Jump to content
Dogomania

Wika- już NIE dziki szczeniak, szuka swojego domu na zawsze.:)


Klaudia M.

Recommended Posts

Widziałam bramkę na allegro do licytacji, cena startowa 9,00 i do odbioru w Krakowie. (licytacje kończą się przed 12.00 dziś, więc może kupię tanio;) )Póki co Mućkę na noc zamykam w pokoju gościnnym;)

Edit: bramki są tak tanie bo nie mają elementów montażowych, także odpada

Zacznę powoli zbierać się do wymyślania tekstu:)
Wika już w żadnym stopniu nie jest dzika! Pytałam męża o reakcję Wiki na tą Panią gdy była nas odwiedzić, by obejrzeć Wikę. Podobno na początku Wika trzymała się z boku, potem mąż ją przytrzymał i Pani ją pogłaskała. Wika merdała ogonkiem. I potem już było dobrze, dodam że pani była u nas krótko, zaledwie kilka minut. Wychodzi na to że Wika, jest najnormalniejsza z całej trójki.:) Była by idealna, gdyby tylko nie ta nienawiść do mojego kotka, dodam tylko że kota Elaja nie ruszyła.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nowy text do ogłoszeń, będę go cały czas korygować. Czekam na sugestie:)

Szukamy wspaniałego domu dla 10- miesięcznego szczeniaka. Wikunia jest pogodną, uroczą, bardzo inteligentną, pozbawioną agresji i wpatrzoną w człowieka młodą suczką. Bezbłędnie zachowuje czystość w domu, pięknie chodzi na smyczy a niebawem nauczy się podstawowych komend. Wie już co to znaczy komenda "nie wolno" i "ej!";) Obecnie przebywa w domku tymczasowym, gdzie została zaszczepiona, odrobaczona i wysterylizowana. Jedyną wadą Wikunii jest to że, nie przepada za kotem swoich tymczasowych właścicieli, nie wiemy czy za tym konkretnym czy za wszystkim.
Aż trudno uwierzyć, że jeszcze pół roku temu była dzikim psem, panicznie bojącym się człowieka. Została zabrana od właściciela, który głodził i maltretował zarówno ją jak i rodzeństwo. Wydaje się, że maleństwo już nie pamięta ile zła ją spotkało, teraz czeka na swój dom...
Wymarzonym dla Wiki, będzie z całą z pewnością dom gdzie będzie traktowana jako członek rodziny...mile widziany byłby też drugi pies, który byłby dla niej towarzyszem zabaw...
[I]
Przed adopcją Wikusi chcielibyśmy przeprowadzić rozmowę przed adopcyjną, następnie spisać umowę adopcyjną i spotkać się po kilku dniach by sprawdzić czy wszystko u niej w porządku. [/I]

Wszystkich zainteresowanych adopcją WIKI, prosimy o kontakt:
604-592-593

Link to comment
Share on other sites

Klaudio podaj mi proszę konto bo gdzieś posiałam. Tekst bardzo fajny , ładnie małą reklamuje , jak będzie gotowy to prześlę do tamb i dodam najnowsze zdjęcia. Co zrobiłaś z banerkiem Wikuni bo u siebie na kompie widzę zamiast niego jakąś reklamę ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']Nie wiem co było nie tak, nie mogłam znaleźć więc robię nową:D[/QUOTE]
No i wszystko byłoby dobrze gdybyś jeszcze podlinkowała tak aby otwierał się wątek Wiki pod banerkiem a nie Timura:eviltong: Sprawdź jak nie wierzysz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Po prostu z adresu linku wykasuj link do wątku Timura a wklej do wątku Wiki . Niby proste ale jak nie mogłam sobie poradzić z wklejeniem banerka z jużakami to Guguś przysłał mi gotowca z komentarzem : masz wkleić ten adres bo [B]nie umisz[/B] :evil_lol: he he

Link to comment
Share on other sites

Wejdź w Twoje ustawienia i z lewej strony wybierz = edytuj sygnaturę - tam masz zapisany obrazek i link do wątku połączony w jedną całość - zobacz co jest namieszane i popraw.
Nie będę Ci opowiadać do czego ja jestem zdolna bo śmiałabyś się przez całą drogę do domu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']zapraszam na wątek dla mojej nowej podopiecznej skrajnie zagłodzonej suni [url]http://www.dogomania.pl/threads/216365-DINA-skrajnie-zag%C5%82odzona-suczka-ONka-prosi-o-wsparcie-i-DS?p=17838988#post17838988[/url][/QUOTE]

Współczuje psiakowi strasznie, ale jestem pewna że wszystko skończy się dobrze tak jak u Wiki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']Wika zdominowała mi psy:D:D Przy śniadaniu warknęła i wszystkie uciekły na przedpokój. Wczoraj o mało nie rzuciła się na jorka, który wtargnął do domu. Pilnuje swojego królestwa, królowa...;)[/QUOTE]
Bo to już tak jest u zwierzaków , że rządzi nie największy ale najmądrzejszy;) - u ludzi nie koniecznie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Bo to już tak jest u zwierzaków , że rządzi nie największy ale najmądrzejszy;) - u ludzi nie koniecznie :eviltong:[/QUOTE]

No to się poczułam urażona:P (w imieniu moich piesków) ;)
A najśmieszniejsze jest to że jak na nią "krzyczę" to merda ogonkiem i rozchyla pyszczek, zupełnie jak bym mówiła "zaraz dostaniesz duży kawałek kiełbaski":D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia M.']No to się poczułam urażona:P (w imieniu moich piesków) ;)
A najśmieszniejsze jest to że jak na nią "krzyczę" to merda ogonkiem i rozchyla pyszczek, zupełnie jak bym mówiła[B] "zaraz dostaniesz duży kawałek kiełbaski"[/B]:D[/QUOTE]
He he , pewnie na nią krzyczysz w tonie jakbyś mówiła [B] "zaraz dostaniesz duży kawałek kiełbaski"[/B]:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']He he , pewnie na nią krzyczysz w tonie jakbyś mówiła [B] "zaraz dostaniesz duży kawałek kiełbaski"[/B]:diabloti:[/QUOTE]

Bo w groźnym tonie, to ja krzyczę tylko na męża;) Śmieszna jest, taka drobinka stara się być taka groźna;) Charakterek to ma w 100% po mamusi:) tak samo ta jej nienawiść do kotów i niebywała inteligencja-cała LUKA.



Wika zgubiła identyfikator, myślę nad zakupem takiego [url]http://allegro.pl/dwustronny-stalowy-identyfikator-dla-psa-lub-kota-i1877729500.html[/url], moje sunie taki mają i sprawdza się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...