Jump to content
Dogomania

Jestem Parys...czekamy na wieści z nowego domu....


BUDRYSEK

Recommended Posts

dzisiaj parysek poszedl do nwego domecku na probke;) pierwsze wiesci to takie ze zrbil kupe w kuchni;)
oznaczyl teren :) a pozatym bawi sie d upadego z koleszka podobnych rzmiarow:) ala york tylko troszke wyrosniety
jesli wszystko pojdzie po dbrej mysli po PA zostanie wyadoptowany na stale:)jestem w stalym kontakcie ucze karine
jak funkcjonuje dogo;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobre wiesci i zle...
z dobrych u nich wszystko wporzadku oprocz jednego incydetu, parys mial atak.. rotki bo krotki ale atak trwal prawie 7 minut.
wedlug naszych zalecen dostal tube doodbytnicza diazepanu i przeszlo oni natomiast wystraszeni na amen.
wystraszyli sie tym ze moglo cos mu sie stac.. na szczescie oprocz popuszczenia moczu i drgawek nic wiecej sie nie stalo
czym atak zostal spowodowany nie wiedza choc maja wrazenie ze chodzilo o dzwiek syreny nadjezdzajacej karetki chwile po tym nastapil atak. na szczescie po raz kolejny sytuacja opanowana..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Mam wiadoosci od Kariny
Wszystko u nich wporzadku arysek biega jak lania po trawce rozraiajac z drugim psem;)
Zdjecia mam ale karia mi wyslala tylko nie wiem czemu ale one sa wielkosci kostki lodu tak male ze przy probie powiekszania
sie rozmazaly.. nie wiem czy ja cos popitolilam czy jak?
Na szczescie bede sie z nia widziec t zgram te zdjecia bezposrednio na kompa to wkleje kilka fotek rozrabiaki.
Atakow nie bylo ale to chyba wynik tego ze wrocili z wygnajewa a tam atakom sprzyjaly odglosy karetek jezdzacych
na wezwanie.. poki co wszystko sie uspokoilo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

miałam okazję poznać Parysa, bardzo fajnie że pomimo choroby znalazł dom :)
Jakie podejście do choroby ma nowa rodzina? Dają radę? Takie ataki wyglądają strasznie dramatycznie i są strasznym przeżyciem dla psa jak i właściciela..
Wrzućcie koniecznie zdjęcia, czekam z niecierpliwością, chce zobaczyć jak się urządził ;)
Najlepiej niech właścicielka się zaloguje i zda relacje :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyga-fryga']Mam prośbe od Budryska który nie ma aktualnie dostępu do neta.

[B]Budrysek prosi Kofeine o adres i tel Kariny od Parysa, bo nie odpowiada na smsy i tel.[/B][/QUOTE]

Czy to miało by znaczyć , że Budrysek nie wie gdzie został wyadoptowany Parys? Co z wizyta poadopcyjną? Nie było spisanej umowy?
Cos dziwne rzeczy dzieją się na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Co.']Jaka sytuacja u Paryska? Była wizyta PA? Tez chętnie bym zobaczyła fotki psiaka.
Nowi właściciele się rejestrowali na dogo?[/QUOTE]
Nie widać żeby rejestrowali się. Wiadomości są z 5-go października. Wizyty poadopcyjnej nie było. Zdjęć psa nie ma.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...