Jump to content
Dogomania

Niewidoma Malina ma guza nerki- potrzebna na cito kosztowna operacja!!!!


Kinia1984

Recommended Posts

Pytałyście Kasia77 ? Ona ma kojce raczej, ale może bidulkę ślepą by na domowy wzięła?

Fiero, ucieczka nie jest ok. Ja osobiście chciałabym przeczytać co o tym myślisz. Do tej pory byłam b.pozytywnie nastawiona wobec Ciebie, choć się nie znamy. Nie chodzi o to, by strzelić focha i uciec... Dla dobra wszystkich warto byłoby wyjaśnić sytuację. Jesteś to winna ludziom zaangażowanym w wątek Maliny, tak samo jak inni wyrazili swoje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiera']Jesteście okropne i tyle, [/QUOTE]

Tak, Fiera! Jesteśmy okropne!

A wiesz dlaczego?!

Bo rozmnożyłaś [COLOR=black][U][B]dogomaniackiego[/B][/U][/COLOR] psa!:angryy:
I nie interesuje mnie czy świadomie czy nie.... Zrobiłaś to i zawiniłaś tak czy inaczej i jakiekolwiek pretensje możesz mieć tylko do siebie!
Na dogoamanii za wszelką cenę staramy się nie rozmnażać psów! Koniec-kropka! A Ty, moja droga dopuściłaś do ciąży dogomaniackiej suki z ciężką chorobą oczu!
Resztę sobie dośpiewaj!:shake:

Link to comment
Share on other sites

Biedna dziewczyna. Nagonkę zrobiły czarownice wredne!!! A gdzie byłaś jak psy kopulowały? I czemu z łaski swojej nie raczyłaś poinformować, że jest szansa, że Malinka jest w ciąży. Teraz Malinka- sio, bo focha mam. Z własnej głupoty? Pazerności? Ile jest psów u Ciebie? Czy jak płacą Ci w pracy pensję, to za brak profesjonalizmu? Wziąć pieski fajnie, pieniażki za nie też są fajne. Ale odpowiedzialność już nie.
Uspiłaś 5 szczeniaków. Żywe, słodkie psiaki. A teraz Malinka, kiedy zdażyła już poznać smak macierzyństwa i rozbudził się w niej instynkt, maluchów nie ma. A Ty sobie ot tak, zabierać. Błahostka. Skrzywdziłaś 6 istnień i jakoś to chyba po Tobie spływa. Ty jesteś najbardziej pokrzywdzona.
I jeszcze "rżnęłaś głupa" tyle czasu, mając świadomość, że sunia może być w szczenna
Czemu nie ponformowałaś nikogo? Co miałaś zamiar zrobić ze szczeniakami? Bo ja jestem zbyt ograniczona żeby to pojąć.
Dawno nikt mnie tak nie wkurzył. Nawet bestialstwo obecnie wzbudza we mnie mniejsze emocje, bo już sporo widziałam/czytałam. Ale to, co zaprezentowałaś pobiło wszystko z czym miałam do czynienia na przestrzeni bardzo długiego czasu.
Przepraszam wszystkich za język ale dawno nikt mi nie podniósł tak ciśnienia!!!
To ja miałam rozterki i żale ilekroć istniało prawdopodobieństwo, że bedzie sterylka aborcyjna i decydowałam się na nią z bólem serca a tutaj dopuszcza się beztrosko do urodzenia szczeniąt, żeby iść je zaraz uśpić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fiera']Jesteście okropne i tyle, nie mam siły się tłumaczyć - tak sobie po mnie pojechałyście, że wypisuje się z Dogo i będę dalej pomagać zwierzakom bez ryzyka narażania się na takie nagonki.
A tak na marginesie,to niektóre komentarze są na tyle obraźliwe, że karalne.
W związku z powyższym proszę o niezwłoczne odebranie psa ode mnie...
Kontakt tylko tel. :( :( :( :([/QUOTE]
Karalne to jest to co Ty zrobiłaś i czego nie zrobiłaś !!! Wypisz się skąd chcesz, ale najpierw zlikwiduj ten swój pożal się DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Karalne to jest to co Ty zrobiłaś i czego nie zrobiłaś !!! Wypisz się skąd chcesz, ale najpierw zlikwiduj ten swój pożal się DT.[/QUOTE]

Zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości!
[SIZE=1][COLOR=gray]Miło Cię widzieć po wygnaniu![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

dostalam wlasnie na miala zdjecia Maliny od Fiery...z 21.09...robione z gory i trudno cokolwiek stwierdzic po nich...

[IMG]http://img641.imageshack.us/img641/5223/img1594n.jpg[/IMG]

[IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5568/img1595y.jpg[/IMG]

[IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8821/img1596tb.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia1984']
czy juz naprawdę nie mozna nikomu ufać..?ani nie powinno się...?[/QUOTE]

Ufać sobie wzajemnie choć trochę musimy - inaczej się niestety nie da. Ale oprócz zaufania powinna być również kontrola, szczególnie, jeżeli za opiekę się płaci... Chociaż właściwie w każdym przypadku :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']Dawno nikt mnie tak nie wkurzył. Nawet bestialstwo obecnie wzbudza we mnie mniejsze emocje, bo już sporo widziałam/czytałam. Ale to, co zaprezentowałaś pobiło wszystko z czym miałam do czynienia na przestrzeni bardzo długiego czasu.
Przepraszam wszystkich za język ale dawno nikt mi nie podniósł tak ciśnienia!!![/QUOTE]
Znam ludwę jako spokojną i opanowaną kobietę.
Chyba rzeczywiście ciśnienie jej skoczyło, jak zresztą wielu innym osobom.
Fiera, jak można wykazać się taką nieodpowiedzialnością?
Nie mówie tu o dopuszczeniu do zapłodnienia, ale trudno nie poznać suni szczennej.
Zapłodnienie - zdarza się niedopilnowanie, to można wybaczyć i tu nawet broniłbym Cię przed nagonką, ale można było poinformować, że taka sytuacja zdarzyła się i podać leki rozpędzające ciążę czyli sztucznie poronne lub od razu nastawić się na usunięcie.
Ukrywanie ciąży jest absolutnie naganne i chociaż piszę w miarę spokojnie, to jednak gul mi skacze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilek']"Lilek to zdjęcie chyba z lipca więc mniemam że Malinowska jeszcze lepiej wyglada[IMG]http://www.dogomania.pl/threads/208508-Niewidoma-Malinka-dostała-szansę-na-życie-teraz-czeka-na-dom.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] "
To napisałaś, Kiniu, 26 września.
Mam 2 pytania:
1.Dlaczego w obiecanej sesji zdjęciowej wstawiłaś zdjęcia Maliny z lipca, gdy nie była jeszcze szczenna?Dlaczego nie wymagałaś od Fiery aktualnych zdjęć?
2.Dlaczego Malinka nie została wysterylizowana natychmiast po ustabilizowaniu się ciśnienia w oczkach? Zdajesz sobie chyba sprawę, że poród przy jaskrze jest bardzo niewskazany i do czego mogło to doprowadzić samą Malinę, nie mówiąc o tym, że zostaną jej odebrane jej szczenięta, które karmi i zabite? Może nie zrozumie, co jej zrobiłyście.[/QUOTE]

A Ty co taka nagle mądra jesteś? Przedstaw proszę swój wątek i swoją rozmnazalnie psów. Nie ma co si e rozwodzic nad tematem, stalo sie i juz. Twoim zdaniem lepiej bylo je zostawic tak jak kazdy miot zostawiany byl u Ciebi i ile ich mialas? 60?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']Znam ludwę jako spokojną i opanowaną kobietę.
Chyba rzeczywiście ciśnienie jej skoczyło, jak zresztą wielu innym osobom.
Fiera, jak można wykazać się taką nieodpowiedzialnością?
Nie mówie tu o dopuszczeniu do zapłodnienia, ale trudno nie poznać suni szczennej.
Zapłodnienie - zdarza się niedopilnowanie, to można wybaczyć i tu nawet broniłbym Cię przed nagonką, ale można było poinformować, że taka sytuacja zdarzyła się i podać leki rozpędzające ciążę czyli sztucznie poronne lub od razu nastawić się na usunięcie.
Ukrywanie ciąży jest absolutnie naganne i chociaż piszę w miarę spokojnie, to jednak gul mi skacze.[/QUOTE]
Po co nam pisać spokojnie? Baba i tak się wymixowała z dgm... a psy zostały :(!

Link to comment
Share on other sites

inga i wlasnie to pisalam Fierze...ze od razu po tym ze istnial choc cien watpliwosci że moglo dojsc do pokrycia-informacja i dzialamy...tylko trzeba pisnac choc zdanie...przeciez za to nikt by nie zlinczowal...kazdy by wiedzial ze no coz suka z cieczka i przyjechal pies niekastrowany-moglo dojsc do czegos i tyle...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina78']Po co nam pisać spokojnie? Baba i tak się wymixowała z dgm... a psy zostały :(![/QUOTE]
nie sądzę, żeby tak się stało.
Niestety psi problem jest ogromny, bo było u niej chyba 5-6 psów.
Cholerka, sama ją polecałam na jakimś wątku i nie pamiętam na jakim

za niedopilnowanie nikt nie wiesza, bo to się może zdarzyć.
Za ukrywanie - sama bym powiesiła

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']nie sądzę, żeby tak się stało.
Niestety psi problem jest ogromny, bo było u niej chyba 5-6 psów.
Cholerka, sama ją polecałam na jakimś wątku i nie pamiętam na jakim

za niedopilnowanie nikt nie wiesza, bo to się może zdarzyć.
Za ukrywanie - sama bym powiesiła[/QUOTE]
Napisała, że żegna dogo, bo najlepiej spie...ić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...