Jump to content
Dogomania

Sara juz za TM :((((


justynavege

Recommended Posts

[quote name='justynavege']Rozmawiałam z Panią Sary dzisiaj :)

Sara nie sprawia kłopotów ( najbardziej martwilam się o to że w ciepłym będzie dyszala dużo pila i co chwile musiala chodzić na spacer bo z tego powodu została oddana po dwóch dniach po nieudanej adopcji)

Jest lekko oszolomiona :) pewnie nie wierzy własnemu szczęściu jeszcze........

Córka Pani od Sary ( tak pozwolę sobie o Niej pisać :) próbowała sie zalogowac i napisać post ale coś nie działalo

zapraszam na gg 139214 ( moja siostra yewcia pomoze jakby co :)

teraz pozostaje mi zmienić tytuł wątku......
dawajcie pomysly
zrobimy konkurs
nagroda : hmmmmmm jak myślicie :evil_lol:
jakis fajny uciechowski psiak np do adopcji :)[/quote]
Tak tak zapraszam tylko siora zjadła cyfre w gg 1392140 lub email [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 644
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W końcu udało mi się tu zalogować:multi: . Sara u nas czuje się bardzo dobrze o czym świadczy np jej niekończący się apetyt. Na początku była nieco osowiała ale teraz zachowuje się nie jak 15 letni pies ale jak 5 letni. Mówi się że starego psa sztuczek się nie da nauczyć, ale to nieprawda Sara już trzeciego dnia wlazła na kanapę i zajęła Merlinowi (nasz drugi pies) miejsce przed telewizorem;) . Na spacerach przegania Merlina i wogóle wieku po niej nie widać. W czwartek ją wykąpaliśmy teraz ma kolor bardziej zbliżony do białego. Niestety Sara to straszna żebraczka żaden batonik czy kanapka nie ujdą jej uwadze;) . Fotki już niedługo będą. Póki co czy ktoś mógłby mi po krótce opisać historię Sary, bo nie mogę zrozumieć jak tak wspaniały pies mógł trafić do schroniska.
Pozdrawiam Ania.

Link to comment
Share on other sites

mori49 witaj na dogo :lol:
Historię Sary na pewno najlepiej opisze justynavege. Ja wiem tylko tyle, że została przyprowadzona do przytuliska przez właściciela, który ją oddał, ponieważ miał jeszcze kilka innych psów, które niestety gryzły Sarę. Właśnie stąd wzięła się prośba o ostrożność względem ogonka Sary przy wszelkich zabiegach pielęgnacyjnych, ponieważ właśnie tam została dotkliwie pogryziona. Jej Pan odwieził ją jeszcze w przytulisku.
Co do wieku Sary to potwierdzam Twoje odczucia. Jak na swoje 15 lat to bardzo ruchliwa i ciekawska z niej kobitka. Podczas transportu z Uciechowa do Ani (za Oleśnicę) starsznie się wierciła, kręciła i koniecznie chciała przedostać się do kierowcy.
Wzięłam jej na drogę smakołyki/psie ciasteczka. Chiałam ją przekupić przed wejściem do samochodu to efekt był taki, że zjadła całe opakowanie jeszcze przed wyjazdem - straszny żarłok z niej :lol:
Czekamy na fotki, koniecznie
Bardzo się cieszymy że Sarze jest u Was dobrze a Wam jest dobrze z Sarą :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mori49']W końcu udało mi się tu zalogować:multi: . Sara u nas czuje się bardzo dobrze o czym świadczy np jej niekończący się apetyt. Na początku była nieco osowiała ale teraz zachowuje się nie jak 15 letni pies ale jak 5 letni. Mówi się że starego psa sztuczek się nie da nauczyć, ale to nieprawda Sara już trzeciego dnia wlazła na kanapę i zajęła Merlinowi (nasz drugi pies) miejsce przed telewizorem;) . Na spacerach przegania Merlina i wogóle wieku po niej nie widać. W czwartek ją wykąpaliśmy teraz ma kolor bardziej zbliżony do białego. Niestety Sara to straszna żebraczka żaden batonik czy kanapka nie ujdą jej uwadze;) . Fotki już niedługo będą. Póki co czy ktoś mógłby mi po krótce opisać historię Sary, bo nie mogę zrozumieć jak tak wspaniały pies mógł trafić do schroniska.
Pozdrawiam Ania.[/QUOTE]
Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę, że Sara znalazła swoich ludzi:) Jak bylismy w Uciechowie to nie mogłam zrozumieć kto oddaje takie psisko :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mori49']W końcu udało mi się tu zalogować:multi: . Sara u nas czuje się bardzo dobrze o czym świadczy np jej niekończący się apetyt. Na początku była nieco osowiała ale teraz zachowuje się nie jak 15 letni pies ale jak 5 letni. Mówi się że starego psa sztuczek się nie da nauczyć, ale to nieprawda Sara już trzeciego dnia wlazła na kanapę i zajęła Merlinowi (nasz drugi pies) miejsce przed telewizorem;) . Na spacerach przegania Merlina i wogóle wieku po niej nie widać. W czwartek ją wykąpaliśmy teraz ma kolor bardziej zbliżony do białego. Niestety Sara to straszna żebraczka żaden batonik czy kanapka nie ujdą jej uwadze;) . Fotki już niedługo będą. Póki co czy ktoś mógłby mi po krótce opisać historię Sary, bo nie mogę zrozumieć jak tak wspaniały pies mógł trafić do schroniska.
Pozdrawiam Ania.[/quote]
Aniu bardzo sięcieszymy, że udało Ci się wkońcu zalogować - Beata J opisała dokładnie to jak Sara trafiła do Uciechowa.
Oddano ją jak stary niepotrzebny mebel:-(
Dzięki Wam Sara ma szansę na ciepło i dużo serca i dom.
Sarcię również udało mi się poznać ( byłam 3 dni w Uciechowie)
Pierwszego dnia miałam masę smaków dla suni w kieszeni, zwąchała je i zaglądała do kieszeni , aż wszystko zjadła.
Kolejny spacerek i Sarcia pierwsze co do kieszeni i zgaląda a tam pustki więc ja biegiem uzupełnić zapas i był spacerek i łasowanko.
Aniu a jak tam poszła kąpiel Sarci? Czy bez problemu?
No i jak się Sara dogadała z Waszym psiakiem?
Aniu i bardzo prosimy zglądaj na wątek i napisz nam co jakis czas co tam u Was słychać.
Bardzo dziękuję za cudowny domek w imieniu Sarci i moim:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mori49']W końcu udało mi się tu zalogować:multi: . Sara u nas czuje się bardzo dobrze o czym świadczy np jej niekończący się apetyt. Na początku była nieco osowiała ale teraz zachowuje się nie jak 15 letni pies ale jak 5 letni. Mówi się że starego psa sztuczek się nie da nauczyć, ale to nieprawda Sara już trzeciego dnia wlazła na kanapę i zajęła Merlinowi (nasz drugi pies) miejsce przed telewizorem;) . Na spacerach przegania Merlina i wogóle wieku po niej nie widać. W czwartek ją wykąpaliśmy teraz ma kolor bardziej zbliżony do białego. Niestety Sara to straszna żebraczka żaden batonik czy kanapka nie ujdą jej uwadze;) . Fotki już niedługo będą. Póki co czy ktoś mógłby mi po krótce opisać historię Sary, bo nie mogę zrozumieć jak tak wspaniały pies mógł trafić do schroniska.
Pozdrawiam Ania.[/quote]



mori49 witamy na dogo :multi:

właściwie dziewczyny juz napisały to wszystko co mi o Sarze wiadomo
widać wlasciciel nie byl milośnikiem psów
ale na szczescie sarunia jest w dobrych rękach :)
a wspaniala jest na prawde , kazdy kto ja poznał ( w tym kilkoro dogomaniakow :) polubił od razu..........
czekam niecierpliwie na zdjecia bo przyznam ze.......
sary brak mi ......:oops: :oops:

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia wstaw do programu, np. fotosik.pl, skopiuj link pod zdjęciem i wklej. Wybierz tylko wielkość zdjęcia; max szerokość 500 pikseli dla poziomych i wysokość 500 pikseli dla pionowych fot, mogą być mniejsze oczywiście.
Nie denerwuj się, wszyscy przez to przechodziliśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

[B] mori49 i reszta kochanej rodzinki:loveu: :loveu: :loveu: [/B]
[B]Już się wstawia:loveu: Dziękujemy:loveu: [/B]
[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/2917/2302072012rk4.jpg[/IMG]

[IMG]http://img406.imageshack.us/img406/7586/2302072013rn1.jpg[/IMG]

Tu aż łezka mi się kręci w oku, bo kochana Sarcia niegdy nie wiedziała co to jest kanapa, a teraz:multi:
Już wstawiam foty dalej
[B]mori49 jak zwalczysz problemy techniczne i uda Ci się włamać na dogo:eviltong: Proszę napisz parę słów:modla: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Atak klonów:eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol:
[IMG]http://img58.imageshack.us/img58/7600/2302072113br3.jpg[/IMG]

A kochani Państwo na podłodze?
[IMG]http://img395.imageshack.us/img395/2923/2302072114kk4.jpg[/IMG]

A to Sarci przyjaciel:loveu:
[IMG]http://img395.imageshack.us/img395/8864/2302072116lk5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...