Jump to content
Dogomania

Niewidoma Malina ma guza nerki- potrzebna na cito kosztowna operacja!!!!


Kinia1984

Recommended Posts

zazwyczaj tak nie jest:) dzis przez te korki chyba wszyscy pospozniani wiec i chirurg...
A Malina już takie warunki przeszła że pobyt w klatce przez 40 minut, gdzie nikt jej krzywdy nie zrobi to przy tym pikuś...
Ja nie lubię tylko tego najbardziej że co wet to inna koncepcja...i tego jak to sie powinno zrobic i kiedy...

Link to comment
Share on other sites

Malinka już w domku:) w samochodzie jeszcze wtulila się między kolana Agi i spała...:) do bloku po malutku jeszcze zataczając się , Brzózka-Pudzianowska wzieła Malinę na ręce i zrobiła "spacer farmera":) teraz trzeba trzymac kciuki żeby rana przez laktacje nie zaczęła się babrać. W sobotę kontrola.
Za sterylkę zapłaciłam 350 zł. Chirurg bardzo się starała żeby nie przeciąć gruczołów mlekowych i "makroskopowo " jej się to udało.

Na moje konto wpłynęła deklracja od Vasco 20 zł:) dziękujemy:)

[IMG]http://img825.imageshack.us/img825/3145/20111027253.jpg[/IMG]

[IMG]http://img195.imageshack.us/img195/9863/20111027256.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

No przespana spokojnie. Niunia troszeczkę się wierci, szuka dobrego miejsca, ale chyba jest ok. Kiedy do niej mówię, czy ją głaszczę to macha ogonem. Wystawiłam dzisiaj wodę, ale na razie chyba nie chce jej się pić. Może koło południa spróbujemy wyjść na króciutki spacer. Zobaczymy. Nic na siłę. Ewidentnie Malinka potrzebuje snu aby się zregenerować i nabrać sił :)
Za to ja pół nocy nie przespałam, bo miałam wrażenie, że mi ktoś mięśnie rozrywa :( Wmasowałam w rękę chyba pół tony kremu. Nad ranem na szczęście chyba zaczęło działać. Teraz jest już prawie ok. Normalnie bez formy jestem :( Chyba muszę znaleźć jakąś siłownię .... tak na wszelki wypadek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brzózka']No przespana spokojnie. Niunia troszeczkę się wierci, szuka dobrego miejsca, ale chyba jest ok. Kiedy do niej mówię, czy ją głaszczę to macha ogonem. Wystawiłam dzisiaj wodę, ale na razie chyba nie chce jej się pić. Może koło południa spróbujemy wyjść na króciutki spacer. Zobaczymy. Nic na siłę. Ewidentnie Malinka potrzebuje snu aby się zregenerować i nabrać sił :)
Za to ja pół nocy nie przespałam, bo miałam wrażenie, że mi ktoś mięśnie rozrywa :( Wmasowałam w rękę chyba pół tony kremu. Nad ranem na szczęście chyba zaczęło działać. Teraz jest już prawie ok. Normalnie bez formy jestem :( Chyba muszę znaleźć jakąś siłownię .... tak na wszelki wypadek ;)[/QUOTE]
No i ok. niech wybiera, byle powoli i bez wysokich siedzisk, co by nie skakała.
Na Twoje bóle, krem może nie starczyć, jakiś NLPZ doustnie przez pięć dni, gimnastyka usprawniająca potem, bo mogło naderwać się parę włókiem powięzi, ścięgien lub mięśni. Krem jak kadzidło - pomaga na wszystko :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']No i ok. niech wybiera, byle powoli i bez wysokich siedzisk, co by nie skakała.
Na Twoje bóle, krem może nie starczyć, jakiś NLPZ doustnie przez pięć dni, gimnastyka usprawniająca potem, bo mogło naderwać się parę włókiem powięzi, ścięgien lub mięśni. Krem jak kadzidło - pomaga na wszystko :lol:[/QUOTE]

Lajek jestem ... co to jest NLPZ ??????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brzózka']Lajek jestem ... co to jest NLPZ ??????[/QUOTE]
Niesterydowe (lub niesteroidowe) leki przeciw zapalne. Np. Ibuprom, Alew, Diklofenac, Olfen, stare Voltaren - trochę kopią po żołądku, w dużych dawkach całkiem ostro i po wątrobie też. Małe dawki i średnie, jeśli nie masz chorób przewodu pokarmowego dla nowicjuszy są bezpieczne. Wskazana pogaducha z lekarzem, jeśli nie przejdzie po paru dniach. Proponuję Ibuprom 2 x po 200mg dziennie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Niesterydowe (lub niesteroidowe) leki przeciw zapalne. Np. Ibuprom, Alew, Diklofenac, Olfen, stare Voltaren - trochę kopią po żołądku, w dużych dawkach całkiem ostro i po wątrobie też. Małe dawki i średnie, jeśli nie masz chorób przewodu pokarmowego dla nowicjuszy są bezpieczne. Wskazana pogaducha z lekarzem, jeśli nie przejdzie po paru dniach. Proponuję Ibuprom 2 x po 200mg dziennie.[/QUOTE]

Dzięki :)
Czy jesteś lekarzem/weterynarzem ???? Bo ja lekarzy staram się unikać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...