Jump to content
Dogomania

Pabianice - jamnik Nero znaleziony na ulicy JUŻ JEST W DS z Korunią i Killerkiem :)


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='jofracy']Halo! Mamo Nerusia, Korci i Kilerka! Gdzie są fotki? :)[/QUOTE]
Będą, będą - obiecuję.... tylko dziś strasznie źle się czuję, mam nadzieję, że mi przejdzie jak najszybciej....
Podrzucę jeszcze bazarek i na razie spadam.... Może później będzie lepiej.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']Zdrowiej ciotka! Mam nadzieję, że to nic poważnego :([/QUOTE]
[quote name='Isadora7']A kto Ci pozwolił chorować?[/QUOTE]
[quote name='yunona']Słuszne pytanie ;) i ja się dołączam :smile:[/QUOTE]
[quote name='Celina12']Berni zdrowiej,bo brak nam Ciebie. U mnie dziś na górze śpi Wikunia-zasnęłam około 22 no i tez obudził mnie ból brzucha....i po spaniu.
Czekamy na wieści...tylko takie,że czujesz się lepiej.. [/QUOTE]
[quote name='deer_1987']Duzo zdrowia zyczymy! [/QUOTE]
[quote name='phase']Zdrowiej ciocia!! [/QUOTE]

[quote name='anica']Bernadko przecież wiesz że nie wolno Ci chorować:roll:
prosimy ani chwili dłużej....:smile:
my czekamy...:smile:
dogo czeka...:smile:
i wiosna....:smile:[/QUOTE]

Moje Kochane Cioteczki - bardzo Wam dziękuję za troskę i pamięć - jesteście naprawdę kochane - moja nowa RODZINKA:loveu::loveu::loveu:!!!
Musze się Wam przyznać, że kurcze - wystraszyłam się nie na żarty....
Takiego bólu, jak długo żyję (a żyję długo;)) - nie pamiętam....
Chyba podtrułam się dymem, ale przy drugim ataku - wystraszyłam się nie na żarty - myślałam, że.... e.... ale skręciło mnie tak, że nie dość, że nie miałam siły się ruszyć, to jeszcze huczało mi w uszach, a przed oczami miałam takie żółte mroczki.... no i byłam sama w domu....
Dwa dni dochodziłam do siebie, bo głowa bolała mnie okrutnie, a żołądek miałam obolały jakby ktoś mnie pokopał, ale dziś już byłam z Maluchami na spacerze i jest ok....
Bede żyć:evil_lol: - ponoć złego diabli:diabloti: nie biorą - jak mówi moja Mama;)....hihihi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Może żeby sytuacja się nie powtórzyła to może powinnaś założyć czujnik na CO ? (tlenek węgla - czad)[/QUOTE]
To wszystko przez to, że paliłam kolorowe reklamy na papierze kredowym i takie różne duperele - zamiast najzwyczajniej wyrzucić do kosza.... głupie, to głupie i już:stupid::stupid::stupid:....
A jeszcze, jak się nie chciało palić (bo nie chciało) to otworzyłam i tak mnie walnął dym prosto w twarz, że aż mnie cofnęło - zaciągnęłam się, że wow:stormy-sad:....
Ale już jest ok.... normalnie z kominkiem wszystko jest dobrze, tylko trzeba w nim palić drewnem i ma służyć temu, czemu ma służyć!!!
A zapewne nie służy do palenia.... śmieci:x:x:x....

Link to comment
Share on other sites

Bernadko, co ja czytam? Jej kochana, jestem w szoku! przecież to było niebezpieczne! mam nadzieję, że czujesz się lepiej, mocno ale to mooocno ściskam, Henio też przesyła buziaki ;) Zdrowiej kochana Ciotuńcio! I więcej bez szalonych wybryków Ty piromanko jedna ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Wklejam kilka foteczek po dzisiejszych całodniowych szaleństwach na ogrodzie:)

Moje Ukochane dwa Precelki:)
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg441/scaled.php?server=441&filename=21032012068.jpg&res=medium[/IMG]

Korciusia:)
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg442/scaled.php?server=442&filename=21032012071.jpg&res=medium[/IMG]

Nerciuś:)
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg853/scaled.php?server=853&filename=21032012070.jpg&res=medium[/IMG]

A Killerek ostatnio pierwszy zajmuje "miejscówkę" w sypialni:)
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg855/scaled.php?server=855&filename=05032012178.jpg&res=medium[/IMG]

I nasza Amelka - za bardzo śpieszy się na ten świat - Mamusia teraz musi leżeć!!!
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg593/scaled.php?server=593&filename=29022012096.jpg&res=medium[/IMG]

Edited by Sarunia-Niunia
Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [SIZE=4][B][COLOR=magenta]KOCHANI ZAPRASZAM NA NOWY BAZAREK [/COLOR][COLOR=yellow] [COLOR=green]Z GAZETAMI[/COLOR][/COLOR]:smile: [COLOR=lime]Mój Pies i Przyjaciel Pies[/COLOR] [COLOR=darkorange]za pół ceny ![/COLOR][COLOR=blue]! link w podpisie:smile: zapraszam:*[/COLOR][/B][/SIZE] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

No i następne podobieństwo Berni-nasza Amelcia też się spieszyła na świat-chciała nas zobaczyć o dwa miesiące za wcześnie....no ale jakoś się udało-przyszła na dwa tygodnie przed terminem.U WAS też będzie dobrze.....zobaczysz...

No Killerek powala a dwa CUDA-do wycałowania w śpiące buziolki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...