Jump to content
Dogomania

Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!


BUDRYSEK

Recommended Posts

[quote name='soboz4']jestem również, jako dt odpadam
zapytam koleżanki, ale ona ma juz 5 psów i na dodatek dobka w dt, może jak dostanie gwarancje leczenia psa i karmę to się zgodzi, ale nie obiecuję[/QUOTE]

Dzięki Bożenko, dzięki Wam wszystkim!!! :) nie wiem co z nich będzie :( ogłoszenia miał i kapa, dalej jest w dt, póki co :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 689
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BUDRYSEK']cholera nie mam pomyslu co robic?
mam Pania ktora moglaby go przetrzymac kilka dni, ale Ona ma 70 lat i nie wiem czy sobie poradzi?
poza tym trzebaby jeszcze uzbierac kase na transport do Bielska Bialej[/QUOTE]

:/ to może tak awaryjnie? a bedziemy czegos w tym czasie szukać?

Link to comment
Share on other sites

No i co tu zrobić??? Trzeba szukać kogoś kto będzie mógł go przetrzymać, albo inny domek tymczasowym no bo co innego>?? ja wiem, że łatwo się mówi, no ale jakie są jeszcze wyjścia??? Może faktycznie ta pani 70 letnia by się ulitowała, jeśli on jest spokojny, to na pewno dała by radę, niektóre pani po 70 to 18tke by przeskoczyły :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnieszka Co.']A opcja, że ktoś kilka razy dziennie przychodzi, karmi, wyprowadza? Nawet 2-3 osoby mogą ustalić dyżury - jeśli problemem jest dom bez innych psów, a np. znajdą się poznaniacy chętni pomóc.[/QUOTE]

Słuchajcie, to też jest jakaś myśl! Znacie osoby z Poznania na dogo???

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co z tym dojeżdżaniem aby wyprowadzić psa to trochę skomplikowane. Nie kazdy jednak zdecyduje sie dać klucze do domu ludziom bądź co bądź obcym -szczególnie jak by to miała byc cała brygada. No i Poznan jest spory więc jak juz, to ktos z okolicy bo przeciez , zwłaszcza przy tej pogodzie nikt nie bedzie jeździł pół miasta żeby wprowadzić na krótki spacerek.
Ale pomyslałam o czymś innym choc po tej linii. Niedługo zaczynają się w Wielkopolsce ferie więc troche dzieciaków bedzie siedziec do południa w domu. Może gdzies [U]po sąsiedzku[/U] znalazłaby sie jakas młoda osoba która przyjęłaby Pawełka "do przedszkola' na te godziny kiedy miałby byc sam w domu. Dla zachęty może za jakąś sensowną opłatą którą tu uzbieramy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASTRA 126']Jak pójdę do szpitala czy jak się nie obudzę z narkozy?
Proszę o ogłaszanie go i szukanie DS, bo ja kompletnie tego nie "kumam". Może szybko znajdzie fajny dom. w ogłoszeniach proponuję dopisać, że z kotami żyje w zgodzie, grzecznie jeździ samochodem, jest grzeczny. Niestety agresywny do psów.[/QUOTE]


znajomym z sąsiedniej ulicy umarła przedwczoraj staruszka jamniczka..... mają dom z ogrodem, w nim 2 kotki - jedna stara, druga młodziutka, bo pani kocha koty, pan - psy...
to pan mi mówił o śmierci ich Figuni, nie wiem, czy tak szybko zdecydowaliby się na adopcję, ale zapytam.....
wprawdzie panu podoba sie "moja" Róża, która też szuka domu, ale tu sytuacja naprawdę pilna

może być jednak tak, że po smierci suni na razie nie są jeszcze w stanie adoptować innego psa....

Link to comment
Share on other sites

o rety !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! no oczywiście że trzeba pomóc !! chyba jestem zszokowana i nie widzę numeru konta ? tutaj żaden komentarz ....no naprawdę nie wiem co powiedzieć ....wiem tylko że chciałabym jakoś pomóc !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Słuchajcie, to też jest jakaś myśl! Znacie osoby z Poznania na dogo???[/QUOTE] Ja znam wspaniałą Panią Małgosię na dogo to SUPERGOGA to jej zawdzięczam adopcję mojej Jasi - poproszę o pomoc na prywatnego mejla ale może ktoś zna też Panią Małgosię ? myślę że to osoba najbardziej KOMPETENTNA w tej sytuacji !!!! ja już działam !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anica']Ja znam wspaniałą Panią Małgosię na dogo to SUPERGOGA to jej zawdzięczam adopcję mojej Jasi - poproszę o pomoc na prywatnego mejla ale może ktoś zna też Panią Małgosię ? myślę że to osoba najbardziej KOMPETENTNA w tej sytuacji !!!! ja już działam !!![/QUOTE]

To działajcie cioteczki. Wy tam na miejscu jesteście i Wam łatwiej coś zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...