Jump to content
Dogomania

Wika- już NIE dziki szczeniak, szuka swojego domu na zawsze.:)


Klaudia M.

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Klaudia M.']Najlepszy a zarazem najgorszy był atak na kury. Wszystkie moje psy-oprócz Majki, bo bieganie nie leży w jej naturze...wbiegły na nieogrodzoną posesję sąsiadki i zaczeły biec za ptakiem wokół stodoły kolejno: kura, Saba moja, Wika, Saba szwagra a'la dog angielski;). Potem dołączyłam się- ja wrzeszcząc jak opętana i sąsiadka z miotłą.:D Biegałyśmy tak dobre kilka minut, musiało to wyglądać komicznie:) Atak na krowę też był dobry, Saba szwagra próbowała złapać ją za nogę a Wika oczywiście papugując chciała chwycić za drugą. Krowa zaczęła się rzucać i o mało nie dostały z kopyta. Kiedyś padnę na zawał albo sama zostane poturbowana przez jakieś zwierze, na tych spacerach:)[/QUOTE]
Ha ha ha , ale się uśmiałam:-D:-D:-D Klaudio , koniecznie zabieraj na spacery kamerę i nagrywaj bo szkoda takiego materiału filmowego .



[quote name='Klaudia M.']Wika zasługuje na wszystko co najlepsze, poczekamy ile będzie trzeba. Chociaż mam skrytą nadzieje że znajdzie dom przed zimą, bo kot mi na dworze zamarznie:/[/QUOTE]hmm , a może to nie Wikuni trzeba szukać nowego domu , ale kotu....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']

hmm , a może to nie Wikuni trzeba szukać nowego domu , ale kotu....;)[/QUOTE]

Nie, nie kota nie oddam. Mućka była ze mną w najgorszym okresie życia, nie lubię małpy ale ją kocham. I nie oddam. Bardziej myślę w razie czego o zakupie takiej barierki na schody, żeby podzielić dom, kotek wtedy urzędowałby sobie kuchnia i jadalnia, pieski miały by resztę:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gugus24']Hehe ;D mojemu nawet nie przeszkadzają ptaszki które wyjadają mu ugotowany ryż ;d leży w budzie i przygląda sie i przy tym tak sympatycznie kręci łbem ;)[/QUOTE]
Bo Twój Markiz to kochane psisko :loveu::loveu:

[quote name='Klaudia M.']Nie, nie kota nie oddam. Mućka była ze mną w najgorszym okresie życia, nie lubię małpy ale ją kocham. I nie oddam. Bardziej myślę w razie czego o zakupie takiej barierki na schody, żeby podzielić dom, kotek wtedy urzędowałby sobie kuchnia i jadalnia, pieski miały by resztę:)[/QUOTE]
W takim razie koniecznie zorganizuj mu ochronę;) najlepiej w postaci....drugiego kota:eviltong: z charakterem jak moja Czarownica:evil_lol: Zobaczysz jak szybko Twoje psy staną się pokorne i grzeczne ;)

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy wczoraj z Wiką u weterynarza. Na miejsce dojechałyśmy busem, gdzie Wika zachowywała się wzorowo. Maleństwo ma problem z wchodzeniem na wysoki stopień, biorę ją na ręce...ale wychodzi już całkowicie samodzielnie. Przeszłyśmy kilkadziesiąt metrów, przez Rynek i tutaj również mogę powiedzieć, że spacerowanie z Wiką to czysta przyjemność. :) U weterynarza, również grzecznie czekała na swoją kolej, ściąganie szwów obyło się bez zbędnej paniki, Wika wszystko znosiła z anielską cierpliwością. (rana ładnie się goi) Pies ideał jak dla mnie:) Kiedyś chciałam żeby Wika, w zachowaniu była jak moje łobuzy, teraz jest całkowicie odwrotnie:)

A zapomniałam napisać, że w busie spotkałyśmy Elaje z Timurkiem, Wika była troszkę zestresowana obecnością tego wielkoluda...ale nie przeszkadzało to jej kłapnąć zębami gdy wg niej zbytnio się spoufalił. Nie była zadowolona, gdy Timuś chciał jej dać buziaka, no i z faktu że był przeze mnie głaskany;)

Minęły już dwa tygodnie, jutro Wikę zważę...może obstawiamy?:P Na pewno przytyła, nie ma już tak mocno wyciętej talii, jak miesiąc temu... W sumie nie powinno mnie to dziwić, po zakupie nowej karmy jadła dwie pełne miski i nie są to miski wielkości jak dla yorka;) Na szczęście po tygodniu, zaczęła jeść troszkę mniej i teraz wcina około 300 g. karmy + dodatki. Więc może waży już z 13 kg.:)

Link to comment
Share on other sites

Timuś, deszczu nie lubi? Toż to prawdziwy arystokrata:)


Bazarek który mnie rozbawił, aha wchodzicie na własną odpowiedzialność, żeby nie było że nie ostrzegałam:)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/214335-Uwa%C5%BCaj%21Sprawdzamy-Twoj%C4%85-uczciwo%C5%9B%C4%87%21-Wst%C4%99p-to-tylko-3-z%C5%82%21-Na-trzy-cele-do-22.09-g.20-0"]http://www.dogomania.pl/threads/214335-Uwa%C5%BCaj!Sprawdzamy-Twoj%C4%85-uczciwo%C5%9B%C4%87!-Wst%C4%99p-to-tylko-3-z%C5%82!-Na-trzy-cele-do-22.09-g.20-0[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wikunia, ma się świetnie. Na spacerkach, zaczyna się bawić i zaczepiać moją Sabę i Sabę szwagra. Wcześniej, trzymała dystans z psem szwagra. A teraz biega za nim, próbując chwycić go za nogę. Nawet coś próbowała zachęcić do zabawy Majkę, ale ta była niewzruszona na jej zaczepki;) Poza tym w domu, zaczyna interesować się zabawkami,(jumperem napełnionym parówką) także z dnia nadzień nadrabia te utracone miesiące swojego życia. Póki co Wikunia jest uczona komendy zostań, bo żebrała przy stole niesamowicie i są już pierwsze sukcesy:) Wika zwariowała ostatnio na punkcie wątróbkowych ciasteczek, musiałam zamknąć je w szafce, bo łobuziara wskakiwała na blat w kuchni. Potrafiła nawet otworzyć sobie kosz z metalową klapą, i wyciągnąć papier do pieczenia na którym piekłam ciastka:D Także jest wesoło:) Wczoraj spała mi na kolankach:) A rano budzi nas swoim "łuuuuł łuuuł" i prosi o pieszczoty:)

Aaa w jednym Wika mnie zawiodła, waży tylko 12,40 :/ przytyła tylko tyci, tyci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...