Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

[quote name='kkanarekk']Sprawa psiaka w rowie dalej aktualna.... Jest ktoś z okolic alwerni??????
PILNE[/QUOTE]
Z tego co widze na mapie Zalas jest niedaleko Krakowa kolo Zabierzowa....kuzwa czy zglosilas to do KTOZu??moze mogli pojechac!
pies lezy od wczoraj w rowie??nawet nie wiadomo gdzie dokladnie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']Pilna pomoc potrzebna. Czy jest ktoś z okolic Zalasu (gmina Krzeszowice)? Podobno leży tam pies w rowie, czy mógłby ktoś podjechać zobaczyć?[/QUOTE]
No szczegołów braK!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']Sprawa psiaka w rowie dalej aktualna.... Jest ktoś z okolic alwerni??????
PILNE[/QUOTE]
Kkanarek, skad wiesz o tym psie ? Kto Cie zawiadomil o nim ?
Masz kontakt z ta osoba ?
Rzucanie takich informacji bez szczegolow niewiele da...
Ja moge z Krakowa po niego pojechac w kazdej chwili i zawiezc go do weta bo pewnie mocno poturbowany.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Kkanarek, skad wiesz o tym psie ? Kto Cie zawiadomil o nim ?
Masz kontakt z ta osoba ?
Rzucanie takich informacji bez szczegolow niewiele da...
Ja moge z Krakowa po niego pojechac w kazdej chwili i zawiezc go do weta bo pewnie mocno poturbowany.[/QUOTE]
Kkanarek odpisała mi ,że jedzie po psa , jest tam od kilku dni , wychudzony - nikt z Zalasu nie chce pomóc. Może nie jest ranny , nic więcej nie mogłam się dowiedzieć .

Link to comment
Share on other sites

już wróciłam z Zalasu. Psa nikt nie widział i ja też go nie znalazłam. Przepraszam za zamieszanie ALE sprawa wyglądała tak:
sąsiadka mojej sąsiadki powiedziała, że jej siostra która mieszka w Zalasie widziała wychudzonego psa leżącego w rowie. Moja sąsiadka przekazała mi to wczoraj, ja nie mogłam tam podjechać a ta kobieta z Zalasu twierdziła, że zgłosiła to do TOZu ale nie chcieli pomóc ja dziś rozmawiałam z inspektorką która sprawdziła że nic takiego nie było zgłaszane. Wczoraj nie mogłam tam podjechać więc napisałam tu na wątku czy jest może ktoś kto by mógł. Psiak nie był podobno po wypadku tylko wychudzony. Jednak teraz go tam nie ma, nie wiem czy to wymysły tej kobiety czy pies faktycznie tam był .Jednak ludzie go nie kojarzą. Chciałam to sprawdzić dlatego szukałam kogoś kto mógbly tam podjechac wcześniej niż ja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']już wróciłam z Zalasu. Psa nikt nie widział i ja też go nie znalazłam. Przepraszam za zamieszanie ALE sprawa wyglądała tak:
sąsiadka mojej sąsiadki powiedziała, że jej siostra która mieszka w Zalasie widziała wychudzonego psa leżącego w rowie. Moja sąsiadka przekazała mi to wczoraj, ja nie mogłam tam podjechać a ta kobieta z Zalasu twierdziła, że zgłosiła to do TOZu ale nie chcieli pomóc ja dziś rozmawiałam z inspektorką która sprawdziła że nic takiego nie było zgłaszane. Wczoraj nie mogłam tam podjechać więc napisałam tu na wątku czy jest może ktoś kto by mógł. Psiak nie był podobno po wypadku tylko wychudzony. Jednak teraz go tam nie ma, nie wiem czy to wymysły tej kobiety czy pies faktycznie tam był .Jednak ludzie go nie kojarzą. Chciałam to sprawdzić dlatego szukałam kogoś kto mógbly tam podjechac wcześniej niż ja.[/QUOTE]
aha, hmm, dzwoniłam do Ciebie przed chwilą.. na numer podany mi przez koleżankę na pw..

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Gdyby ktoś szukał prezentu ;)

[B] [/B]

[FONT=&quot][SIZE=3][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215937-Zak%C5%82adkowy-kuferek-na-Kielce-i-sarbonk%C4%99-do-20.10-OTWARTE-ZAPRASZAM."][COLOR=green][B][FONT=&quot]ZAKŁADKOWY KUFEREK -KLIK[/FONT][/B][/COLOR][/URL][/SIZE] [/FONT]
[INDENT][CENTER] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-LfV-imFoDUY/TpLzW6_FI4I/AAAAAAAAGpU/v8a_sQ8BcFE/s640/P1420624.JPG[/IMG]


[B]oraz na bazarek dla ślepego Zenka [/B]

[FONT=&quot][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][URL="http://www.dogomania.pl/threads/215790-...........................-KUP-Zenka-.....................-Wspom%C3%B3%C5%BC-Zenka%21-Do-23.X"][COLOR=red][B]KUP SOBIE ZENKA JAK ŻYWEGO :smile: KLIK [/B][/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE]

[/FONT][IMG]http://art.pastelworks.net/zenek-pastel.jpg[/IMG][/CENTER]
[/INDENT]


[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']już wróciłam z Zalasu. Psa nikt nie widział i ja też go nie znalazłam. Przepraszam za zamieszanie ALE sprawa wyglądała tak:
sąsiadka mojej sąsiadki powiedziała, że jej siostra która mieszka w Zalasie widziała wychudzonego psa leżącego w rowie. Moja sąsiadka przekazała mi to wczoraj, ja nie mogłam tam podjechać a ta kobieta z Zalasu twierdziła, że zgłosiła to do TOZu ale nie chcieli pomóc ja dziś rozmawiałam z inspektorką która sprawdziła że nic takiego nie było zgłaszane. Wczoraj nie mogłam tam podjechać więc napisałam tu na wątku czy jest może ktoś kto by mógł. Psiak nie był podobno po wypadku tylko wychudzony. Jednak teraz go tam nie ma, nie wiem czy to wymysły tej kobiety czy pies faktycznie tam był .Jednak ludzie go nie kojarzą. Chciałam to sprawdzić dlatego szukałam kogoś kto mógbly tam podjechac wcześniej niż ja.[/QUOTE]
Jeśli faktycznie tam był a nikt go w tym miejscu nie dokarmiał to musiał się ruszyć w poszukiwaniu jedzenia. Jeśli nie znajdzie jakiegoś lepszego schronienia to może tam wrócić. Mój Timur na początku wędrował z tego parkingu gdzie go wywalili na wieś ( pierwszy raz go zobaczyłam jak wracał od strony wsi ) , później jak go ludzie dokarmiali już nie ruszał się z miejsca.
Miałam bardzo awaryjną i niestety tylko weekendową propozycję ale Twoja skrzynka była zapchana....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta'][B]PILNIE poszukiwany DT dla miesiecznej koteczki. Podobno jest bialo-szara[/B][/QUOTE]

Bardzo pilne , kotek nie ma gdzie się podziać :( u mnie już też pełna chata , nie mam gdzie upychnąć :(

Bardzo potrzebna pomoc, choć na parę dni !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Bardzo pilne , kotek nie ma gdzie się podziać :( u mnie pełna chata , już nie mam gdzie upychać :([/QUOTE]

Zadzwonię do koleżanki

Link to comment
Share on other sites

Aga , dzięki , może akurat , ja też dzwonię do wszystkich po kolei .

[quote name='Jagienka']Kolejne psie nieszczęście szuka domu, na prośbę karusiap wklejam...
Polroczny Kropek, kochajacy ludzi,lubiacy psy i koty szuka pilnie domu!!!! jest mniej wiecej do kolana, szczuplej budowyTaka to jest oto ślicznota:
[IMG]http://i56.tinypic.com/35dcc4l.jpg[/IMG]
[/QUOTE]

szukam teraz domu dla Cymta , psiaka pięciomiesięcznego , będę pamiętać o ślicznocie . Ma jakiś wątek ? Gdzie mozna znaleźć więcej informacji o psiaku , ma jakieś imię , no i w ogóle skąd ten wyznalazek ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Karusiu a on mieszka w domu ? Chodzi mi o to jak z czystością , chodzeniem na smyczy , itd , wiesz coś ? Im więcej zalet wymienię , tym lepiej ;)[/QUOTE]
Wlasnie kurcze, jak ja bylam to byl na podworku, a kobita wyszla z domu juz polspiaca wiec mysle,ze jednak nie w domu. Ale to mlodziak,zreszta dla pewnosci dopytam:)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="5"][COLOR="red"]PILNE !!! Potrzebna osoba z doświadczeniem na wspólną wizytę PA w Zabierzowie !!![/COLOR][/SIZE] dla Wiki z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/threads/205324-Wika-ju%C5%BC-NIE-dziki-szczeniak-szuka-swojego-domu-na-zawsze.-)/page38[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...