Jump to content
Dogomania

Karolek jedzie do domu - dziękuję za pomoc


piołun

Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='inga.mm']dzis w mapie dogo pojawiło się ogłoszenie użytkownika [URL="http://www.dogomania.pl/members/79014-ostatniaszansa"]ostatniaszansa.[/URL]
Może w tamtej okolicy robic pa
Wysłałam zaproszenie na watek[/QUOTE]

nie rozumiem niektórych skrótów myślowych
chodzi o to, że wysłałaś zapr. do Karola?
dzięki

[B]martwię się tylko co z transportem[/B]
ja nie mam samochodu, prawo jazdy dopiero robię

wczoraj był jeszcze jeden telefon z W-Wy, rodzina się zastanawia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piołun']nie rozumiem niektórych skrótów myślowych
chodzi o to, że wysłałaś zapr. do Karola?
dzięki[/QUOTE]
zerknij proszę
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy.dogomania.pl-REJESTRUJCIE-SIE%21"]BLYSKAWICZNA MAPA DOGO [/URL][/B]

wpis 683

nie było żadnych skrotów myślowych.
Było na wątkach rozsyłane pytanie o pa koło Powązek.
w mapie dogo ostatniaszansa napisał, że może robić pa w tamtej okolicy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']zerknij proszę
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy.dogomania.pl-REJESTRUJCIE-SIE%21"]BLYSKAWICZNA MAPA DOGO [/URL][/B]

wpis 683

nie było żadnych skrotów myślowych.
Było na wątkach rozsyłane pytanie o pa koło Powązek.
w mapie dogo ostatniaszansa napisał, że może robić pa w tamtej okolicy[/QUOTE]

wysłałam PW z zapytaniem

Link to comment
Share on other sites

witam
teraz nie mam czasu pzreczytać cały wątek o Karolu, prosze na pw kilka słów o nim. Koło cmenarza ? ale którego chyba raczej d.wojskowego bo tam jest wolnostojąca stara kamienica vis a vis a nieco dalej w głebi osiedle no takie blokowisko. I na kiedy ta wizyta bo dzisiaj odpadam mamy swoją przedadopcyjną wieczorem po pracy. Jutro albo w niedzielę dam radę . Karolek jest na Paluchu ? Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']witam
teraz nie mam czasu pzreczytać cały wątek o Karolu, prosze na pw kilka słów o nim. Koło cmenarza ? ale którego chyba raczej d.wojskowego bo tam jest wolnostojąca stara kamienica vis a vis a nieco dalej w głebi osiedle no takie blokowisko. I na kiedy ta wizyta bo dzisiaj odpadam mamy swoją przedadopcyjną wieczorem po pracy. Jutro albo w niedzielę dam radę . Karolek jest na Paluchu ? Ewa[/QUOTE]

Piołunku!!! widzisz????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']zerknij proszę
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/27419-BLYSKAWICZNA-MAPA-DOGO-http-mapapomocy.dogomania.pl-REJESTRUJCIE-SIE%21"]BLYSKAWICZNA MAPA DOGO [/URL][/B]

wpis 683

nie było żadnych skrotów myślowych.
Było na wątkach rozsyłane pytanie o pa koło Powązek.
w mapie dogo ostatniaszansa napisał, że może robić pa w tamtej okolicy[/QUOTE]

acha teraz rozumiem, wybaczcie ja już wiekowa i ciężko myślę
Karolek cieszy sie wraz ze wszystkimi, jak myślicie uda się?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Ja mogłabym podjechać, ale dopiero w poniedziałek. Jeśli nikt się nie znajdzie na wcześniej, dajcie znać :)[/QUOTE][quote name='Nutusia']Oby! Ale jakby co - jestem w blokach startowych :) Najchętniej ok. 16.30, zaraz po pracy, bo mieszkam 40 km pod Wwą i moje psidła baaaardzo na mnie czekają :)[/QUOTE]
przeklejam z watku zapytania o wizyte

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']witam
teraz nie mam czasu pzreczytać cały wątek o Karolu, prosze na pw kilka słów o nim. Koło cmenarza ? ale którego chyba raczej d.wojskowego bo tam jest wolnostojąca stara kamienica vis a vis a nieco dalej w głebi osiedle no takie blokowisko. I na kiedy ta wizyta bo dzisiaj odpadam mamy swoją przedadopcyjną wieczorem po pracy. Jutro albo w niedzielę dam radę . Karolek jest na Paluchu ? Ewa[/QUOTE]

wysłała PW z danymi do wizyty :)

Link to comment
Share on other sites

no i gdzie kilka slów o Karolku ? lubię wiedzieć w sprawie jakiego psiaka idę na przedadopcyjną .Nasze znam. Powązki ode mnie to rzut beretem , gdyby nie lało to byłby super spacer. Rejon fajny, blisko forty Bemowo fantastyczne na spacery z psami i dziećmi ale i blisko bardzo ruchliwej trasy. Wszystko biorę pod uwagę , zawsze uprzedzam ; pierwsze miesiące psa nie spuszczamy ;szelki i obroża przepleciona smycz między dla większego zabezpieczenia. Taki mój fijoł. Pani wszystko o psie wie ? Transport załatwiacie sami czy Pani we własnym zakresie ,jeżeli Wy to ona się dokłada? Jutro do niej telefonuje przed południem i myślę, bo mamy maaaaasę pracy z naszymi boguszkami ( 440 pucholi ), że im szybciej tym lepiej czyli najchętniej jutro wieczorem. A teraz życzę Karolkowi, Państwu i sobie dobrej nocy :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

Karolek, niewyrośnięty owczarek, sierść mięciutka, nie wysoki, tak trochę wyżej niż kolana lub do kolan, w zależności o jakie kolana chodzi,
ale wygląd nie najważniejszy, jak dla mnie
na początku był przerażony, trząsł się, ogon podkulony, potem stopniowo zaczęłam wchodzić do klatki, ale jeszcze bardziej się bał, nie był w stanie popatrzeć na człowieka, podnieść głowę do góry, akceptował jedynie Marcina - pracownik schronu, na zew. czuł się wyraźnie źle, teraz znacznie lepiej odzyskał wiarę, wychodzi na wybieg, biega, szaleje - co widać na foto, jego euforie, myślę, trzeba brać z dystansem, przyzwyczaił się do schronu, czuje się tu bezpiecznie, nie wiadomo jak zareaguje na nowe otoczenie i opiekuna, pani nie powinna sporo od niego wymagać i broń Boże porównywać do poprzednika, jeśłi chodzi o transport - pani jest spłukana finansowo, bo ostanio sporo wydała na swoje psy, leczyła je

myślę,że ciotki pomogą, do Katowic przewieziemy - jeszcze nie wiem jak, ale jakoś się uda, a od Katowic do W-wy musimy kogoś szukać

pani chce wiedzieć, z jakiej on jest interwencji, trafił do schronu w grudniu 2010 roku, jak się wypytywałam wcześniej nikt nic nie wiedział, dziś dopytam

jeśli chodzi o charakter, ja nie zauważyłam agresji, koty nie wiem, w schronie brak kotów, a jak są to siedzą u siebie, nie chadzają
dzieci też nie wiem, ostatnio nie chodzę do schronu z dziećmi, nie wolno
jest przymilny, nasze kontakty rozwinęły się stosunkowo nie dawno, nie chciałam go narażać na jakieś stresy, docieraliśmy się pomału, nie należ do tych psów, które siadają na kolanach i patrząc w oczu chcą zawładnąć twym sercem, nie jest też nadpobudliwy, typu "teraz ja, ja, ja, mnie wyprowadź, jego później, tu jestem, tu" - nie, taki nie jest,

dziś go odwiedzę, to porozmawiamy sobie

to chyba tyle, pozdrawiam z rana i dziękuję

Link to comment
Share on other sites

właśnie wróciłam ze schronu, długo wracałam, bo jeszcze moje dwa kundle czekały na spacer i czesanko
jeszcze pachnę schronem i sprawdzam co słychać
interwencja polegała na tym , że na koniec roku, tuż przed Świętami do jednej z żywieckich wiosek przybłąkał się pies - przerażony, bojący się wszystkiego, trafił do starszej pani, która miała już psa, a była starsza więc nie chciała brać na siebie nowego ciężaru, zadzwoniła do schronu i dalej się potoczyło, pan Witek mówił, że 5 km pod górę szli po tego psa, bo droga byłą zasypana śniegiem i samochód nie mógł przejechać, a potem pies nie dał się złapać, dopiero ta pani musiała go sprowadzić na dół
dalsza historia Karola jest taka, że Karol wchodzi na kolana p. Witkowi i liże go po twarzy, na mnie to tak mało uwagi zwracał, ale dał się wyczesać, zero agresji, miły, daje bubusie /bubuś to psi całus/, "nosi" go - to widać, ale nie jest nadpobudliwy, biegał luźno, witał się z psami w innych boksach, ani razu nie szczeknął, nie warknął, bardzo milutki piesek

to chyba tyle a co z wizytą?

Link to comment
Share on other sites

Piołun, ja bym nózki powyrywała....:angryy: wiadomości o 18.45 ? o tej godzinie to my już u Pani w pokoju siedziałyśmy :evil_lol: Jesteśmy po wizycie :) Pani urok, przesympatyczna, kontaktowa, interesuje sie wychowywaniem psów. Pani bardzo niedawno w krótkich odstepach straciła dwa ukochane dalmaty 14 samca zabranego jako 3 latka z Palucha i 8 letnia sunie też dalmatkę. Wszędzie wisza zdjęcia psów, w przedpokoju na specjalncyh haczykach wszystkie akscesoria ' smycze, linki, obroże, kagańce, szczotki do czesania oraz piekny psi materacyk . psy tez sypialy na kanapach. Pani bardzo zawiedziona, że dostała w sumie malo informacji o Karolku , nam pokazywała jego zdjęcie w swoim telefonie. Bardzo chciała wiedziec z jakiej interwencji , czego ma się wystrzegac , na co zrwacać uwage , itp. itd.,aby ona i Karolek sie siebie nauczyli, pokochali spokojnie bez stresu. Cała rodzina Pani zwierzęcolubna i posiada psy. Pani wyjeżdza do sanatorium ale razem z psem . Jeździ tylko w takie miejsca gdzie można zabrać psa.Nie żałuje środków kiedy psa trzeba leczyć.Ma swojego zaufanego weta bywa ,że się posiłkowała specjalistami. Moi drodzy w mojej opinii DOM SUPER. Załatwiajcie transport, pakujcie Karolka wkładajcie szelki ( bezpieczniejsze niż obroża ) i do domu :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

zginął mój post z dzisiaj rana - dziwne

rozmawiałam z panią dziś rano tel. wszystko ok. wszystko jej wytłumaczyłam o tej interwencji

co z transportem, co robimy? kto pomoże?

czekam na rady, ale odpisze dopiero wieczorem, bo przez cały dzień mnie nie będzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...