Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

[FONT=Comic Sans MS]takie mamy wpłaty:
Pola53 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[COLOR=red]VII[/COLOR],[COLOR=red]VIII[/COLOR],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
Kama83 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
Ty$ka - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[COLOR=red]VII[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
Tiger - 20 zł [/FONT][COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
danavas 30 zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR]VII[COLOR=black],[/COLOR]VIII[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
Roland_de 50zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR]VII[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
Marta 507 [COLOR=black]30zł [/COLOR][COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR]VI[/COLOR][COLOR=black],[COLOR=red]VII[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Marta507 100 zł
Tomek S. z fb 216
Tomek S. z fb 108
z fb 10 zł
dusje 50zł
Marcin P. z fb 30zł
anula42 200zł
BeataDZ 20zł
bazarek 90zł
piescofajnyjest 55,60
Anula42 50zł
[FONT=Comic Sans MS]Bela51 - 10 zł [/FONT]
w spadku po Tobim 155zł
z kolczykowego bazarku 130 zł


zapłacone:
10zł robaki
18zł kleszcze
75zł transport
350zł za dt zapłacone do 13go czerwca
350zł za dt zapłacone do 13go lipca
350zł za dt zapłacone do 13go sierpnia
70 zł komplet szczepień
290zł za dt do 13go września brakuje 60zł

w kasie 121,60

na kastracje:
danavas 20 zł
Bela51 20 zł

są jeszcze dolary do wymiany....

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam kochane do psiaczka:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211261-Pies-z-Hotelu-Manor-House-w-chlewiskach...zbieramy-sta%C5%82e...szukamy-dt-w-okolicy-opola?p=17265823#post17265823"]http://www.dogomania.pl/threads/2112...3#post17265823[/URL]
szukamy mu dt w okolicach Opola, może znacie kogoś kto mógłby pomóc???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']Ja zapłacilam także za lipiec. Przelew poszedł 4 lipca.[/QUOTE]
tylko że Koosiek jeszcze mi tego nie przekazała...miała wysłać jak rozliczy ten swój bazarek,jak dostanę od niej kase to zaznaczę że mam...puki co wiem że wpłacałaś także z Twojej strony jest ok:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']tylko że Koosiek jeszcze mi tego nie przekazała...miała wysłać jak rozliczy ten swój bazarek,jak dostanę od niej kase to zaznaczę że mam...puki co wiem że wpłacałaś także z Twojej strony jest ok:)[/QUOTE]

to bardzo się cieszę, że OK :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Kochani, zagladam na wątek od wczoraj, ale nie jestem w stanie juz nic zadeklarowac na stałe. Prosze o nr konta, moge wpacic 10 zł jednorazowo. Wiem, ze to mało...[/QUOTE]
Ciotki, wiem ze kazdy szuka pieniedzy dla swojego psa, ale ja nie deklarowalam sie na stałe, a juz drugi raz dostaje przypominajki o zaplacie.
Nie dlatego, ze nie chce, po prostu nie jestem w stanie wszystkim ofiarowac stałych deklaracji ( i tak mam ich kilkanascie):-(
Ze wplacam jednorazowo napisałam w poscie nr 172.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ciotki, wiem ze kazdy szuka pieniedzy dla swojego psa, ale ja nie deklarowalam sie na stałe, a juz drugi raz dostaje przypominajki o zaplacie.
Nie dlatego, ze nie chce, po prostu nie jestem w stanie wszystkim ofiarowac stałych deklaracji ( i tak mam ich kilkanascie):-(
Ze wplacam jednorazowo napisałam w poscie nr 172.[/QUOTE]
gdzieś ktoś zebrał te deklaracje do kupy i ja wpisuje wg szablonu...pisałam Ci pw bo chciałam się upewnić jak jest z tą deklaracja...a nie z nastawieniem komornika;) łatwiej mi było zapytać niż przetrzepywać cały wątek...tym bardziej że aktualnie rozliczam osiem psiaków.... już poprawiam to sobie i nie będę się więcej naprzykrzać...

Link to comment
Share on other sites

Aktualnie mamy 140zł stałych, chyba że zaraz odpisze mi Tiger i powie to samo co Bela51, co jest bardzo prawdopodobne....... wówczas zostałoby 120zł stałych co jest chyba niezłym dołkiem finansowym przy miesięcznych wydatkach 350zł...a jeszcze kastracja do opłacenia i te nieszczęsne szczepienia...

Link to comment
Share on other sites

Danavas, nie chcialam zebys to tak odebrala, ze mi sie naprzykrzasz. Wiem, ze macie wydatki. Mam pare groszy ze spadku Carmen, ale ofiarodawca zastrzegł, zeby to nie było na hotel. Moge wplacic 20 zl na kastracje, lub szczepienie.
Prosze o nr konta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Danavas, nie chcialam zebys to tak odebrala, ze mi sie naprzykrzasz. Wiem, ze macie wydatki. Mam pare groszy ze spadku Carmen, ale ofiarodawca zastrzegł, zeby to nie było na hotel. Moge wplacic 20 zl na kastracje, lub szczepienie.
Prosze o nr konta.[/QUOTE]

hehehe...spoko...nie miało to tak zabrzmieć;)
fajnie że będzie grosik do kastracji...bo jajka mu do ziemi dyndają;) już wysyłam dane.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz wszyscy szukają uciekiniera Herbusa...jak się coś wyjaśni...lekko uspokoi atmosfera to będą i zdjęcia i relacje...puki co bardzo proszę o wyrozumiałość...Misio już lada dzień pójdzie do weta na szczepienia- cały komplet szczepień...a na kastrację stale zbieramy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty$ka']A jak czuje się sam Misio? Będą jakieś nowe zdjęcia? relacje? cokolwiek?[/QUOTE]
z dziedziny cokolwiek Tysiu...nasz chłopiec był u weta i miał szczepienia....jutro dokładnie dopytam jakie i ile to wszystko razem kosztowało ...z tego co wiem koszt kastracji nadal nieznany....Pan Henio zapomniał zapytać....ale nie mamy i tak nazbierane nawet połowy więc nie naciskam, tymbardziej że jest mu teraz przykro po tym jak Tobiemu się umarło a Herbus bencwał nawiał....
w każdym razie ma Misiulo już książeczkę i może sobie gryźć kogo chce ;)

Link to comment
Share on other sites

no ja tez:) z fotkami raczej ciężko bo nasz główny fotograf wyjechał dziś na wakacje ale zadzwonię i spytam Pana Henia czy ma jakiegoś innego pod ręką....
jak go wykastrujemy to trzeba zainwestować w jakieś wypas ogłoszenia i alllegro z megaśnymi bajerami...myślałam jeszcze o ulotkach rozdawanych przechodniom...np na targu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...