Jump to content
Dogomania

Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!


BUDRYSEK

Recommended Posts

Tak, Pawełek (obecnie Toffi) nadal jest u mnie w BDT. Wcześniej napisałam o powodach, dla których psiak u mnie na stałe zostać nie może. Obecnie sytuacja o tyle się skomplikowała, że 12 lutego idę do szpitala na operację (może być wcześniej, jeśli stan zdrowia się pogorszy), Po operacji jadę do szpitala sanatoryjnego na 3 tygodnie. Nie ma się kto zaopiekować psem na ten czas, ponieważ mój TŻ pracuje w systemie 12-godzinnym, a Toffi musi być wyprowadzany co 7-8 godzin.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 689
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam z Kerian i na moją prośbę obiecała porobić Tofikowi ogłoszenia z nowymi fotkami, bo ja na dogo w sprawach ogłoszeń, wstawiania zdjęć, bazarków i innych czynności jestem kompletna sierota. Nauczyłam się tylko logować i pisać posty. Gdyby znalazł się ktoś chętny z Poznania do udzielenia mi lekcji z poruszania się po dogo, to byłabym bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zdjęcia Toffiego i postaram się jak najszybciej porobić dla niego ogłoszenia. Czy ktoś zechciałby mi pomóc? :)

Toffi ma ogłoszenie na SOS dla Jamników jeszcze jako Pawełek. Czy to ogłoszenie będziemy aktualizować, czy dodajemy nowe? Nie mam konta na tym portalu, ale mogę założyć :) Z tego co widzę, ogłoszenia na Allegro odpadają, bo usuwają je :(

Pierwsze ogłoszenie dałam na GumTree:
[url]http://poznan.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=350318962&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_DELAYEDMXAdIdMZ350318962MXGuidMZ1352b60f-fe80-a20b-2705-9747fffefa7eMXadDelayedMZ24&secev=AQAAATUpVg4AAM0AAAABACExMzUyYjYxYmRmYi5hMjBiMjc4LmNlNTQuZmZmZGY5MGMAAAABAAAAABThcXIA%2F%2FGd6hB%2BvPsJU9hfyxbJxVS2zVc*&wmid=350318962[/url]

Czy możecie podpowiedzieć, gdzie warto dać ogłoszenie?

Edited by Kerian
Link to comment
Share on other sites

Witam na wątku Toffiego (d. Pawełek) i proszę o ogłaszanie go do adopcji, gdzie tylko jest to możliwe. Mam nadzieję, że szybko znajdzie swój stały dom. Ja jutro jadę na konsultację do szpitala i jest taka opcja, że od razu mnie zatrzymają. To oznacza, że pies będzie sam w domu ok. 13 h. Nie może iść do domu z innymi psami, bo atakuje bez ostrzeżenia. Im większy pies, tym większy atak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kerian']Dostałam zdjęcia Toffiego i postaram się jak najszybciej porobić dla niego ogłoszenia. Czy ktoś zechciałby mi pomóc? :)

Toffi ma ogłoszenie na SOS dla Jamników jeszcze jako Pawełek. Czy to ogłoszenie będziemy aktualizować, czy dodajemy nowe? Nie mam konta na tym portalu, ale mogę założyć :) Z tego co widzę, ogłoszenia na Allegro odpadają, bo usuwają je :(

[...][[/QUOTE]

[B]Proszę nie tworzyć koljenych profili a napisać do mnie na [I][email protected][/I]
Jeden pies jedno ID nie można zaciemniać. Wszystko mogę zmienic, również zdjęcia.[/B][B] Ale prosże pisac na podany adres.[/B] Wczesniej pytałam parokrotnie na tym wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASTRA 126']Tak, Pawełek (obecnie Toffi) nadal jest u mnie w BDT. Wcześniej napisałam o powodach, dla których psiak u mnie na stałe zostać nie może. Obecnie sytuacja o tyle się skomplikowała, że 12 lutego idę do szpitala na operację (może być wcześniej, jeśli stan zdrowia się pogorszy), Po operacji jadę do szpitala sanatoryjnego na 3 tygodnie. Nie ma się kto zaopiekować psem na ten czas, ponieważ mój TŻ pracuje w systemie 12-godzinnym, a Toffi musi być wyprowadzany co 7-8 godzin.[/QUOTE]

o kurcze :( dopiero teraz przeczytalam informacje....mam nadzieje, ze wszytsko bedzie dobrze, trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia!

moze uda sie znalezc kogos z Poznania kto zajmie sie Pawełkiem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Javena'][URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2090156013[/URL][/QUOTE]

Dziękuję, Javena :) Mam nadzieję, że Allegro nie dobierze się do ogłoszenia Toffiego. Ten numer telefonu jest do mnie - podałam swój, bo zapomniałam zapytać czy mogę podać numer Pani Anny. Poza tym, będąc w szpitalu, lepiej żeby miała spokój.

Już parę osób jest na Facebooku.

Link to comment
Share on other sites

Witam! Po konsultacji medycznej ostatecznie do szpitala idę 7 lutego, tak więc jeszcze kilka dni Toffi ma zagwarantowaną całodobową opiekę. Martwię się, co będzie w czasie mojej nieobecności. Jest jedynym stworzeniem, które świata poza mną nie widzi. Jest jak mój cień: gdzie ja - tam on.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']To co będzie z Pawełkiem? :([/QUOTE]
Jak pójdę do szpitala czy jak się nie obudzę z narkozy?
Proszę o ogłaszanie go i szukanie DS, bo ja kompletnie tego nie "kumam". Może szybko znajdzie fajny dom. w ogłoszeniach proponuję dopisać, że z kotami żyje w zgodzie, grzecznie jeździ samochodem, jest grzeczny. Niestety agresywny do psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASTRA 126']Jak pójdę do szpitala czy jak się nie obudzę z narkozy?
Proszę o ogłaszanie go i szukanie DS, bo ja kompletnie tego nie "kumam". Może szybko znajdzie fajny dom. w ogłoszeniach proponuję dopisać, że z kotami żyje w zgodzie, grzecznie jeździ samochodem, jest grzeczny. Niestety agresywny do psów.[/QUOTE]

Chyba trzeba szukać też dt na już? :( porozsyłam wątek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...