Jump to content
Dogomania

Schron KIELCE - mini-goldenka GAFA odeszła za TM [*][*][*] , czy inne też odejdą?????


andzia69

Recommended Posts

[quote name='Basia1968'][URL]http://www.smog.pl/wideo/41309/male_dziecko_zneca_sie_nad_kotem_drastyczne/[/URL]
[URL]http://www.mmtrojmiasto.pl/11556/2010/12/28/kot-kaskader-zniknal-z-youtube-policja-czeka-na-ip?category=naSygnale[/URL][/QUOTE]


o ja pier....dole
zwymiotowalam...
nie winie dziecka,tylko rodzicow ktorzy go wychowuja w ten sposob i jeszcze bawia sie nagrywajac sobie to to wszystko-brak mi slow......
i ludzie maja byc normalni?co z tego dziecka wyrosnie?

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101228/POWIAT0104/838159506[/url]

poczytajcie komentarze...tyle starań, walki...a teraz nasz prezio nie chce już remontować schronu:-( nie powiem, ze "a nie mówiłam"?:shake:...wiedziałam, że tak będzie, że to wszystko to było pic na wodę fotomontaż, urzędasy tylko kłamać umieją:angryy:

czy ktoś wie, dlaczego na FB nie ma już tego wydarzenia o walce???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']zdążyłam wczoraj jeszcze zrobić printscreeny z tego filmiku z youtube... MAM NADZIEJĘ, ze go dorwą!!!![/QUOTE]

Ja również mam taką nadzieję!!!

Tak wygląda produkcja psychola "w kochającej się rodzince" (tym razem, na szczęście, z kamerą i internetem w tle). Chyba film nie pozostawia żadnych wątpliwości.
A ile jest takich sytuacji bez gadżetów typu kamera w Polsce, nie chcę nawet myśleć
Choć od razu mam przed oczami obraz z dosłownie - zielonymi świniami, które były dodatkiem do psiego smalcu ze schroniska w Białce ......

[quote name='andzia69'][url]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101228/POWIAT0104/838159506[/url]

poczytajcie komentarze...tyle starań, walki...a teraz nasz prezio nie chce już remontować schronu:-( nie powiem, ze "a nie mówiłam"?:shake:...wiedziałam, że tak będzie, że to wszystko to było pic na wodę fotomontaż, urzędasy tylko kłamać umieją:angryy: [/QUOTE]
Andziu Przykro mi!!!! nie chcę dodać swojego "a nie mówiłam" Tylko bardzo proszę trzymajcie się na baczności "aby kolejne moje i Twoje (a kilka wpowiedziałyśmy równocześnie) "a nie mówiłam" nie miało racji bytu ........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczka']no to super...
tak czy siak schroniska nie bedzie....


no to teraz proponuje walki o schron cd[/QUOTE]
wilczka proszę nie panikuj ! Jeden czy drugi artykuł świata, a tym bardziej sytuacji nie zmieni
Sytuacja schronu do końca lutego jest stabilna, a przez ponad 2 miesiące może sytuacja się obrócić kilka razy w każdą stronę.

RÓBMY SWOJE!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']wilczka proszę nie panikuj ! Jeden czy drugi artykuł świata, a tym bardziej sytuacji nie zmieni
Sytuacja schronu do końca lutego jest stabilna, a przez ponad 2 miesiące może sytuacja się obrócić kilka razy w każdą stronę.

RÓBMY SWOJE!!![/QUOTE]

Zgadza sie. Teraz nie ma zadnej pewnej decyzji.
RÓBMY SWOJE!!! I BEDZIE DOBRZE.

Link to comment
Share on other sites

Co prawda mialam juz wysmarowanego posta z przemysleniami na temat "pomocy" emira, ale ostatecznie go skasowalam i napisze tylko, ze nadal czekam na nich i te zagraniczne fundacje, ktore mialy tak tlumnie przybywac tu, w kielcach. mam tez takie male, noworoczne zyczenie... Niech lepiej nadety emir nikomu juz nie pomaga.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny więcej entuzjazmu!!

To, że były zmiany w schronisku to nic dziwnego...pewnie jeszcze będą niejedne, po to aby stworzyć super ekipę działającą sprawnie na rzecz zwierzaków.

Na razie moim skromnym zdaniem ekipa jest przednia, opiekunowie zwierzaków z rewelacyjnym podejściem do zwierzaków, miłością.

Były osoby, które twierdziły, że dajemy za dużo miłości zwierzakom czy się wkurzały, że psy sikają, ale już nie ma, takie wykluczenie osób uważam za normalne.

Jestem zadowolona z tej ekipy, która jest i myślę, że zwierzaki też:)

"Władzę" wiedzą, że jesteśmy zdolni do wielu :):):)

Ja obiecałam tym psiakom, którymi się zajmuję, że dopilnuję, aby znalazły kochane domki i zrobię wszystko, żeby słowa dotrzymać.

NIE MOŻEMY SIĘ PODDAWAĆ, NAJWYŻEJ ZNOWU WYJDZIEMY NA ULICĘ I ZNOWU RZĄDZĄCY NAS USŁYSZĄ.

NIE MOŻEMY SIĘ PODDAĆ DLA DOBRA TYCH PSIAKÓW, GDZIE WŁOŻYLIŚMY WIELE PRACY I NIE POZWOLĘ ABY KTOKOLWIEK TO ZNISZCZYŁ!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny'][B]No to są pierwsze efekty "zajebiaszczego" pomysłu Emirowej[/B] :angryy::angryy::angryy:.
Czekałem kiedy prezio ochłonie po wyborach i proszę. Może wysłać to autorce "zajebiaszczego" pomysłu niech się uczy co można zrobić z 'zamkniętym' wg niej schroniskiem..... a rączki ..rwa swobodne.[/QUOTE]

np. Węgrów- zamknięto i radośnie do tej pory nie ma NIC w zamian, a psy latają po całym mieście i okolicznych wsiach aż miło...a hycel G. ma masę forsy bo rozwozi je nawet 100 km dalej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69'][url]http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101228/POWIAT0104/838159506[/url]

poczytajcie komentarze...tyle starań, walki...a teraz nasz prezio nie chce już remontować schronu:-( nie powiem, ze "a nie mówiłam"?:shake:...wiedziałam, że tak będzie, że to wszystko to było pic na wodę fotomontaż, urzędasy tylko kłamać umieją:angryy:

czy ktoś wie, dlaczego na FB nie ma już tego wydarzenia o walce???[/QUOTE]
A to skur...syny:angryy::angryy::angryy: Chcą znowu władować swoją popapraną ekipę - tym razem do Piekoszowa - i dalej ciągnąć kasę:angryy::angryy: Banda łobuzów:2gunfire:
[QUOTE]wilczka proszę nie panikuj ! Jeden czy drugi artykuł świata, a tym bardziej sytuacji nie zmieni
Sytuacja schronu do końca lutego jest stabilna, a przez ponad 2 miesiące może sytuacja się obrócić kilka razy w każdą stronę.

RÓBMY SWOJE!!![/QUOTE]
Wilczka ma rację, jeśli nic nie zrobimy to bandyci zrobią co będą chcieli. Już po wyborach, decyzję podjęli i nie sądzę żeby za dwa m-ce ją zmienili jeśli się ich do tego nie zmusi.

Link to comment
Share on other sites

a ja po cichu zastanawiam się czy działka w dyminach nie stała się zbyt atrakcyjna.to już niedługo będzie prawie centrum. a tam koło wysypiska śmieci w piekoszowie będzie wygodnie i problem zejdzie z oczu. a że będzie trudniej dojechać wolontariuszom czy adoptującym to już pikuś...

Link to comment
Share on other sites

Zlapali debila ktory krecil film z ktorym dziecko rzuca kotem o sciane :]
W koncu :]
Kot zyje ponoc..przynajmniej w TV tak mowili..

Co do artykulu w gazecie, - proponuje niektorym zastanowic sie pare razy nim napisza na forum cos co niektorzy moga odebrac tak, ze obecne 'wladze' schroniska nie daja sobie rady w jego prowadzeniu.
Wiele razy rozne tematy byly tu poruszane, a widzicie, ze ludzie piszacy artykuly do gazet tylko czekaja na nowy temat...ktory moze byc wykorzystane przeciwko obecnym 'wladzom'...
Takze niektore sprawy lepiej zalatwiac w 4 oczy niz na forum publicznym bo to na prawde źle moze sie skonczyc:)

Link to comment
Share on other sites

kotek bezpieczny w schronie... Niestety jest potwornie zestresowany i przerażony. Inspektorzy którzy przybyli na miejsce, zobaczyli chyba najbardziej przestraszone zwierzę w swojej karierze... Kot z filmiku mało nie wtopił się w ziemie, kiedy zobaczył wyciągnięte w jego kierunku ręce :placz:.... W dwie osoby nie byli w stanie wsadzić go do kontenerka :(... Bali się, ze nie dożyje ze strachu drogi do schroniska...
Ze wstępnych oględzin wynika, że kot jest poobijany dość mocno, opuchnięty. Wyniki będą znane jutro.
Reszta zwierząt też w bardzo złym stanie psychicznym, przerażona strasznie...
Rodzice ponoć zatrzymani razem z synem , młodszy dzieciak w policyjnej izbie dziecka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kika22']Andzia69 ;-)[/QUOTE]


no to andziu-przepraszam per pani kierownik:eviltong:gratuluje i zycze wytrwalosci i zwyciestwa w tej nierownej walce.
a ze wisi na tobie teraz wspolpraca z wolontariuszami i mam nadzieje ze nie bedziesz odpychac tak jak stara ekipa.....to kiegy zapraszasz na integracyjna kawke(z wkladka oczywiscie bo zimno na dworze;))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...