Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

[quote name='elik']Nie tak razad, bo dopiero po moim zapytaniu, co z kastracją.

Trzeba było się pytać, a nie czekać nie wiadomo na co. 150, a 250 to duża różnica. Obecnie mamy sporo zabiegów zamówionych, za które mamy metryczki i będziemy musiały zapłacić. Nie stać nas na kastrację za 250 zł, podczas gdy za inne płacimy 150.
Za 250 zł będą wykastrowane dwa zwierzaki - pies i kocurek.
Wyjściem z tej sytuacji jest wystawienia przez weta faktury na 150 zł + resztę uregulujecie w gotówce lub wpłacicie na konto Fundacji 100 zł, jako darowiznę na kastrację Misia, a wet wystawi fakturę na 250 zł, którą Fundacja pokryje w całości.
Prosimy o szybką decyzję i powiadomienie na PW lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]

sama sobie zaprzeczasz, pisałaś że w natłoku wiadomości mogłaś ja skasować nie czytając lub dogomania zwiniła, więc nie sugeruj że olałyśmy sprawę próbowałyśmy szukać z Tobą kontaktu od końcówki lutego, zresztą nie ważne proszę Cię tylko aby nie było tu złośliwości bo jest to zbędne zależy nam na Misku i chcemu mu pomóc jak każdemu

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][SIZE=4][FONT=lucida console][I][B] [COLOR=#8B4513]

[/COLOR][COLOR=#00ff00]w wolnej chwili zapraszam na rozsyłanie bazarków na Misia

pierwszy z szałowa biżuterią:[/COLOR][COLOR=#8B4513]
[/COLOR][COLOR=#006400]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225567-najwi%C4%99kszy-wyb%C3%B3r-bi%C5%BCuterii-do-05-05-2012-do-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-2012-do-22-00[/URL][/COLOR][COLOR=#00FF00]

drugi ze świetnymi ciuszkami:

[/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/225734-Du%C5%BCy-wyb%C3%B3r-wdzianek-znane-marki-niskie-ceny-do-10-05-2012-do-22-00"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-2012-do-22-00[/URL]



[/B][/I][/FONT][/SIZE][/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

no tak...jest umówiony na sobotę....Pan Henio go zawiezie a wet wystawi fakturę dla Kastora na 150 zł ja doślę 100zł... a z reszty kasy którą zbierałyśmy na kastrację opłacimy dt....

skoro to wyjaśnione to musimy się skupić na rozsyłaniu bazarków bo Misiu ma opłacone do końca lutego......trzeba jeszcze jakieś 400zł aby na dzień dzisiejszy był na czysto....

Link to comment
Share on other sites

Misiek ciachnięty....jajek już ni ma..... Pan Henio sie solidaryzuje z według niego biednym Misiem i mówi...ach te baby...ciągle się chłopów czepiają....

Kastracja kosztowała 180 zł w rezultacie:) tak więc musimy dopłacić tylko 30 zł.... z kasy uzbieranej uda się opłacić marzec :) więc jest tylko miesiąc w plecy no i maj w sumie tez bo miało być płacone z góry.....

wszystko jest na dobrej drodze ...nie możemy teraz odpuścić bo znów się zakopiemy ..... błagam cioteczki...może ktoś ma w domu coś niepotrzebnego i zrobi dla Misia choć maleńki bazarek.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']sama sobie zaprzeczasz, pisałaś że w natłoku wiadomości mogłaś ja skasować nie czytając lub dogomania zwiniła, więc nie sugeruj że olałyśmy sprawę próbowałyśmy szukać z Tobą kontaktu od końcówki lutego, zresztą nie ważne proszę Cię tylko aby nie było tu złośliwości bo jest to zbędne zależy nam na Misku i chcemu mu pomóc jak każdemu[/QUOTE]

Nie mam czasu, a zmuszasz mnie do odpowiadania na bezsensowne pisaniny. To ja 19 lutego zaproponowałam sfinansowanie zabiegu i jasno napisałam co i jak należy zrobić więc pisanie, że to Wy szukałyście ze mną kontaktu jest kłamstwem. Takie zachowanie w stosunku do kogoś, kto zaproponował pomoc jest co najmniej nietaktowne. Pokryłyśmy już sporo kosztów różnych zabiegów, ale po raz pierwszy spotykam się z taką formą "podziękowania".
W każdej chwili możecie zrezygnować z zaproponowanej pomocy Fundacji i same pokryć koszty zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

od poniedziałku codziennie po kilka razy próbuję wysłać na wskazany przez elik mail wiadomość z faktura za kastrację...dostaję informację że nie ma możliwości dostarczenia...tak się dzieje kiedy skrzynka jest zapchana....możliwe że dlatego mam problemy.....napisałam do elik na pw prośbę o ewentualne podanie innego adresu.....
pisze to tak na wszelki wypadek aby nie było potem że znów czegoś nie zrobiono....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']od poniedziałku codziennie po kilka razy próbuję wysłać na wskazany przez elik mail wiadomość z faktura za kastrację...dostaję informację że nie ma możliwości dostarczenia...tak się dzieje kiedy skrzynka jest zapchana....możliwe że dlatego mam problemy.....napisałam do elik na pw prośbę o ewentualne podanie innego adresu.....
pisze to tak na wszelki wypadek aby nie było potem że znów czegoś nie zrobiono....[/QUOTE]
Fakturę e-mailem ? Fakturę należy przysłać pocztą na adres Fundacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...