Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

Zuzka dziękuję.

Dla szczeniaków znaleźliśmy matkę zastępczą.

Sterylizowana wczoraj Buraska miała podwójne szczęście. Dziś pojechała już do swojego domu, w pakiecie razem z kotem:).
Do swojego domu pojechał jeszcze jeden psiak. Może Andzia będzie pamiętała który.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Glosujcie na Dyminy!!!!!!!!!!!!!!

[URL]http://www.tesco.pl/schroniska/index.php[/URL][/QUOTE]

Zagłosowałam;) szkoda, ze można tylko raz...a spróbować przecież można:)

z tym graffiti na murach...muszę pomyśleć:lol: do schroniska prowadzi długi rząd betonowego ogrodzenia z jednej strony, na terenie schronu tez takie jest - można by przyozdobić to w graffitowe psy i koty:) tylko czy ktoś musi na to wyrazić zgodę?

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą patrzyłam na wyniki głosowania w Tesco:
Kielce ul. Ściegiennego głosów 85;
Dyminy koło Kielc głosów 28,
co razem daje 113 głosów.

Ten dualizm, o którym mówiłam niejednokrotnie, dezinformuje nie tylko w tym głosowaniu :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Odi']Przed chwilą patrzyłam na wyniki głosowania w Tesco:
Kielce ul. Ściegiennego głosów 85;
Dyminy koło Kielc głosów 28,
co razem daje 113 głosów.

Ten dualizm, o którym mówiłam niejednokrotnie, dezinformuje nie tylko w tym głosowaniu :shake:[/QUOTE]
M.in. tego w szczególności dotyczył mój post poprzedni, a poza tym, dla mnie dezinformacją jest możliwość głosowania na schronisko w Sędziszowie, którego nie ma i nie było nigdy. Wiele osób ze świętokrzyskiego może tak zagłosować
Obecnie Kielce są na 19 miejscu, Dyminy na 51 a Sandomierz na 67
Najwięcej głosów ma Szczecin (235) i Kraków
[SIZE=1][COLOR=silver]Asior i Ellig są ogromne różnice w glosowaniu, a głosowaniu przez niby takie samo potwierdzenie linków w kontekście ustawy o ochronie danych osobowych. Po troszę w tym siedzę (i to od drugiej strony) i mam pełną świadomość zapisów regulaminów. Każdy wie, na co sobie pozwala[/COLOR].[/SIZE]
Ale nie jest moją rolą zniechęcanie kogokolwiek do głosowania, czego najlepszy przyklad dam, że się złamałam i ze swojego służbowego maila zgłoszenie wysłałam też a jutro ze wszystkich maili firmowych (nie personalnych) zgłoszenia zostaną wysłane

Ewab Na stronie psow kieleckich do adopcji jest moje pytanie dotyczące ONki i zkwp!

Link to comment
Share on other sites

Ranking schronisk;
[url]http://www.tesco.pl/schroniska/ranking-schronisk.php[/url]
Niestety ,spadliśmy na 25miejsce. Można głosować kilka razy,tylko nie można z tego samego adresu e-mailowego.Ja oddałam w sumie6... z adresów córek ,męża ,siostry, mamy i swojego. Spróbujcie zrobić tak samo....jak nie znacie haseł swoich bliskich, to poproście ich o kliknięcie na link w otrzymanej wiadomości z Tesco.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Zapraszam na bazarek z którego część dochodu zostanie przeznaczona na psy z Dymin obecnie znajdujące się w Krakowie :smile: a część na sterylizację Kory . [/B][/COLOR]

[COLOR=green][B]Już za kilkanaście dni Święto naszych kochanych Babć i Dziadków [/B][/COLOR]

[B]Zapraszam w związku z tym na bazarek z prezentami dla Nich [/B]
[B] wykonanymi własnoręcznie przeze mnie [/B],

[url]http://www.dogomania.pl/threads/199684-Dla-Babci-i-Dziadka-i-nie-tylko-do-13.01-na-sterylizacj%C4%99-Kory-i-psy-z-Dymin-w-Kraku[/url]




[CENTER][IMG]http://lh5.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/TSczJcvU3uI/AAAAAAAAFaE/GcoLUBTKXm0/s576/P1390256.JPG[/IMG]


[IMG]http://lh3.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/TSczTeDKLyI/AAAAAAAAFag/be4DOTOpBgo/s576/P1390266.JPG[/IMG]


[IMG]http://lh4.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/TSc99lUiYZI/AAAAAAAAFbM/9cWPa8Ab_rw/s576/P1390272.JPG[/IMG]

[CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_oHuqh2PJuJM/TQ4LzQ10clI/AAAAAAAAFWc/oqC3dwQG8FA/P1390210.JPG[/IMG][/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Tomekihobbit,nie wiem czy zdołałeś już dotrzeć do domu w co wątpię ale nie mogę się położyć zanim cię nie przeproszę WYBACZ ale na prawdę nie mogłam dłużej ci pomagać bo nie miałam opiekunki do wnusi a i tak dotarłam dopiero 20.30.:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='illa']Tomekihobbit,nie wiem czy zdołałeś już dotrzeć do domu w co wątpię ale nie mogę się położyć zanim cię nie przeproszę WYBACZ ale na prawdę nie mogłam dłużej ci pomagać bo nie miałam opiekunki do wnusi a i tak dotarłam dopiero 20.30.:mdleje:[/QUOTE]


Jestem jestem... nasz drogi vet. po wszystkim był tak uprzejmy, że mnie podrzucił do chałupy, więc spoko.
Ależ bardzo pomogłaś i bardzo dziękuję za pomoc!

"Załatwiliśmy" 3/4 karceru i psy które miały wcześniej problemy zdrowotne. Boksy "przebadane" oznaczone [B]"L".[/B]
Teraz najważniejsze to przestrzeganie zaleceń, które pozostawił lekarz i dopilnowanie podawania zaordynowanych odżywek, leków.

Psy były bardzo dzielne, cierpliwe.Tylko jeden chłopak i jedna sunia... zestresowali się i ...pralka już pracuje na 120%

[B]Co cieszy (jak podkreślił lekarz psy są w dobrej kondycji).[/B] Bodajże jeden wymaga większej troski, jeśli chodzi o żywienie, teraz jest sam w boksie, więc szybciutko nabierze tłuszczyku a ja już tego "gościa" dopilnuje, żeby zjadał teraz spokojnie i dokładki na też zagwarantowane. U jednego znaleźliśmy ropiejącą rankę, więc antybiotyczek od jutra.
Przy okazji zweryfikowaliśmy błędy ewidencyjne, uzupełnili braki (obroże, opisy etc.)

W przyszłym tygodniu "przeglądu" cd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewab']Illa,Tomek - ciekawe dlaczego ten wet tak chwalił Waszą pomoc:hmmmm::evil_lol:.
Bardzo dziękuje za nadgodziny (nie pierwsze i pewnie nie ostatnie:p).[/QUOTE]
To Tomek odwalał najcięższą robotę bo wynosił wszystkie psiaki na rękach i współpracował z lekarzem przy stole a ja byłam tylko do otwierania drzwi:look3: niemniej jednak też się przydałam szkoda tylko że nie na długo:placz:

Link to comment
Share on other sites

Piszę do wszystkich osób zajmujących się adopcjami.

Uważajcie na chłopaka, który szuka dla dziewczyny czarnego psa.

- W wigilię zgubił sukę, którą pozostawił Z CIECZKĄ przed sklepem bez smyczy. Miałam zgłoszenie gdzie suka później się błąka, dzwoniłam do niego, ale nie miał widocznie zamiaru ani jej szukać, ani robić ogłoszeń. Ja prosiłam o jej zdjęcia i też nie raczył mi przesłać.

-niedawno ktoś wyadoptował mu psa o imieniu "Węgielek" i "podczas imprezy wystraszył się czegoś spadł z drugiego piętra i połamał sobie kręgosłup".

Teraz ten chłopak szuka szybko nowego czarnego psa dla dziewczyny ["obojętnie jakiego"]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eneda']Piszę do wszystkich osób zajmujących się adopcjami.

Uważajcie na chłopaka, który szuka dla dziewczyny czarnego psa.

- W wigilię zgubił sukę, którą pozostawił Z CIECZKĄ przed sklepem bez smyczy. Miałam zgłoszenie gdzie suka później się błąka, dzwoniłam do niego, ale nie miał widocznie zamiaru ani jej szukać, ani robić ogłoszeń. Ja prosiłam o jej zdjęcia i też nie raczył mi przesłać.

-niedawno ktoś wyadoptował mu psa o imieniu "Węgielek" i "podczas imprezy wystraszył się czegoś spadł z drugiego piętra i połamał sobie kręgosłup".

Teraz ten chłopak szuka szybko nowego czarnego psa dla dziewczyny ["obojętnie jakiego"][/QUOTE]

Może jakiś nr telefonu chociaż początek i na czarne kwiatki go ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...