Jump to content
Dogomania

Jestem Parys...czekamy na wieści z nowego domu....


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zapomiala wogole napisac ale i tak nie uwierzycie ze parys umie szczekac:D
darl dzisiaj sie na balkonie z ranca na co i do kogo nie wiem.
Wczoraj pod sklepem czekajac na marcina z psami skakal na ludzi ze sczescia merda ogonkiem.
Najlepsze jest to ze on tak wysoko skacze ze to az nie do uwierzenia jest:)

Link to comment
Share on other sites

Nie mam ale zrobie kubus to jest kubus:D moj mezczyzna:D Baksa na watku luski masz zdjecia z kubuskiem.
Kubus to potezny pies o bardzo silnej szczece i dosc mocno rozbudowanej... Kuba to nie pies to potega:D

Parys normalnie przy oich sokach to jest tak malutki ze szok:D

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][SIZE=4][COLOR=red]Majeczka...wywalona na parkingu z myslą : "moze ją zabije...?"[/COLOR][/SIZE][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211377-MAJA_-malutka-zwykła-choć-NIEZWYKŁA_-WIERNA-UFNA...PORZUCONA!_pomózcie-ogłaszać"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2113...cie-ogłaszać[/COLOR][/URL]! [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Laika jak do mnie trafiła dostawała luminal i bromek. Szybko zmieniliśmy jej lek na trileptal (oxcarbazepinum)=> mniej obciążający niż luminal i odstawiliśmy bromek. Poza tym je tylko royal canin renal albo hill's k/d. By odciążyć nerki, które nie metabolizują amoniaku.Super, że Parys tak szybko opuścił schron :) Powodzenia psiaku :)

Link to comment
Share on other sites

co nowego dzisiaj....
otoz chlopak nauczyl sie sygnalizowac ze jest glodny:)
widzde wzrok jego gdy chce jesc... tylko ze on tye je ze moje asty tyle nie papusiaja.. na sile na potege nie wie jakby sie bal ze
nie dostanie nastepnej porcji? nie wiem...

sikanie i kupa juz tez widze kiedy choc problem jest tego typu ze lazimy asakrycznie dugo a on na dworze nigdy przyjdzie do domu na balkon ciach i tam mi szpaci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...