Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

[INDENT]Mam panią z Kielc chętną na niewielkiego psiaka biało-rudego. Płci nie określiła, ale do tego umaszczenia ma sentyment, bo przez 14 lat miała w domu taką właśnie suczkę, znajdkę z ulicy. Dobrze żeby psiak był przyjazny do innych 4-łapów, bo pani ma jeszcze 3 albo 4 psiaki w domu. Jeśli macie takie psiaki do adopcji rozlokowane gdzieś w hotelikach czy DT, dajcie mi proszę znać na PW, żeby nie zginęło. Najlepiej z jakąś krótką notatką na temat psiaka. Jeśli macie zdjęcia, to pokazałabym tej pani. Może dałaby któremuś domek. Ja wiem tylko o Sylwestrze, że mógłby jej podpasować. Czy on nadal szuka domu, czy już coś znalazl?

Druga sprawa. Tej pani ok. tydzień przed Bożym Narodzeniem zginęła ww suczka rudo-biała. Jutro pani ma mi przynieść jej zdjęcie, to wrzuce. Może wpadła komuś w oko taka starsza sunia, może ktoś ją zgarnął? Pani bardzo przeżywa jej stratę i martwi się o nią.

Oczywiście odnalezienie suczki i przygarnięcie jakiegoś psiaka nie wykluczają się. To dwie oddzielne sprawy. Obie aktualne. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie wkleić Żabkę, nie wiem jak Pani sunia wyglądała, al enasza Żabka mała, rudo biała , w domku rewelacja, mieszka z psami, kotami i sukami , wszytsko jak z bajki ;)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/194553-%C5%BBabka-sliczna-i-do-kochania-%29-Sunia-po-przej%C5%9Bciach-ju%C5%BC-bezbieczna-w-hoteliku-Mielec[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pozwolę sobie wkleić Żabkę, nie wiem jak Pani sunia wyglądała, al enasza Żabka mała, rudo biała , w domku rewelacja, mieszka z psami, kotami i sukami , wszytsko jak z bajki ;)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/194553-%C5%BBabka-sliczna-i-do-kochania-%29-Sunia-po-przej%C5%9Bciach-ju%C5%BC-bezbieczna-w-hoteliku-Mielec[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69'][URL]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110113/POWIAT0104/304558068[/URL]

miało być 4 gminy..teraz już jest 8...zaraz bedzie 27 gmin i powtórka z Dymin:([/QUOTE]

Ogólnie to jest jakaś tragedia...A co będzie ze schroniskiem w Dyminach? Będzie ono mogło jakoś funkcjonować czy będzie stać bezczynnie?
I Andziu mam pytanie, bo mój wcześniejszy post chyba zginął gdzieś w tłumie. Które psiaki pilnie potrzebują fot? Bo w sobotę się do schronu wybieramy, więc biorę aparat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Ogólnie to jest jakaś tragedia...A co będzie ze schroniskiem w Dyminach? Będzie ono mogło jakoś funkcjonować czy będzie stać bezczynnie?
I Andziu mam pytanie, bo mój wcześniejszy post chyba zginął gdzieś w tłumie. Które psiaki pilnie potrzebują fot? Bo w sobotę się do schronu wybieramy, więc biorę aparat.[/QUOTE]

schronu w Dyminach nie będzie jak widać:-(

kasia...fot potrzebują psiaki, których nie ma na 1 stronie, albo takie, które mają brzydkie zdjęcia - zerknij na 1 stronę i zapisz sobie które psiaki mają, które mają nieładne...a zobaczysz w schronie, których nie ma;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69'][url]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110113/POWIAT0104/304558068[/url]

miało być 4 gminy..teraz już jest 8...zaraz bedzie 27 gmin i powtórka z Dymin:([/QUOTE]

To jest po prostu świństwo dla wszytskich, którzy walczyli, walczą i będą walczyli o Dyminy...
To schronisko, owszem może powstać, ale nie jako zastąpienie, a jako dodatek do Dymin.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby był ktoś chętny na kota lub kocię,to dajcie znać na pw.Znajoma jest zasypana przez stado kotów:

[I]1. Czarna z biala krawatka -kicia , ok 2 lata , niesterylizowana , odrobaczona.

2.Bura -tygrysek-kicia ok 2-3 lata, odrobaczona , niesterylizowana,

3. Kotka ok 9 miesięcy wysterylizowana,tygrysek, boski tygrysek, taka troszke centkowwata

4. kotka tygrysek, ok 2 lata, niesterylizowana, orobaczona

5. Kot ok 4 lata, trikolorek, po wypadku, niekastrowany, odrobaczony


6. Kicia ok 3-4 miesiące, piękna trikolorek na głowie, ciałko białe i trikolor ogonek odrobaczona.[/I]
Zdjęcia wyślę na e-mail,bo są w trakcie obróbki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='róża-vendetta']

Aha
i poddanego co się dał pogryźć a dziś się nawrócił do (i dla) świata raczyłam nazwać [I]hendrix [/I] pokorny to szlachetka i coś ma z Jmmi'ego

Jak się komu nie podoba - niech przyjdzie do mnie na audiencję; przyjmuję 24/h i może być po porannej uczcie.

Królowa Schronu Róża I[/QUOTE]

hihiii...... już wiem co to za królowa!!! :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Potter - miałam na myśli Sandomierz, bo tam przecież tylko przytulisko funkcjonuje, mimo ambitnych planów budowy super schroniska. zresztą to nie jest ważne tak naprawdę
[quote name='ewab']On-ka o której pisała Andzia69; rodowodowa, wiek 7-8 lat, rana na łapie, ogólnie w niezłej kondycji, aktualnie w hoteliku:
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/8340/1002313h.jpg[/IMG]
[/QUOTE]
Jest problem w związku z tą suczką - ustaliłam, z kilku kombinacji tatuażu podanych przez Andzię69, iż pod jednym jedynym z nr podanych jest suka ON. Dotarłam do hodowczyni. Sprawę potraktowała poważnie, jestem po kolejnej rozmowie z tą Panią (sprawdzała i tatoo, i umowy - to nie ten jest ten sam tatuaż, albowiem suczka ONka z Jej hodowli z tym numerem została u niej na stałe i jest!!!!!! u Niej w kojcu, tak twierdzi, ale pokrywa się to z informacją jaką mam od Zarządu Głównego ZKWP. Hmmmmm Myślę ,co tu zrobić w tej sytuacji - do jutra coś wymyślę (mam pewną koncepcję)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Majaa - masz tu wątek psiaków z radostowej:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/197231-Kielce-i-okolice!!!-Cztery-psiaki-potrzebuj%C4%85-pomocy!!!!-G%C5%82%C3%B3d-zimno"]http://www.dogomania.pl/threads/197231-Kielce-i-okolice!!!-Cztery-psiaki-potrzebuj%C4%85-pomocy!!!!-G%C5%82%C3%B3d-zimno[/URL]!!!!![/QUOTE]
A dziekuję Ci bardzo - lubisz na forum prowokować :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Babo wstrętna :mad::mad:;););)
(wiesz doskonale, że mam alergię na tym punkcie od ponad 5 lat i doskonale znasz właściwie od początku całą moją "przygodę" w tym właśnie zakresie z TOZem kieleckim)
Może to źle zabrzmieć "ale co mogłam, to zrobiłam jako osoba fizyczna" łącznie z kradzieżą (można mnie zakajdankować za to teraz) kilku szczeniaków stamtąd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']A dziekuję Ci bardzo - lubisz na forum prowokować :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Babo wstrętna :mad::mad:;););)
(wiesz doskonale, że mam alergię na tym punkcie od ponad 5 lat i doskonale znasz właściwie od początku całą moją "przygodę" w tym właśnie zakresie z TOZem kieleckim)[/QUOTE]


aaaa tam cicho być:eviltong::diabloti: przecież TOZ prężnie "działa"!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Majaa, nie rozumiem Twojego przytyku w kierunku Sandomierza po raz kolejny.. jest "tylko" przytulisko, które działa całkiem sprawnie. A super schronisko będzie, nasza w tym głowa. Zresztą do Tesco się nie pchaliśmy, jak większość kandydatów.

Kto jeszcze nie oddał głosu w ankiecie?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/199771-KRAKVET-wybieramy-kandydata-na-stycze%C5%84!?p=16103824#post16103824[/url] Szczecinek, mimo super schroniska potrzebuje wsparcia.. Jak większość..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Majaa, nie rozumiem Twojego przytyku w kierunku Sandomierza po raz kolejny.. jest "tylko" przytulisko, które działa całkiem sprawnie. A super schronisko będzie, nasza w tym głowa. Zresztą do Tesco się nie pchaliśmy, jak większość kandydatów.[/QUOTE]
Soema to nie był żaden "przytyk", tylko poprawienie siebie samej w nazwie miejscowości i kwestii formalnej. I nie miej wątpliwości .. dopinguje Wam od lat w powstaniu schroniska (naprawdę wg projektów - zprawdziwego zdarzenia), bo dla mnie projekt jest naprawdę super i do tego mogę pogratulować władz, które jako jedne z niewielu w tym województwie się podjęły takiej inwestycji, wedlug większości wladz innych gmin i miast calkowicie "niepotrzebnej inwestycji"

Link to comment
Share on other sites

Ha.. projekt tak fajny, ale to projekt pod schronisko tylko dla Sandomierza.. na max 150psów. Teraz trwają rozmowy z gminami, czekamy co wymyślą.. Ale chcą naszego wsparcia i współpracy. Czas pokażę jak to ma wyglądać. Bo my na schronisko na 300-500psów się nie zgodzimy, ale co z tego..
Ja po kieleckiej sytuacji jestem baardzo ostrożna. Ale gdzieś w środku chcę wierzyć, że się da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ha.. projekt tak fajny, ale to projekt pod schronisko tylko dla Sandomierza.. na max 150psów. Teraz trwają rozmowy z gminami, czekamy co wymyślą.. Ale chcą naszego wsparcia i współpracy. Czas pokażę jak to ma wyglądać. Bo my na schronisko na 300-500psów się nie zgodzimy, ale co z tego..
Ja po kieleckiej sytuacji jestem baardzo ostrożna. Ale gdzieś w środku chcę wierzyć, że się da.[/QUOTE]I ... słusznie Trzymam kciuki za rozsądek i psiaki

Link to comment
Share on other sites

Sorry, że się - nazwijmy to tak - wtrącam, ale nie dziwi Was w ogóle fakt, że ktoś chce p i ą t e g o psa i to określonej barwy? Piszę o pani, która ma zamiar przgarnąć biało - rudą suczkę. Ktoś z Was beztrosko stwierdza "pani ma już w domu trzy czy cztery psiaki'' i nie zastanawia się w ogóle, po co bierze kolejnego?Błagam, uważajcie...Więcej czujności.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69'][url]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?aid=/20110113/powiat0104/304558068[/url]

miało być 4 gminy..teraz już jest 8...zaraz bedzie 27 gmin i powtórka z dymin:([/quote]


[b][size="6"]Brudne ręce precz od Dymin !!![/size][/b][SIZE="4"][/SIZE]

Wolę umrzeć niż dać zabrać fagasom prezia. Może siepacze z puk-u już zacierają śmierdzące ręce? Znów kaska kosztem naszego cierpienia?

Teraz gdy nasze pyski się cieszą, kiedy paraliżujący: strach, ból, głód odszedł -mamy trafić do kolejnego kombinatu śmierci?! Jaka to opieka, bezpieczeństwo 300, 500 psów??!!
Gdzie okoliczni i "pełni" empatii tubylcy wraz z ekspertami od Lubawskiego i z nakazu wójta gm Piekoszów "zajmą się problemem psów"?

NIGDY nie zapomnę wyczołgującego i konającego psa, skatowanego przez poprzednich opiekunów - bandytów.

Wszystkie moje siostry i bracia w Dyminach żyją i już kochają na nowo, zagryzę każdego kto spróbuje to zniszczyć, nie oddam bez walki żadnego zwierzaka oprawcom tego "nadczłowieka".

Rozkujcie ten beton panie prokurator, co betonowali za boksami, w jakim celu ?Robili lotnisko?

Ludzie, którzy walczyli o psy w Dyminach - wzywam Was do ostatniej i decydującej bitwy.

Link to comment
Share on other sites

[B]Widać prezio i reszta bandy jeszcze nie wiedzą do czego jesteśmy zdolni!!

Te psy w życiu nie pojadą do innego schroniska, te psy jeżeli wyjdą ze schroniska to do wspaniałych domków.

Będziemy walczyć aż odniesiemy skutek.

Dali nam na chwilę schronisko, żeby uspokoić sytuację....nas się nie da na chwilę uspokoić!

Nikt kto do tego się nie nadaję, bądź robi podstawowe błędy nie będzie pracował, nie będzie miał kontaktu z NASZYMI dymińskimi psami.

[SIZE=5]NIE ODDAMY TYCH PSÓW, PO NASZYM TRUPIE!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...