Jump to content
Dogomania

Wika- już NIE dziki szczeniak, szuka swojego domu na zawsze.:)


Klaudia M.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zamówiłam przed minutką pakiet 50 ogłoszeń dla Wiki. (-10 zł.)

Edit: Dziś rano nastąpiła zamiana misek, majka jadła z miski Wiki- karmę dla juniorów...a Wika z miski Majki-karmę light:D Nie wiedzieć czemu moim szczeniakom bardziej smakuje karma light...a Majce junior. Zakazany owoc smakuje lepiej?:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']Zamówiłam przed minutką pakiet 50 ogłoszeń dla Wiki. (-10 zł.)

Edit: Dziś rano nastąpiła zamiana misek, majka jadła z miski Wiki- karmę dla juniorów...a Wika z miski Majki-karmę light:D Nie wiedzieć czemu moim szczeniakom bardziej smakuje karma light...a Majce junior. Zakazany owoc smakuje lepiej?:D[/QUOTE]
Pewnie to przekonanie ,że w cudzej misce na pewno jest coś lepszego niż we własnej :evil_lol: psy coraz bardziej się andropoizują :eviltong:

Tak w ogóle to skandal po prostu :razz: nikt do Wiki nie zagląda :shake: gdzie te kochane cioteczki się pochowały :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Pewnie to przekonanie ,że w cudzej misce na pewno jest coś lepszego niż we własnej :evil_lol: psy coraz bardziej się andropoizują :eviltong:

Tak w ogóle to skandal po prostu :razz: nikt do Wiki nie zagląda :shake: gdzie te kochane cioteczki się pochowały :crazyeye:[/QUOTE]

A mówiłam, że lekka dramaturgia na wątku ożywiła by towarzystwo.:D Zamiast uczyć Wikę siadać czy dawać łapę, nauczę ją kuśtykać na zawołanie:D zrobię kilka fotek i wstawię tutaj;p... :D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']A mówiłam, że lekka dramaturgia na wątku ożywiła by towarzystwo.[/QUOTE]
Chyba muszę Ci przyznać rację ;) Timur też odpłynął do prehistorii :p - jak nie ma tragedii i nie leje się krew :angryy:to nikt nie zagląda...

Link to comment
Share on other sites

Zdjęcia naszej kochanej Wiki:)
[IMG]http://i51.tinypic.com/33p6lco.jpg[/IMG]
Poniżej Wika i gryzak:)
[IMG]http://i52.tinypic.com/205dut4.jpg[/IMG]

.
[IMG]http://i53.tinypic.com/16gc0w3.jpg[/IMG]

Ponadto powoli staramy się oswoić Wikę i Sabę z moim kotem-Mućką. Bo kici, powoli robią się sopelki przy nosku:D noce są strasznie mroźne. Saba spędziła noc z kotem w jednym pokoju a później na jednym łóżku. Kolejna noc będzie należeć do Wiki i Mućki, trzymajcie kciuki i módlcie się (za kota):D




Edit:
Od Elaja +8,00
-3,20 kość cielęca (krakvet)
-1,30 ucho wołowe (krakvet)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Wikunia śliczna jak zawsze , a ludziska to chyba całkiem oślepli - żeby taki psiak jeszcze domu nie znalazł .[/QUOTE]

Wikunia śliczna i kochaniutka. Rano podsuwa się na wszelkie sposoby by ją głaskać i przytulać, wędruje za mną krok w krok, nawet do łazienki i siada mi przy nodze i grzecznie czeka na swoją porcje pieszczot:) i jak tu jej nie kochać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='salibinka']Też jestem - po cichu :). no, tak to już jest z wątkami :( - "moja" Juleczka też "hibernuje"... Ha, ha - porządna awantura od czasu do czasu to konieczna higiena wątkowa - oczyszcza, ożywia, pobudza ;):cool3:.[/QUOTE]
No tak,;) tylko tu nawet nie ma się o co poawanturować:evil_lol: - Wika zadbana , oswojona , grzeczna i żadna krzywda jej się nie dzieje. Na wątku mojego Timusia też taka cisza , że aż w uszach dźwięczy:razz:

Link to comment
Share on other sites

Wika wczoraj mnie rozbroiła:D mam dwie plastikowe skrzynie na zatrzaski, w których trzymam karmę, wchodzi tam nawet 20 kg. więc są ogromne. I wczoraj założyłam tylko przykrywkę na pudło, zapomniałam zamknąć na zatrzask i słyszę że z kuchni wydobywa się takie "łubudubu". Lecę jak szalona a tam Wika tą przykrywkę targa przez kuchnie:D Biedne zagłodzone psisko.:) I afera gotowa;):P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.'] Lecę jak szalona a tam Wika tą przykrywkę targa przez kuchnie:D Biedne zagłodzone psisko.:) I afera gotowa;):P[/QUOTE]
No właśnie , najwyraźniej głodzisz psa :angryy: To niedopuszczalne i być może nawet podpada pod jakiś paragraf :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']Myślę, że Wikę trzeba odebrać z tego okropnego miejsca w trybie natychmiastowym!!! do jakiegoś wspaniałego ds:)[/QUOTE]

[quote name='tamb'][URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1181723-porzucona-wika.html[/URL][/QUOTE]

[B]Trzymam kciuki [/B]:thumbs: [B]mocno !!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']Co do Wiki, to kazałam mężowi, pod żadnym pozorem jej nie oddawać bez wizyty przed adopcyjnej...dobrze zrobiłam, prawda?[/QUOTE]
Wiadomo ! Zabierzów niedaleko - zanim Wikę tam zostawisz możesz podjechać i sprawdzić wszystko na miejscu . Poproś kogoś doświadczonego aby razem z Tobą wybrał się na wizytę , o.k. ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...