Jump to content
Dogomania

Misiek za szybko odszedł...za TM


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Józka załatwiło schronisko :-( Ludzie z Warszawy wzięli urlop, już po niego jechali, dom super z suczka juzaczką. O 10 wieczorem telefon, że Józek sprzedany... bardzo się zezłościli, bardzo... Ja im się nie dziwię :shake:

I koniec historii Józka... koniec marzeń o dobrym domu...

Link to comment
Share on other sites

A czy schronisko chociaż ma świadomość ile zlego wyrządzili i psu i tym ludziom, nie mówiąć o tych co zalatwiali domek ?

Ale co ja piszę, schronisko ma pewnie skórę jak nosorożec [SIZE=1](hocopór), [/SIZE][SIZE=2]dla nich to jest pewnie tak: pies wrócil i co z tego, nie pierwszy i nie ostatni.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No własnie Zosiu, to jest takie smutne i straszne i ech...

Wkleję go, myślę, że się nie pogniewasz, tyle ludzi tu zagląda...
Zobaczcie ludzie to cudo, czy to nie grzech, że los tak nim pomiata...


[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img119.imageshack.us/img119/4883/pict0418sq6.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img66.imageshack.us/img66/6376/pict0431jb8.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Uff - odetchnęlam. Na Józkowym wątku dzisiaj szczęśliwe chwile. Oby wszystko szczęśliwie dobieglo końca.

A wracając do naszych spraw przyziemnych - no cóż, Misiek mnie chyba naprawdę kocha. Tylko mnie się slucha, tylko za mną chodzi, tylko do mnie przychodzi na glaskanko, tylko na mnie patrzy rozmilowanym wzrokiem, tylko ze mną wychodzi na spacery, je tylko jedzonko przygotowane przeze mnie, tylko na mój glos reaguje, tylko na mnie czeka, tylko, tylko, tylko !!!!!

Link to comment
Share on other sites

A wracając do naszych spraw przyziemnych - no cóż, Misiek mnie chyba naprawdę kocha. Tylko mnie się slucha, tylko za mną chodzi, tylko do mnie przychodzi na glaskanko, tylko na mnie patrzy rozmilowanym wzrokiem, tylko ze mną wychodzi na spacery, je tylko jedzonko przygotowane przeze mnie, tylko na mój glos reaguje, tylko na mnie czeka, tylko, tylko, tylko !!!!!


I tak powinno być! :lol: :loveu:


A kto by się tam TŻ-tem przejmowal.


I słusznie!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Aneta - a skąd Ty takiego Misia wytrzasnęlaś ? No Miś Polski jak nic :crazyeye: .
Koniecznie musimy zalegalizować tę rasę.

Ale się tych Misiów narobilo. A też taki misiowaty z charakteru ?

No to mój Misiek będzie pewnie seniorem rodu i protoplastą :loveu: .
Wg oficjalnych dokumentów ma lat 11 czyli pewnie ojciec nowej rasy.

A nie odzywamy się, bo nie mamy czasu. Misiek mnie kocha - a ja piorę.
Zmieniam pościel i piorę dniami i nocami ;) . I tak w kólko. Michu jak się zadomowil w lóżeczku - to już ani myśli zrezygnować, a ja nie mam sily żeby go zrucać z tego lóżeczka :cool3: . A wierci się po nocy, że nieraz muszę go zrugać. Ale miejsca nam wystarcza, jeszcze ze dwa takie miśki by się zmieścily.

A byliśmy w końcu na pobraniu krwi. Coś to laboratorium dalo plamę, bo do dziś nie mogą odnaleźć wszystkich jego wyników. Podobno kierownik ma je u siebie, a kierownika nie ma :mad: . Nie robilam jeszcze zadymy, bo tak sobie myślę, że kierownik chyba wie co robi - mieć wyniki takiego znanego psa - ojca nowej rasy - to istny skarb. Na aukcji mogą osiągnąć zawrotną sumę, więc pewnie strzeże ich jak oka w glowie ;) .

A tak po prawdzie, to są wyniki oprócz wątrobowych. Wet. oznajmil, że są idealne wręcz. Morfologia, nerki itd. ..... - wszystko tak jak mówi książka - już większej normy być nie może.

Tak więc cieszymy się i nadal okupujemy lóżko.

Link to comment
Share on other sites

Oj nie mówilaś nic. Pokazywalaś ? Naprawdę ?
Pewnie nie wierzyli jak mówilaś wcześniej. To dobrze, że pokazalaś. Ja też się cieszę.

A zauważylyście, że ostatnio coś sypnęlo domkami dla starszych psiaków.
Najwięcej radości to: Józek, Dimek, Sabcia, niewidomy Onek (ale to nowe imię to brzydkieeeee). Starsze psiaki zaczynają być doceniane :loveu: .

Ale nowych zdjęć nie będzie szybko, bo pożyczylam aparat do Świąt. Jakoś to przeboleję ale nie wiem jak Wy.

Link to comment
Share on other sites

Ale nowych zdjęć nie będzie szybko, bo pożyczylam aparat do Świąt. Jakoś to przeboleję ale nie wiem jak Wy.[/quote]

Zosia!!! Jak mogłaś .....:placz:

:) do galerii ostatnich adopcji dołóż naszego Szuwarka,staruszka,6 lat w schronie.
W ogole,to co sie dzieje w ciagu ostatniego pół roku jest wspaniałe,czasem nie moge uwierzyc.Jest juz 12 starych pieskow,ktore znalazły dom.Musze jeszcze przed koncem roku zrobic piekne wydruki,cos w stylu :"metamorfoz serca".Dla naszych wiekowych wolontariuszek;pani Krysi i pani Izy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...