Jump to content
Dogomania

Niewidoma Malina ma guza nerki- potrzebna na cito kosztowna operacja!!!!


Kinia1984

Recommended Posts

[quote name='obraczus87']Doszło do sytuacji, do której dojść nie powinno NIGDY!

[B]Ale skoro już tyle osób pojawiło sie na wątku - to może posypią sie pomysły odnośnie NOWEGO DOMOWEGO DT, ale takiego, na którego w tej chwili stać Malinkę.[/B]

PROSIMY również o jednorazowe oraz stałe deklaracje.

PRZYPOMNĘ, że Malinka w dalszym ciągu przebywa u Fiery.[/QUOTE]

[quote name='Kinia1984']Pozostaje poczekać...Skupmy się na Malinie, trzeba ja zabrać a nie ma dokąd...
Na samym początku wątku też tak było tysiąc osob rozprawiających o adopcjach zagranicznych a później cisza i parę osob zostało...[/QUOTE]

Zacytuję, bo teraz to powinno być priorytetem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']Pozostaje poczekać...Skupmy się na Malinie, trzeba ja zabrać a nie ma dokąd...
Na samym początku wątku też tak było tysiąc osob rozprawiających o adopcjach zagranicznych a później cisza i parę osob zostało...[/QUOTE]
Kinia to do mnie ? Chyba wiesz dlaczego parę osób zostało ....piszących, czytających jest chyba znacznie więcej.
Obraczus87 - mam takie same pomysły jak i Ty, masz jakiś problem z ilością osób na wątku ?

Uważam, że cały czas chodzi o Malinkę i pomoc dla Niej, wyłącznie o Nią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Kinia to do mnie ? Chyba wiesz dlaczego parę osób zostało ....piszących, czytających jest chyba znacznie więcej.
Obraczus87 - mam takie same pomysły jak i Ty, masz jakiś problem z ilością osób na wątku ?

Uważam, że cały czas chodzi o Malinkę i pomoc dla Niej, wyłącznie o Nią.[/QUOTE]

Skąd pomysł, że mam problem? Trzeba wykorzystac obecność wielu osób. Im więcej osób, tym być może więcej pomysłów.

Ja cały czas szukam innego DT, o czym m.in. Kinia wie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']piszę ogólnie bo to juz chyba taka przypadłość dogo, ze jak jest temat to jest dużo doradców, a jak jest pies "bezpieczny" (tu jak widać był pozornie bezpieczny) to jest taka cisza że aż dudni w uszy...[/QUOTE]
Niestety tak jest i w innych przypadkach, to zła reguła i dlatego sprawdzanie to podstawa - zawsze i bez zahamowań.

Link to comment
Share on other sites

serdecznie witamy, mimo okolicznośći, nowe osoby na wątku. nic dziwnego, ze u malinki teraz tyle osób. sprawa jest tak koszmarna i nieprawdopodobna, że każdy potrzebuje wyrzucić wściekłość. normalna ludzka potrzeba. jak psu ludzie głowę urwali przy pomocy przywiązania do samochodu, to tez potrzebowaliśmy zrzucić parę - to taka terapia przecież.

a teraz[B][SIZE="4"][COLOR="red"] prosimy nowych obecnych o pozostanie tutaj nawet, jka już emocje opadną. [/COLOR][/SIZE][/B]malinka potrzebuje domowego tymczasu i deklaracji. nie zostawcie prawdziwego podmiotu tej sprawy bez wsparcia.


a fiera się nie odezwie. i już mówię, dlaczego - ona ma to w tyłku. wszystko się układa w całośc, wcześniejsze komentarze, jej obojetność na swoje obowiązki.... podpisała umowę, ale co z tego. wariaci jacyś. po co ma marnować czas?

dlatego też udała wielce obrażoną idealna opiekunkę piesków i koniec. ona nawet nie znade sobie sprawy, ze etycznie to, co zrobiła, stoi w tym samym rzędzie co znęcanie się nad psem.

czekam na pozew, drepczę w miejscu z niecierpliwości, fiera.


prosimy o pomysły na domowe dt. zajmijmy sie tym, proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Niestety tak jest i w innych przypadkach, to zła reguła i dlatego sprawdzanie to podstawa - zawsze i bez zahamowań.[/QUOTE]
tylko widzisz nie zawsze osoba ktora prowadzi watek moze sama bezposrednio sprawdzic bo np tak jak wielu z was ma psy w hotelach po kilkaset czasem km , a np na pytanie czy ktos moglby podjechac i sprawdzić odpowiada glucha cisza... bylam 3 razy od maja i uwazam że to nie jest malo. Wiele osob mialo tam psy nie tylko ja, nie bylo jakis szczegolnie zlych sygnalow.. ani przeslanek żeby wizyty robic czesciej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']DIF jest miejsce awaryjne ale kwota 400 zł+karma przekracza mozliwosci finansowe Maliny

yumanji- jest miejsce ale w kojcu 300 zł z jej karmą[/QUOTE]

Kinia, a zapytaj może Renatkę5? Renatka w Sochaczewie mieszka, opiekuje się staruszkami, ale pojęcia nie mam jak u niej z wolnym miejscem. Ile Malinka waży? Tak pi razy oko? Kwota 400 zł dla tak drobnej suni (patrząc po zdjęciach), to jakaś masakra.

Link to comment
Share on other sites

Paja ma domowy DT.Oto watek Fugi ktora juz w DS.Zdjecia byly na bierzaco.

[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210621-Fuga-ju%C5%BC-we-wspania%C5%82ym-DS-Wroc%C5%82aw-%28schronisko.BP%29?highlight=fuga"]Fuga już we wspaniałym DS-Wrocław (schronisko.BP)[/URL] [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Paja ma domowy DT.Oto watek Fugi ktora juz w DS.Zdjecia byly na bierzaco.

[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/210621-Fuga-ju%C5%BC-we-wspania%C5%82ym-DS-Wroc%C5%82aw-%28schronisko.BP%29?highlight=fuga"]Fuga już we wspaniałym DS-Wrocław (schronisko.BP)[/URL] [/B][/QUOTE]

Paja ma bardzo dobre opinie. Tylko to bardzo daleko :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']zapytam ale renatka bierze staruszki...a malina to jeszcze taki mlody zwariowany czasem pies...[/QUOTE]

Wiem, że staruszki, ale ze względu na stan zdrowia Malinki i jej kalectwo może da jakos radę?
Być może komuś będzie nie w smak to co napiszę, ale czy nie można żądać zadośćuczynienia finansowego od Fiery? W końcu ciąża nie wzięła sie z powietrza. Niech dołoży chociaż na hotel.

Link to comment
Share on other sites

Wiecie, tak chodzi mi po głowie wymóg, jaki powinie spełniać dt i hotel:
[B]musi mieć swój wątek!!! obowiązkowo!!!
[/B]na tym wątku obowiazkowo wklejałoby sie relacje zarówno przez prowadzącego, jak i osoby korzystające z usług takiego hotelu.
Wydaje mi się, że można byłoby przeglądając taki watek zorientowac się w opiniach o usłudze.
Czy cos na ten temat ktos wie? Może ten pomysł to nie nowość, tylko nie trafiłam na niego?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Wiecie, tak chodzi mi po głowie wymóg, jaki powinie spełniać dt i hotel:
[B]musi mieć swój wątek!!! obowiązkowo!!!
[/B]na tym wątku obowiazkowo wklejałoby sie relacje zarówno przez prowadzącego, jak i osoby korzystające z usług takiego hotelu.
Wydaje mi się, że można byłoby przeglądając taki watek zorientowac się w opiniach o usłudze.
Czy cos na ten temat ktos wie? Może ten pomysł to nie nowość, tylko nie trafiłam na niego?[/QUOTE]

Wątki hoteli zostały skasowane.

Link to comment
Share on other sites

Inga.mm. Były wątki hotelikowe ale zostały pokasowane przez modów, ponieważ były z komercyjne. Nie sądzę aby dało się to na nowo założyć.
My niestety dysponujemy tylko kojcowym hotelikiem w Wawie ale to w obecnej sytuacji nie wchodzi w grę niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mala_czarna']Wątki hoteli zostały skasowane.[/QUOTE]

[quote name='ludwa']Inga.mm. Były wątki hotelikowe ale zostały pokasowane przez modów, ponieważ były z komercyjne. Nie sądzę aby dało się to na nowo założyć.
My niestety dysponujemy tylko kojcowym hotelikiem w Wawie ale to w obecnej sytuacji nie wchodzi w grę niestety[/QUOTE]
No tak, to jasno mi tłumaczy, dlaczego nie trafiłam na nie.
To może coś takiego jak Mapa dogo?
Czyli sucha informacja:
kto....
gdzie....
warunki....
ile miejsc.....
cena pobytu.....
karma
własna w cenie/ dodatkowo płatna/ dostarczanie przez dogo
wet
odległość od weta.....
koszty weta: w cenie/ dodatkowo

coś w tym stylu. Może mody zgodzą się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilek']O, Rewelacja! Coś się spotykamy na określonych wątkach. Najpierw próbowałaś skopać Lukę, teraz mnie.To przyjedź i zobacz moją "rozmnażalnię".Niech sie domyślę, od kogo to wiesz.Już wiem.To łatwe.Tylko ta osoba u mnie nigdy nie była. Więc publicznie, na forum rozpowszechniasz pomówienia.O czym cię uprzejmie informuję i uprzedzam.[/QUOTE]

Przestan mnie straszyc tym i tamtym. Publicznie na forum pomówienia? Na Twoim wątku 60 psów sama opisujesz co sie u Ciebie dzialo. Jak psy kielbasily sie miedzy soba rozmnazaly i Ty nie robilas aborcyjnych. Sa relacje swiadkow ze do psow jechalo sie po smrodzie nie trzeba bylo znac adresu. Wiec przestan się mądrzyć i pouczac bo nie jestes postacia do nasladowania. Z Toba rozmowe skonczylam i nie zycze sobie czytac Twoich madrosci. Uprzejmie Cie informuje: pozwij mnie a w dowodach sprawy przedstaw swoj watek.

przepraszam za zasmiecanie watku. juz skonczylam

Link to comment
Share on other sites

ja siedzę przeszukuję wątki w poszukiwaniu DT dla Malinki , patrzę pojawił się nowy wpis , ooo może coś nowego , może jest domek .
Nie to kolejne żale zupełnie nie w temacie.
Już raz inga prosiła o nie pisanie tutaj waszych pierdół.
Ponawiam prośbę to chyba nie czas i miejsce .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...