Jump to content
Dogomania

Teraz to Misiek tez ma dom:)


danavas

Recommended Posts

ciotki kochane trzeba Misiowi jajka obrobić.... a kasy ni ma.... Koosiek przepadła z forsą na dt..poczekam jeszcze chwile z lamentem bo każdemu mogło coś wypaść a na dogo się nie zjawia...ale powiem szczerze że trochę mnie to niepokoi...zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień...w każdym razie Misiu jest goły i wesoły.... może jakaś zbiórka na kastracje...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS]takie mamy wpłaty:
Pola53 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
Bela51 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
Kama83 - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
Ty$ka - 10 zł [COLOR=red]V[COLOR=black],[COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
Tiger - 20 zł [/FONT][COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
danavas 30 zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
Roland_de 50zł [COLOR=red]VI[COLOR=black],[/COLOR][/COLOR]
Marta 507 [COLOR=black]30zł [/COLOR][COLOR=red]V[COLOR=black],[/COLOR]VI[/COLOR]

Marta507 100 zł
Tomek S. z fb 216
Tomek S. z fb 108
z fb 10 zł
dusje 50zł
Marcin P. z fb 30zł



zapłacone:
10zł robaki
18zł kleszcze
75zł transport
350 za dt zapłacone do 13go czerwca
273zł za dt do 13go lipca (brak jeszcze 77zł)


w kasie mojej 8 zł
u Koosiek 10 zł(plus dolce) + 200zł od anula42 + 20zł BeataDZ

Link to comment
Share on other sites

ona trzyma u siebie prawie 300zł a Misiek niedługo będzie na minusie!!!!!! Tydzień temu pisała mi że przelewa kase a jak dotąd nic nie dotarło.....jakby BeataDZ sama nie napisała to nawet byśmy nie wiedziały że coś wpłacała.....jeśli ktoś wpłacał coś do Koosiek to proszę mówić...

Link to comment
Share on other sites

[B] [/B]

[INDENT] [COLOR=red][B][COLOR=black]Dziewczyny, bardzo Was przepraszam za offa, ale szukam kogoś na już do przeprowadzenie wizyty przedadopcyjnej koło Mińska Mazowieckiego a dokładnie w Zakole-Wiktorowo!! Najlepiej jutro albo w piątek!! [/COLOR]PLEASE !![/B][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

to juz jest bardzo nieciekawe- ona udziela się na innych wątkach ale nie rozliczyła się z wpłat na konkretne psiaki- bardzo to niedobrze wygląda i jesli o mnie chodzi to spowoduje wycofanie się z pomocy...tylko dlaczego mają ucierpieć niewinne stworzenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula42']to juz jest bardzo nieciekawe- ona udziela się na innych wątkach ale nie rozliczyła się z wpłat na konkretne psiaki- bardzo to niedobrze wygląda i jesli o mnie chodzi to spowoduje wycofanie się z pomocy...tylko dlaczego mają ucierpieć niewinne stworzenia?[/QUOTE]
nie może tak być żeby się nie rozliczyła... kurde..no ale masz racje, tak to jest, za czyjeś błędy ucierpią potrzebujący...

Link to comment
Share on other sites

Złapałam Koosiek na innym wątku... napisałam aby odniosła się do tego co tu ją obowiązuje...dostałam informacje na pw o niej że sory ale niby coś namieszała z kontem...i rzekomo brak dostępu do neta...
znalazłam na forum jej nr i zadzwoniłam...jej wytłumaczenie: wypłacając kasę z bankomatu przypadkiem wypłaciła wszystko co miała...w tym kasę Misia... a teraz musi tą gotówkę wpłacić....ponoć zostało jej tam jednak 100zł które twierdzi ze mi przelała...oczywiście nie sprawdzę tego bo jest święto...

obiecała również że zaraz wejdzie na wątek Misia i napisze dokładnie ile dostała i od kogo...bo dogo jestem w stanie sprawdzić ale przecież jeszcze fb jest... rozmawiałam z nią 2 godziny temu... nie weszła...nie napisała ani "sory" ani "pocałujcie mnie w zadek"... kręci i kłamie że nie miałą dostępu do neta ale od 2 dni jest i na dogo i na fb...a tu jej nie po drodze...

nie odniosła się nijak do tego że olała Misia i ze operuje jego kasa podczas gdy on ma minus...opłaciłam mu dt tylko dlatego że chłopaki z fb nieoczekiwanie przelali jeszcze grosza...gdyby nie to Misiu od tygodnia nie miałby już tymczasu...

miała szansę sama się wytłumaczyć...wystarczyło przez te 2 godziny kiedy była na dogo wejść tak jak obiecała i wyjaśnić tu sprawę...ale teraz z nów jej nie ma....więc pisze Wam jaka sytuacja aby nikt nie miał wątpliwości...

powiedziałam jej przez tel że ma czas do poniedziałku rozliczyć się z Misiowej kasy...jeśli tego nie zrobi będę pisać do moda...bo przez jej zaniedbania, cierpi psiak...a po dobroci się chyba z nią nie da... a szkoda...

Link to comment
Share on other sites

Na Misia trafiło na moje konto jeszcze 200 zł od Anula42, 20 zł od BeatyDz, 10 zł od Poli53. Plus dolary, nie chcę skłamać, więc jutro sprawdzę dokładnie z paragonem ile wyszło z wymiany.
Faktycznie przez pomyłkę wypłaciłam wszystko, co miałam na koncie (wypłaciłam, nie przelałam!) - te pieniądze mam, muszę je wpłacić z powrotem albo wysłać pocztą. Dzisiaj z wiadomych przyczyn tego nie zrobię. To, co miałam teraz na koncie, przelałam.
Nie dałam rady przelać tego wcześniej, ponieważ przez jakiś czas nie miałam dostępu do komputera. To, co dotarło na moje konto wcześniej, zostało przelane do hotelu (zdaje się 60 zł).
Jutro wszystko dokładnie posprawdzam i wyślę resztę pieniędzy.
Przepraszam, że tak to wszystko wyszło. Na pewno nie miałam zamiaru zaszkodzić Miśkowi, a tym bardziej przywłaszczyć sobie jego pieniędzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...