Jump to content
Dogomania

Wątek Krakowskich Zwierzaków


AgaG

Recommended Posts

własnie kurier dostarczył do mnie 30 kilo karmy które zamówiła kochana KasiaKia dla psów z Bukowna :smile:, maja jeszcze jakies smakołyki dla psów od niej nadejść, ja od siebie też mam karmę kilkanascie kilo i jest parę kilo od Florentynki u Oli K. i cos tam jeszczwe. [B]Tylko czy jest ktoś kto by pomógł chociaż w znoszeniu tego do auta? bo ja na trzecim piętrze bez windy, Ola jak da rade zawieźć to dla missieek na Ruczaj do lecznicy, to też pod tym warunkiem. Jednym, slowem potrzeba chlopa jakiegos silnego... macie takowego gdzieś?a najlepiej i chłop i auto jednocześnie, bo Ola K ma mnóstwo zajeć przy swoim stadku.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG'][B] Salibinka, Asior [/B]bardzo bardzo dziękuję :) sunia bezpieczna, tylko pytanie, co będzie dalej?[/QUOTE]

No właśnie, co dalej... :(. Postaram się zamówić jakiś pakiet ogłoszeniowy dla niej. Gdyby Ktoś mógł jeszcze pomóc, widzę na wątku, że ma allegro, może Ktoś mógłby zrobić plakaty (chętnie rozwiesimy w Krakowie), Beatka pomogłaby z GK? - to bardzo potrzebne, bo czasu suczka ma niewiele :(.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=235283789857011&set=a.235283786523678.71827.100001261759237&type=1&ref=nf"][IMG]http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/295836_235283789857011_100001261759237_684166_1518040429_s.jpg[/IMG][/URL]
Pomóżcie!!! Poszukuję osoby, która chciałaby przygarnąć boksera, suczkę. Obecnie... przebywa w fatalnych warunkach, na łańcuchu przy budzie. Osoby które ją dokarmiały, mieszkały w pobliżu tylko sezonowo, więc istnieje obawa, że bez nich piesek nie przeżyje zimy, bo jej właściciele praktycznie jej nie karmią. Suczka ma około 8 miesięcy, jest bardzo łagodna i ufna. Proszę, udostępniajcie tą wiadomość, żeby zwiększyć jej szansę na znalezienie dobrego domu!!!


To wiadomosc od mojej znajomej. Gdyby ktos mial pomysl,bede wdzieczna za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap'][URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=235283789857011&set=a.235283786523678.71827.100001261759237&type=1&ref=nf"][IMG]http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/295836_235283789857011_100001261759237_684166_1518040429_s.jpg[/IMG][/URL]
Pomóżcie!!! Poszukuję osoby, która chciałaby przygarnąć boksera, suczkę. Obecnie... przebywa w fatalnych warunkach, na łańcuchu przy budzie. Osoby które ją dokarmiały, mieszkały w pobliżu tylko sezonowo, więc istnieje obawa, że bez nich piesek nie przeżyje zimy, bo jej właściciele praktycznie jej nie karmią. Suczka ma około 8 miesięcy, jest bardzo łagodna i ufna. Proszę, udostępniajcie tą wiadomość, żeby zwiększyć jej szansę na znalezienie dobrego domu!!!


To wiadomosc od mojej znajomej. Gdyby ktos mial pomysl,bede wdzieczna za pomoc.[/QUOTE]

I pewnie jest spoza gminy krakow?,ja ostatnio odebralam wychudzona Hasky ,do zabrania jest slepy pies na łancuchu i duzy mlody pies z metrowego lancucha i tez z poza gminy .Nie wiadomo jak to z tym wszystkim tym bardziej ,ze te gminy od tych dwoch psow maja podpisana umowe z Nowym targiem jak by chcieli wogole odebrac ale przypuszczam ,ze nie .Masakra .a ile jeszcze takich psów czeka na odbior bo własciciele maja w du... poprawe warunków. Rece opadaja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap']Osoba zglaszajaca moze psa postarac sie wydobyc od baby, mowi,ze nawet wykupic.Tylko nie ma gdzie jej dac.[/QUOTE]
Now własnie jak ja bym miała gdzie te dwa psy umiescic tez bym je odebrala.Niestety nie stac mnie dziennie jednego psa zabierac i umieszczec w hotelu ,bo prawie codziennie jest pies znaleziony aleby ze złych warunków do zabrania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patia']Aga a może być późno wieczorem ? Ja jeszcze mam dla kotów karmę .[/QUOTE] Missieek mi napisała na pw, ze mogłaby sama odebrać to, co już zostało zebrane u mnie, ale może jednak by się jej pomoc przydała. Do mnie mozna chocby w nocy :) punkt przeładunkowy tu może być, czy cos w tym stylu. Ola bedzie na kontroli z Miszą w sobotę, to ją poproszę, by wzięła to, co ona ma od siebie i Florentynki, tak więc po sobocie byłoby super jakoś dowóz tego zorganizować, to moze Patia uzgodnij proszę z missieek co i jak? )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Kotek daj mi znać jak coś..[/QUOTE]

Szkoda ,ze starym i slepym psem i zwykłym kundelm z łancucha z jeszcze gorszych warunków nikt nie chce sie zainteresowac, slepy ma zamała bude i przykryta blacha ,mieszka za stodoła ,a duzy zwykły czarny kundel ma tylko przykrycie ze starej jakiejs stodoły bo nawet budy nie ma. Slepemu juz 2 tydzien mimo,ze oprocz mnie był tam jeszcze ktoz i zgłoszone jest na policje ,nie poprawili warunków ,a duzemu maja do 7 dni poprawic ale czy poprawia ,kobieta powiedzila ze mozemy sobie go wziasc tylko gdzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']wiadomo ,ze kazdy pomaga jak moze tylko nie o to mi chodziło,dlaczego zawsze lepiej maja rasowe?jak jest miejsce to nikt nie chce slepego czy zyklego kundla tylko rasowca? czy one sa gorsze?[/QUOTE]
Ja akurat mam słabość do bokserów.. ale w domu mam już dwa małe kundelki, których nie zostawiłam w przytulisku. Więc to nie jest tak. Jeśli bokserka się u mnie nie odnajdzie, to pójdzie do hotelu na Balickiej. Młode psy mogą tam iść, będą wybiegane, wyspacerowane, wykąpać i wyczesać też będzie miał kto takiego psa. Kolega z nimi będzie pracował. Jakbym mieszkała w domu, to ślepy też by u mnie miejsce znalazł. Teraz są na to pozwolić nie mogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Szkoda ,ze starym i slepym psem i zwykłym kundelm z łancucha z jeszcze gorszych warunków nikt nie chce sie zainteresowac, slepy ma zamała bude i przykryta blacha ,mieszka za stodoła ,a duzy zwykły czarny kundel ma tylko przykrycie ze starej jakiejs stodoły bo nawet budy nie ma. Slepemu juz 2 tydzien mimo,ze oprocz mnie był tam jeszcze ktoz i zgłoszone jest na policje ,nie poprawili warunków ,a duzemu maja do 7 dni poprawic ale czy poprawia ,kobieta powiedzila ze mozemy sobie go wziasc tylko gdzie?[/QUOTE]
Beata , to nie do końca jest tak , zobacz ile rasowych siedzi po schronach , fundacjach i hotelach - miesiącami a nawet latami ! Prawda jest taka ,że jeśli ktoś o zwykłego kundla nie potrafi i nie chce zadbać to nie uszanuje nawet championa, no może do czasu ,aż mu się gwarancja nie wyczerpie czyli się przeterminuje ( czyt. zachoruje , zestarzeje się , zbrzydnie lub wyjdzie z mody ). Los takiego rasowca jest często o stokroć gorszy od losu tego łańcuchowego kundla - bo , paradoksalnie ten kundel nie zna innego życia i nie ma poczucia krzywdy , a ten który wcześniej był maskotką nigdy nie pogodzi się z życiem w schroniskowej klatce i nie da sobie nigdy rady jako [B]wolny bezpański pies[/B].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karusiap'][URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=235283789857011&set=a.235283786523678.71827.100001261759237&type=1&ref=nf"][IMG]http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/295836_235283789857011_100001261759237_684166_1518040429_s.jpg[/IMG][/URL]
Pomóżcie!!! Poszukuję osoby, która chciałaby przygarnąć boksera, suczkę. Obecnie... przebywa w fatalnych warunkach, na łańcuchu przy budzie. Osoby które ją dokarmiały, mieszkały w pobliżu tylko sezonowo, więc istnieje obawa, że bez nich piesek nie przeżyje zimy, bo jej właściciele praktycznie jej nie karmią. Suczka ma około 8 miesięcy, jest bardzo łagodna i ufna. Proszę, udostępniajcie tą wiadomość, żeby zwiększyć jej szansę na znalezienie dobrego domu!!!


To wiadomosc od mojej znajomej. Gdyby ktos mial pomysl,bede wdzieczna za pomoc.[/QUOTE]
Boksia u mnie.... skóra i kości, wzdęty brzuch, rana na uszku, brak jednego palca w tylnej łapie, duże sutki.. ogólne przerażenie. Ale dostałam buziaka i brzuch do wymiziania też. Piękna, biedna...

Link to comment
Share on other sites

Znów szczeniaczki :( Karusia już wkejała wątek ale przypomnę . Jak pomóc ? :( Nie mam pomysłu , to daleko !


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214915-Szczeniaczki-znalezione-w-rudniku-nad-sanem[/URL]

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/zdjcie1at.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2253/zdjcie1at.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Beata , to nie do końca jest tak , zobacz ile rasowych siedzi po schronach , fundacjach i hotelach - miesiącami a nawet latami ! Prawda jest taka ,że jeśli ktoś o zwykłego kundla nie potrafi i nie chce zadbać to nie uszanuje nawet championa, no może do czasu ,aż mu się gwarancja nie wyczerpie czyli się przeterminuje ( czyt. zachoruje , zestarzeje się , zbrzydnie lub wyjdzie z mody ). Los takiego rasowca jest często o stokroć gorszy od losu tego łańcuchowego kundla - bo , paradoksalnie ten kundel nie zna innego życia i nie ma poczucia krzywdy , a ten który wcześniej był maskotką nigdy nie pogodzi się z życiem w schroniskowej klatce i nie da sobie nigdy rady jako [B]wolny bezpański pies[/B].[/QUOTE]

Elu nie zgadzam sie z tym ,bo ten slepy psiak z tego co sie dowiedzilam mieszkal kiedys w domu ale sie zestarzal, a w naszym schronisku oprocz amstafow ktorych jest masa jakos rasowe nawet stare i chore sa adoptowane , nie zalegaja latami nie ma weteranow rasowych psow tylko kundle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Szkoda ,ze starym i slepym psem i zwykłym kundelm z łancucha z jeszcze gorszych warunków nikt nie chce sie zainteresowac, slepy ma zamała bude i przykryta blacha ,mieszka za stodoła ,a duzy zwykły czarny kundel ma tylko przykrycie ze starej jakiejs stodoły bo nawet budy nie ma. Slepemu juz 2 tydzien mimo,ze oprocz mnie był tam jeszcze ktoz i zgłoszone jest na policje ,nie poprawili warunków ,a duzemu maja do 7 dni poprawic ale czy poprawia ,kobieta powiedzila ze mozemy sobie go wziasc tylko gdzie?[/QUOTE]

Przynajmniej tak mi sie wydaje ten duzy bedzie mial poprawione warunki ,dzwonilam do pana i powiedział ,ze psa zaszepił jeszcze tego samego dnia w ktorym byłam na interwencji ,ze przeniósł go w inne miejsce i przedłuzył łancuch.(to jest potwierdzone),a bude bedzie robił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']No właśnie, co dalej... :(. Postaram się zamówić jakiś pakiet ogłoszeniowy dla niej. Gdyby Ktoś mógł jeszcze pomóc, widzę na wątku, że ma allegro, może Ktoś mógłby zrobić plakaty (chętnie rozwiesimy w Krakowie), Beatka pomogłaby z GK? - to bardzo potrzebne, bo czasu suczka ma niewiele :(.[/QUOTE]

kurcze, fajnie by było, gdyby ktoś projekt jakiś przygotował... ja mogę podrukować trochę plakatów.
P. Madzia ma możliwość przetrzymać sunię do końca września, a co potem?? Sunia docelowo , jak by ją odchudzić ważyć będzie ok 5 kg, to maleństwo :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...