszyc, ze sa ludzie, ktorzy odciaza finansowo schronisko. Karme bedziemy kupowaly. bedziemy zebrac na allegro i gdzie sie da o pieniadze. A jesli Panu kierownikowi zalezy na Berosie to pozwoli jemu tam wrocic. przeciez my chcemy sprobowac go uratowac. gdyby nie my, to on by przeciez i tak tam siedzial. jesli chcecie, to moge z tym panem porozmawiac telefonicznie ;-)
jak bedziecie z psem u weta zapytajcie jaka karma bedzie dla niego odpowiednia. jak nie bedzie kasy w skarpecie, to sama jemu ja kupie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']no kurcze...rany wygoja sie w klinice. A jakie to faworyzowanie skoro on jest sam w boksie?? Pan kierownik powinien sie cieszyc, ze sa ludzie, ktorzy odciaza finansowo schronisko. Karme bedziemy kupowaly. bedziemy zebrac na allegro i gdzie sie da o pieniadze. A jesli Panu kierownikowi zalezy na Berosie to pozwoli jemu tam wrocic. przeciez my chcemy sprobowac go uratowac. gdyby nie my, to on by przeciez i tak tam siedzial. jesli chcecie, to moge z tym panem porozmawiac telefonicznie ;-)
jak bedziecie z psem u weta zapytajcie jaka karma bedzie dla niego odpowiednia. jak nie bedzie kasy w skarpecie, to sama jemu ja kupie.[/quote]
Wczoraj rozmawiałam z kierownikiem i jak wiecie zgodziła się na wydanie Berosa ze schronu na konsultacje ,mówił ,ze nie widzi przeciwskazan ,zeby Berosa operować jak chcemy ,ale po zabiegu musi być hospitalizowany też po za schroniskiem bo niestety w schronisku nie ma na to warunków,szpitalik jest przepelniony ,a on musiałby miec osobny boks co nie jest możliwe, Na pewno nie widzi przeciw skazan ,zeby w razie czego potem wrócił.
Co do karmy na pewno też się zgodzi bo narawdę zalezy mu ne dobru zwierzaka.
Reszte wiadomości może przekazac Jagienka bo dalsza rozmowe z panem kierownikiem prowadziła ona jako osoba bezposrednio zainteresowana

Link to comment
Share on other sites

Panu kierownikowi na pewno zalezy na dobru Berosa,chodzilo mi o warunki...a wiec tak..ile mamy pieniedzy?
jest tak: w sobote jedziemy na konsultacje i jesli Pan dr powie ze jest to do operacji i jesli pan kierownik wyrazi zgode na to by Beros wrocil po podleczeniu w klinice to zostawiamy go na niedziel...tak??
tylko tu juz by szlo o wieksze koszta...operacja,nie znamy ceny i pobyt w klinice-40 zl doba...
czy ktos wie ile po takiej operacji psiak musi byc w klinice??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga_27']kilka dni musi zostac. teraz jest 30 zl, ja zaraz przeksieguje 100 zl od Shilli i 100 zl wyslala dzisiaj dzodzo. pewnie jutro dojda. wiec razem 230 zl[/quote]

wiec mamy 230 zl...zalozmy ze Beros musi tam zostac 5 dni to juz wlasciwie po pieniazkach....konsultacje postaramy sie pokryc, Jaga ma odlozone i ja tez...ale wychodzi na to ze trzeba by uzbierac na cala opercaje...nie mam pojecia jaki to moze byc koszt...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap'][B][SIZE=3]Patia[/SIZE] podaj prosze adres tej lecznicy i nr tel[/B],faktycznie warto zapytac o cene...[/quote]to chyba podstawa, zeby sie tego dowiedziec:oops:

[B]i prosze wezcie pod uwage, to co napisalam w sprawie allegro.[/B]

moze by tez prosbe do afn napisac o dofinansowanie??

Link to comment
Share on other sites

Karusia - zwabiłaś ;)

Do cegiełek bezprzedmiotowych trzeba mieć pozwolenie d alegro i zarejestrowaną fundację.

Jeśli wystawilibyśmy aukcje, trzeba by było w zamian za pieniądze wysyłać do tych ludzi jakieś drobnostki lub podziękowania chociaż, aby jednak była "przedmiotowa"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Karusia - zwabiłaś ;)

Do cegiełek bezprzedmiotowych trzeba mieć pozwolenie d alegro i zarejestrowaną fundację.

Jeśli wystawilibyśmy aukcje, trzeba by było w zamian za pieniądze wysyłać do tych ludzi jakieś drobnostki lub podziękowania chociaż, aby jednak była "przedmiotowa"[/quote]no bedziemy drukowac zdjecie Berosa, tak jak jest u Shilli:
[URL]http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=155873741[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...