Jump to content
Dogomania

małe BIAŁE CUDO -- KLARA -- została góralką -- MA swoją RODZINĘ


anita_happy

Recommended Posts

[quote name='anita_happy']

a tak na marginesie...szykujcie makiki zdjęcie do kalendarza :P

a paka doszła i co..było freesbee???[/QUOTE]

hmmm do jakiego kalendarza? może to przez dośc wczesny ranek ale trochę nie wiem o co chodzi...

paka powinna być dziś choc jak teraz patrzę na status przesyłki w gls to nie jestem pewny czy będzie a dobrze by było bo chrupy co na wagę pokupywaliśmy na próbę się skończyły... najwyżej weekend na gotowanym poleci:) narzekać żarłok na pewno nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zeszłoroczny kalendarz z kundelkami cieszył się takim powodzeniem, że i w tym roku na sesję zdjęciową zaprosimy mieszańce.

Już kolejny rok miesięcznik „Mój Pies” specjalnie dla swoich czytelników przygotowuje kalendarz na 2012 r., który będzie dołączany do grudniowego numeru magazynu. W poprzednich latach prezentowaliśmy psy rasowe – zarówno szczeniaki, jak i dorosłe – ale na prośbę czytelników postanowiliśmy powtórzyć akcję sprz...ed roku i znów dać szansę niepowtarzalnym mieszańcom. Te, które zauroczą nas najbardziej, zaprosimy na profesjonalną sesję zdjęciową, którą wykona autorka zdjęć okładkowych miesięcznika „Mój Pies” – Celestyna Król. Wybrane czworonogi otrzymają zaproszenie do Warszawy (dojazd na własny koszt).

Zgłoszenia przysyłajcie na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], podając dane właściciela psa (imię, nazwisko, telefon), imię zwierzęcia, wiek, płeć, wielkość oraz kilka słów o psie, które mogą być ważne dla fotografa (czy zwierzak jest ruchliwy, czy jest nieufny wobec obcych, czy zna podstawowe komendy, np. „siad” lub „zostań”). Na zdjęcia (nie więcej niż trzy przedstawiające jednego psa) czekamy do 1 września.
Niech Wasze kundelki zagoszczą w kalendarzu magazynu „Mój Pies”!
:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anita_happy']

a tak na marginesie...szykujcie makiki zdjęcie do kalendarza :P

[/QUOTE]

już się dogrzebałem do wątku o kalendarzu i wiem o co chodzi. myślimy, że klarucha to raczej zbyt mała metamorfoza (cale szczęscie, że nikt nie doprowadził jej do złego stanu) ale fakt, że zdjecie ze schronu łapie za serce. nas jak wiesz od razu złapało i się zakochalismy w niej w sekundzie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alexandra20']śliczna jest ;) i wygląda jakby była młodszą siostrą naszego Pucusia ;) taka sama mordka i postawa;) i Pucek też nam charta przypomina uszkami i swoją chudością i tym skakaniem jak opętanyw trawie ;) jakby sprężyny miał ;)[/QUOTE]

będziemy później Pucusia szukać, żeby zobaczyć Wasze cudo:) haha skąd my znamy spreżynowe skoki w trawie i nie tylko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']Zeszłoroczny kalendarz z kundelkami cieszył się takim powodzeniem, że i w tym roku na sesję zdjęciową zaprosimy mieszańce.

Już kolejny rok miesięcznik „Mój Pies” specjalnie dla swoich czytelników przygotowuje kalendarz na 2012 r., który będzie dołączany do grudniowego numeru magazynu. W poprzednich latach prezentowaliśmy psy rasowe – zarówno szczeniaki, jak i dorosłe – ale na prośbę czytelników postanowiliśmy powtórzyć akcję sprz...ed roku i znów dać szansę niepowtarzalnym mieszańcom. Te, które zauroczą nas najbardziej, zaprosimy na profesjonalną sesję zdjęciową, którą wykona autorka zdjęć okładkowych miesięcznika „Mój Pies” – Celestyna Król. Wybrane czworonogi otrzymają zaproszenie do Warszawy (dojazd na własny koszt).

Zgłoszenia przysyłajcie na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], podając dane właściciela psa (imię, nazwisko, telefon), imię zwierzęcia, wiek, płeć, wielkość oraz kilka słów o psie, które mogą być ważne dla fotografa (czy zwierzak jest ruchliwy, czy jest nieufny wobec obcych, czy zna podstawowe komendy, np. „siad” lub „zostań”). Na zdjęcia (nie więcej niż trzy przedstawiające jednego psa) czekamy do 1 września.
Niech Wasze kundelki zagoszczą w kalendarzu magazynu „Mój Pies”!
:cool3:[/QUOTE]

sama tam zgłosze moje suczydła..ale ja mowi o Kalendarzu METAMORFOZY - jaki chcemy wydac na 2012 :))) trwa juz zapełnianie list CASTINGU :)

[quote name='makik']już się dogrzebałem do wątku o kalendarzu i wiem o co chodzi. myślimy, że klarucha to raczej zbyt mała metamorfoza (cale szczęscie, że nikt nie doprowadził jej do złego stanu) ale fakt, że zdjecie ze schronu łapie za serce. nas jak wiesz od razu złapało i się zakochalismy w niej w sekundzie:)[/QUOTE]

zgłaszaj makik KLARUCHE!!mi głupio:PP
bo zaraz zasype swoją akcje swoimi psami
hahahahhaaha
i co..potem posądzą mnie o kumoterstwo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']Oj zgłaszać, zgłaszać!!!! Piękniejszej modelki nie będzie :evil_lol:[/QUOTE]

tu chyba nie chodzi o piękność, o której nie wypada mi dyskutować bo mogę być nieobiektywny ale o metamorfozy chyba a tej na szczęście klarucha nie musiała przechodzić, żeby sie tak prezentować:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']A mówicie sobie co chcecie :angryy:, dla mnie zdjęcie ze schronu i zdjecie z łąki badź w wyrka w nowym domu - nadaje się zupełnie, całkowicie, niezaprzeczalnie i bezapelacynie! :eviltong:[/QUOTE]

no nie kłócę się absolutnie. nie mi to oceniać co się nadaje a co nie:) poza tym w tej chwili trochę nie mam głowy do tego. coś chyba wisi w powietrzu, jakiś taki nerwowy dzień a do tego google mnie troche wnerwiło z rana. pisałem już Anicie pw ale mogę też przesłać jeszcze co się porobiło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']Fakt, ja bym tych z Google :mad:[/QUOTE]

no chciałbym poznać argumenty i dowody a tego pewnie nie będzie ale nie czuję się biedny i pokrzywdzony. nie dopilnowałem tego jak należy ale myślałem, że jakby coś to najpeirw będzie ostrzeżenie...

klarucha jak jej rano powiedziałem to normalnie posmutniała. albo to temu było, ze nie dałem dokładki nowych chrupów co jej ogromnie posmakowały:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']stawiałabym chyba na te chroopy .... :diabloti:[/QUOTE]

cóż za brak wiary w mądrość i dobre serce klaruchy:) ale faktem jest, że za jedzenie to ona chyba dużo mogłaby zrobić. a szczególnie za ciasteczka:) a chrupy dobre bo wstyd się przyznać ale po tym jak ostatnio dzieciak znajomej jadł pedigree kusiło mnie spróbować i smaczne to. mięsem czuć dobrym nawet:)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma się czego wstydzić...pedigree jest najlepsze, frolic średnio mi smakował :p [quote name='makik']cóż za brak wiary w mądrość i dobre serce klaruchy:) ale faktem jest, że za jedzenie to ona chyba dużo mogłaby zrobić. a szczególnie za ciasteczka:) a chrupy dobre bo wstyd się przyznać ale po tym jak ostatnio dzieciak znajomej jadł pedigree kusiło mnie spróbować i smaczne to. mięsem czuć dobrym nawet:)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']Nie ma się czego wstydzić...pedigree jest najlepsze, frolic średnio mi smakował :p[/QUOTE]

pedigree jeszcze nie próbowałem ale spróbuję dla porównania. klarucha dostała taste of the wild po dłuższej analizie i nauce czytania składów karm. zobaczymy jak będzie jej służyć. w razie co mniej się już obawiam jak nie będzie jeść to będę chrupał oglądając mecze:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='makik']witam

dopiero teraz przypadkiem zobaczyłem posta. chyba powiadomień nie miałem lub coś przeoczyłem.
hmm w czarnym dunajcu raczej nie bywamy. bywałem na wiosnę jeżdżąc tamtędy do... bielska pojeździć i na egzamin na prawo jazdy. myślę z kim możemy mieć kontakt gdzieś bliżej czarnego i póki co nic mi do głowy nie przychodzi. dziś to już nie ma szans ale moze jutro spróbujemy tam podjechać jak nic innego nie wymyślę. tylko musze posprawdzać ile stacji benzynowych tam jest:)[/QUOTE]
Witam.
W Czarnym Dunajcu jest stacja benzynowa w rynku - pewnie o nią chodzi, a jest to rejon nowotarskiego TOZ-u

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sajlana']Właśnie! Co z tym psiakiem????:-o[/QUOTE]

kontaktowałem się ze znajomą co mieszka blisko i była sprawdzić wtedy ale nie spotkała. ma być czujna w każdym bądź razie. myślałem, że to tu pisałem już od razu ale teraz widzę, że tylko miałem zamiar taki...

[quote name='anita_happy']maikik - wklejaj Klaruche - zgłaszaj do wszystkich kalendarzy!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]
hmmm jakich zaś wszystkich? myślałem, że o metamorfozach ciągle mówimy... poza tym jest problem z selekcją. nam a szczególnie mi podobają się chyba inne zdjęcia niż szerokiemu gronu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...