Jump to content
Dogomania

Niewidoma Malina ma guza nerki- potrzebna na cito kosztowna operacja!!!!


Kinia1984

Recommended Posts

[quote name='Kinia1984']jasne że są weci i "weci" czytaj proszę uważnie wątek...i nie oskarżaj mnie bezpodstawnie "To ze rozmawialas z nia przez telefon i wierzysz "na gebe" , tak jak oszustce Fierze, tylko mnie jeszcze bardziej przekonuje o tym ze tutaj cos jest bardzo niejasne :angryy:"
[B]A jak wetka bedzie chciala sfalszowac dokument to i tak sfalszuje np fv... [/B]
A ty wellington bywasz u swoich wszystkich podopiecznych z kontrolami srednio raz na 2 tyg?
U Fiery bywało wiele osob w różnych odstępach czasu nikt jej nie oddal psów, nadając je w paczce pocztowej...[/QUOTE]
Ja CIEBIE nie oskarzam .
Ubolewam na kolejnym zawiedzonym zaufaniu.
Jesli wetka wystawi sfalszowany dokument to nikt jej nie powstrzyma, ale bedzie dowod na papierze do zwerifikowania.

Link to comment
Share on other sites

No to chyba się przejaśnia - trzymam kciuki !! :razz:.
Zazdrosny się robię, nowych to serdecznie witają, a starych to oburkują, jak stary wątkowicz to tylko do odstrzału ? :shake:

PS. W takim razie dopytam, czy koncepcja pozostawienia Malinki bez zabiegu, za to ze stałym podawaniem leków p.jaskrowych jest ostateczna ?, czy coś się zmieniło, a ja przegapiłem z powodu odalenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']No to chyba się przejaśnia - trzymam kciuki !! :razz:.
Zazdrosny się robię, nowych to serdecznie witają, a starych to oburkują, jak stary wątkowicz to tylko do odstrzału ? :shake:

PS. W takim razie dopytam, czy koncepcja pozostawienia Malinki bez zabiegu, za to ze stałym podawaniem leków p.jaskrowych jest ostateczna ?, czy coś się zmieniło, a ja przegapiłem z powodu odalenia.[/QUOTE]


Nie bądź zazdrosny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']Inga.mm dzięki ale przyzwyczailam się że to takie polskie nic nie wiedziec na temat czlowieka a przypisywac mu najgorsze rzeczy...
Ja zrobilam tyle ile moglam sama zrobic...i uwierzcie kosztuje mnie to mase nerwow...Ale za kazdego mojego psa dalabym sie pokroic...czasu nie cofne...umiejetnosci jasnowidzenia tez nie mam...i za to przepraszam...

Brzozka juz wolne miejsce w skrzynce...[/QUOTE]
Kinia, NIE PRZEPRASZAJ!!!!
Nie masz za co.
Krzykaczy nie mało na forum, ale może energię spożytkowaliby jeżdżąc na pa lub kontrole lub szukając funduszy albo miejsc w dt itd?
Ja jestem w wieku między pięćdziesiątką a trumną i tez zdarza się, że nie przewidzę złego.
A doświadczenia życiowego mam taką kupę, że mogłabym obdzielić jeszcze przynajmniej jedną-dwie osoby.

Link to comment
Share on other sites

słuchajcie tu jest tragedia...Aza jest u Fiery ma zero deklaracji...watek w chaosie....zostaje im oddac Azę do schronu....

[url]http://www.dogomania.pl/threads/186814-Wszyscy-je-opu%C5%9Bcili-teraz-na-nowo-walcz%C4%85-o-prze%C5%BCycie!-Brak-%28-Pom%C3%B3%C5%BCcie[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klara56']Piszcząca zabawka może Malince kojarzyc się z dziećmi, jej dziećmi........ Nie wiem, czy to dobry pomysł.[/QUOTE]
Celna uwaga, żadnych piszczących zabawek do czasu całkowitego ustania laktacji. Tak na marginesie, jeśli to prawda o uśpieniu wszystkich szczeniorów (ciągnęły cyca już ponad dobę) to brak mi słów na dookreślenie tej ...... kobiety.

[quote name='Kinia1984']Bo pies jest wolny i raz wchodzi a później wychodzi niczym zerwany z łańcucha:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Tak cóś kole tego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Trumny się nie boję, zresztą wygodnie się śpi :evil_lol: w niej. Znaczy wiesz kto ma bliżej ? ....ejże ! Tekst mi się po prostu spodobał .... Bobasie :lol:[/QUOTE]
aaaa...
teraz załapałam.
Nie ja ten tekst wymyśliłam, ale tez mi podoba się.
Jest bardzo obrazowy

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że Malinka znalazła nowy DT:):)

[quote name='Kinia1984']słuchajcie tu jest tragedia...Aza jest u Fiery ma zero deklaracji...watek w chaosie....zostaje im oddac Azę do schronu....

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/186814-Wszyscy-je-opu%C5%9Bcili-teraz-na-nowo-walcz%C4%85-o-prze%C5%BCycie%21-Brak-%28-Pom%C3%B3%C5%BCcie"]http://www.dogomania.pl/threads/186814-Wszyscy-je-opu%C5%9Bcili-teraz-na-nowo-walcz%C4%85-o-prze%C5%BCycie!-Brak-%28-Pom%C3%B3%C5%BCcie[/URL][/QUOTE]
Tak Kingo w chaosie,
ale absolutnie schron nie wchodzi w grę :shake::shake::shake:

To Azula :loveu:, cudowna, bezkonfliktowa, 25 kg, po sterylce

[SIZE=4][B]pilnie szukamy dla niej BDT[/B][/SIZE]

[B]Kochani[/B] gdyby ktoś z Was wiedział o BDT dla Niej - proszę o sygnał,
jeśli nie znajdzie się BDT, Aza pojedzie do hoteliku i pięknie Was będę prosił o pomoc w deklaracjach - nie mamy na razie żadnej

[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/457/dscn4821.jpg[/IMG]

[CENTER]:loveu::loveu::loveu:

[B]Pomóżcie proszę ze znalezieniem BDT dla Niej[/B]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Malinka trafi do W-wy.
Azę poznałam jak byliśmy u Fiery z Czorcik i Guliwerem 4 września.
Aza jest kochana, bardzo garnęła się do człowieka, taka fajna okrąglutka biała suczka.
Niestety Malinki nie widziałam ani wtedy, ani 24 lipca gdy zostawiałam Mundzię.

Wg mnie, dobrze by było, gdyby Malinkę zobaczył wet Brzóski, w końcu będzie jego pacjentką.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...