Jump to content
Dogomania

małe BIAŁE CUDO -- KLARA -- została góralką -- MA swoją RODZINĘ


anita_happy

Recommended Posts

nikt się nie wyrywa z nowinką tutaj więc my musimy sie podzielić.

Klarcia od wczorajszego wieczora jest w swoim nowym, stałym domu w.... zakopanem:) u nas mianowicie.

podróż była ciężka i bardzo stresująca dla Malucha ale na miejscu jest lepiej niż wszyscy sie obawialiśmy. jest oczywiście nieco zagubiona i wystraszona nową sytuacją plus musi tęsknić za Donką i domem ale z godziny na godzinę jest lepiej:) fizjologia bez zarzutów. zarówno przyjmowanie posiłków jak i reszta z tym procesem związana:)

zdjęcia oczywiście będą się pojawiać jak opanujemy już nową dla nas wszystkich sytuację.

w tym miejscu jeszcze raz dziękujemy Anicie za przeprowadzenie adopcji, Donce za opiekę nad Klarcią, przekazane nam wskazówki i zaoferowanie się z ewentualna pomocą gdybyśmy mieli jakieś problemy i wszystkim, którzy zdecydowali się na pomoc w transporcie.

myślimy z Małą jak się odwdzięczyć i pewnie cos wykombinujemy:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='makik']nikt się nie wyrywa z nowinką tutaj więc my musimy sie podzielić.

Klarcia od wczorajszego wieczora jest w swoim nowym, stałym domu w.... zakopanem:) u nas mianowicie.

podróż była ciężka i bardzo stresująca dla Malucha ale na miejscu jest lepiej niż wszyscy sie obawialiśmy. jest oczywiście nieco zagubiona i wystraszona nową sytuacją plus musi tęsknić za Donką i domem ale z godziny na godzinę jest lepiej:) fizjologia bez zarzutów. zarówno przyjmowanie posiłków jak i reszta z tym procesem związana:)

zdjęcia oczywiście będą się pojawiać jak opanujemy już nową dla nas wszystkich sytuację.

w tym miejscu jeszcze raz dziękujemy Anicie za przeprowadzenie adopcji, Donce za opiekę nad Klarcią, przekazane nam wskazówki i zaoferowanie się z ewentualna pomocą gdybyśmy mieli jakieś problemy i wszystkim, którzy zdecydowali się na pomoc w transporcie.

myślimy z Małą jak się odwdzięczyć i pewnie cos wykombinujemy:)[/QUOTE]


ooo :) witam serdecznie :)

a ja na dokładeczkę powiem, że Klara lubi koty :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']
a ja na dokładeczkę powiem, że Klara lubi koty :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE]

to tak troche w tajemnicy było o tym kocie:) poza tym nie wiadomo jeszcze czy lubi koty czy tylko tego jednego, który nie wiem czy sobie nie ubzdurał, że jest jego matką:) poza tym ten kot może myśleć też, że jest psem bo dziś jak rano wpuściliśmy go żeby nakarmić bo skrobał do drzwi to schrupał po Klarze suchą karmę mimo, że ma chyba z 5 mini zębów.

a co do szaleństw to warunki ku temu są:) tylko aklimatyzację trzeba zakończyć

Link to comment
Share on other sites

Witam i od razu sorry wszystkim, że wczoraj nie zdałam relacji z podróży Klary do Zakopanego, ponieważ oprócz dowiezienia Klary mieliśmy z synem jeszcze jedną pilną sprawę do załatwienia i w domu byliśmy dopiero po 24-tej. No a dzisiaj dopiero teraz dopadłam komputera.
Dla Klary to był dzień pełen stresów więc biedaczka była wylękniona i zagubiona. Po drodze zdążyła załatwić w samochodzie wszystkie swoje potrzeby łącznie z rzygankiem (ale nie w naszym samochodzie:lol:)

Widzę, że pańcio zgodnie z obietnicą zalogował sie na dogo:p:p i będziemy mieć relacje na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

[B]Przekazanie Klary w Krakowie. To już był trzeci etap sztafety Szydłowiec-Zakopane[/B]

[IMG]http://img807.imageshack.us/img807/9739/klarat.jpg[/IMG]

[B]Mała przez pierwsze kilometry oglądała krajobrazy[/B]

[IMG]http://img713.imageshack.us/img713/9474/klara001.jpg[/IMG]

[B]Później jednak stwierdziła, że lepiej podróż przespać[/B]

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/5094/klara005.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Troszkę wystraszona po wyjściu z samochodu. Znowu kolejna zmiana otoczenia:crazyeye:[/B]

[IMG]http://img35.imageshack.us/img35/28/klara007.jpg[/IMG]

[B]Wprawdzie Pan przytulał, ale Klara jeszcze zdezorientowana:-([/B]

[IMG]http://img11.imageshack.us/img11/3680/klara008.jpg[/IMG]

[B]Przy Pani była już bardziej kontaktowa:lol:[/B]

[IMG]http://img839.imageshack.us/img839/2374/klara010.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]I na koniec 'Pańciostwo' z pierwszym dzieckiem w rodzinie na rękach:lol:.
Malutka jeszcze zagubiona, ale początki zawsze są trudne zwłaszcza
Po tylu emocjach i stresach w ciągu jednego dnia:cool3:[/B]

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/4783/zdjcie0916h.jpg[/IMG]


[COLOR="#800080"][B]Szczęśliwego, dobrego życia malutka u boku swoich 'ludzi':loveu:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55']pewnie będzie z niej wysoka kobieta :lol: nawet obcasów jej nie trzeba będzie :evil_lol: każdy kawaler ją zauważy :diabloti:[/QUOTE]

hahah, na pewno, [B]ale dzieci z tego nie będzie[/B] :diabloti::diabloti::diabloti:


a ona jest już sterylkowa, czy jeszcze?

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://1.bp.blogspot.com/-TCnYQdD0iMU/TkktrhHwdfI/AAAAAAAAAAs/lpW_rGCHcuc/s1600/5.jpg[/IMG]

klarucha w swoim raju do brykania:)
to wszystko mamy zaraz pod nosem i codziennie korzystamy. oczywiście na smyczy ciągle ale i tak mała ma mnóstwo zabawy. uwielbia nurkować i wylegiwać się w trawie. bardzo ciekawią ją kozy i to z wzajemnością:)
zdjęć i historii z tygodnia mamy sporo i żeby było łatwiej to klara właśnie kończy zakładanie bloga. będą tam też reklamy google, z których spróbujemy wygenerować jakiś dochód i cały przeznaczać na pomoc innym psiakom z szydłowca/radomia. tak klara chce się odwdzięczyć za uratowanie życia. mamy jeszcze kilka innych pomysłów ale póki co nie zdradzamy żeby nie zapeszyć.
jak będziecie zaglądać do klary na blog będzie jej bardzo miło i nie wstydźcie się klikać w reklamy:) już niedługo tu podamy linka jak tylko klarucha dokończy blogowy eksperyment.
pozdrawiamy wszystkich serdecznie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kanna']te uszy tak stoją? :evil_lol:[/QUOTE]

też byliśmy w szoku, że te wielkie uszyska mogą tak sterczeć:) na wszystkich zdjęciach wcześniejszych pamiętaliśmy lekko złamane lub położone. na spacerach jak jest coś bardzo interesującego lub w domu jak się dobrze rozbawi to uszy sterczą:) często lewe sterczy a prawe zostaje złamane. mamy na to dowody zdjęciowe:)

Link to comment
Share on other sites

A ja wam moge tylko 1000buziakow poslac z borow tucholskich.dogo przez pol.komorkowe to porazka;)wiecej napisze jak wroce.jak na razie potwierdzam-ze klaruch w domu,dziekuje wszystkim,kt dali szanse malej i ma ona swoj kawalek szczesliwej ziemi i swoich ludzi.dziekujemy transportowcom:)donce,anhacie,agnieszce kowalskiej,marysi55 i przemkowi-to drajwerzy klary :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']A ja wam moge tylko 1000buziakow poslac z borow tucholskich.dogo przez pol.komorkowe to porazka;)wiecej napisze jak wroce.jak na razie potwierdzam-ze klaruch w domu,dziekuje wszystkim,kt dali szanse malej i ma ona swoj kawalek szczesliwej ziemi i swoich ludzi.[B]dziekujemy transportowcom:)donce,anhacie,agnieszce kowalskiej,marysi55 i przemkowi-to drajwerzy klary [/B]:)[/QUOTE]zapomniałaś o Borysku :mad:, który dzielnie sekundował Klarci w podróży:evil_lol:
Faktycznie uszyska ma pięknie sterczące :lol: co to znaczy luzik :razz:. W samochodzie i po wyjściu były 'plaskate' :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]makik [/B]! w [B]Tobie[/B] nadzieja ...
Nie moge nikogo namierzyc z tamtych okolic...

Wczoraj, poznym wieczorem dostalam sms od [B]Nikaragua [/B]która przejeżdżała przez [B]Czarny Dunajec[/B] i tam na stacji benzynowej dojrzała szukajacego po koszach beżowego szkuciaka (wielkości spaniela)z obróżką. Psiak podbiegał do każdego nadjeżdżającego samochodu....W końcu cos go rozjedzie....
Bywasz w tamtych okolicach ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa'][B]makik [/B]! w [B]Tobie[/B] nadzieja ...
Nie moge nikogo namierzyc z tamtych okolic...

Wczoraj, poznym wieczorem dostalam sms od [B]Nikaragua [/B]która przejeżdżała przez [B]Czarny Dunajec[/B] i tam na stacji benzynowej dojrzała szukajacego po koszach beżowego szkuciaka (wielkości spaniela)z obróżką. Psiak podbiegał do każdego nadjeżdżającego samochodu....W końcu cos go rozjedzie....
Bywasz w tamtych okolicach ?[/QUOTE]

witam

dopiero teraz przypadkiem zobaczyłem posta. chyba powiadomień nie miałem lub coś przeoczyłem.
hmm w czarnym dunajcu raczej nie bywamy. bywałem na wiosnę jeżdżąc tamtędy do... bielska pojeździć i na egzamin na prawo jazdy. myślę z kim możemy mieć kontakt gdzieś bliżej czarnego i póki co nic mi do głowy nie przychodzi. dziś to już nie ma szans ale moze jutro spróbujemy tam podjechać jak nic innego nie wymyślę. tylko musze posprawdzać ile stacji benzynowych tam jest:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...