Jump to content
Dogomania

Zostałem oślepiony i wyrzucony - około 7 letni Husky potrzebuje pomocy!


kkanarekk

Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rafa9']Chętnie pomogę finansowo. Proszę o numer konta tej pani. Najlepiej sms na nr 508 288 999.[/QUOTE]

Bardzo dziekujemy każdy grosz się przyda proszę wpłacić na konto fundacji huskych:

[B][CENTER][B]Fundacja pomocy zwierzętom CHOW-CHOW [/B]ul.Parkowa 29 21-100 Lubartów[/CENTER]
[CENTER][B][B]konto:[/B] 21 8707 0006 0004 8738 2000 0001[/B][/CENTER]
[/B]

[B] [CENTER][COLOR=#FF0000][B]Koniecznie z dopiskiem: Husky Adopcje[/B][/COLOR] dla Cezara
[/CENTER]
[CENTER]bank : Powiatowy Bank Spółdzielczy[/CENTER]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Pomóżmy Dogomaniaczce Pipi w sondzie KrakVetu. Pipi i jej psiaki potrzebują pomocy. Ona jest sama, sama z własnej kieszeni utrzymuje kilkanaście psów. Karma z KrakVeta bardzo się przyda....
Głosujcie.... pod sondą potwierdźcie głos... Mamy czas do jutra! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/203725-KrakVet-wybieramy-kandydata-na-marzec%21?p=16501559#post16501559"]www.dogomania.pl/threads/2037...9#post16501559[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Chyba słusznie podejrzewam , że z tych samych okolic zgarnęłam w ubiegłym roku innego rasowca - kerry blue terriera Ciapka - też niewidomego , i nie była to wada wrodzona ale skutek urazu podobnie jak wybite zęby.O lince stalowej zaciśniętej na tylnej łapie nie wspomnę. Na szczęście Ciapek po operacji odzyskał częściowo widzenie świata i po wielu miesiącach czekania trafił do wspaniałego domu ! Cały czas czekałam na jakieś dobre wiadomości , a ta diagnoza zupełnie mnie załamała.....nie dość , że pies nie widzi to na dodatek jeszcze cierpi.Jeśli będzie decyzja o wyjeżdzie Cezara na konsultacje do specjalisty to oczywiście postaram się dołożyć do kosztów , tyle że dopiero pod koniec miesiąca .

Link to comment
Share on other sites

Bede wysylac ile bede mogla!!!! postaram sie!!! tez malutko zarabiam ale co miesiac na 100% wysle dla Cezarka kofanego!!!Jezeli masz cos naglego potrzebujacego,daj znac prosze.Teresa(pomoge) pomimo ze mam przyzeczenie dla schroniska jednego tez co miesieczne!!! i dotrzymam slowa.Dziekuje wam za opieke i aktywnosc dziewczyny jestescie naprawde superowe!!!! pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Już się robi :) a na przyszłość to trzeba je wrzucić na jakiś portal ze zdjęciami np: fotosik, picasa i później kliknąć na to zdjęcie prawym przyciskiem myszki i nastepnie wybrać kopiuj adres obrazka i wstawić na dogo używając ikonki z obrazkiem drzewa (znajduje się zaraz obok pogrubiania tekstu i zmiany koloru) to trochę skomplikowane, może ktoś umie lepiej tłumaczyć :D mi zajęło rok nauczenie się wklejania zdjęć na dogo :)

oto Cezar z otwartymi oczami a nie szparkami
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_Ea9Nu4Kx2cg/TX_RThzpncI/AAAAAAAAAOs/r7CbmpxCvCE/s288/cezar%20oczy.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki wiecie coś o allegro cegiełkowym dla Cezara? Bo takie plotki mnie doszły na FB a na wątku napewno nie było ani słowa o tym....


A co do wklejania zdjęć bo właśnie zobaczyłam twój post, nie trzeba nic takiego robić jeśli fotki są na forum husky, tam klikasz na zdjęcie prawym przyciskiem i wybierasz właśnie kopiuj adres URL a na dogo w dodawaniu posta klikasz w "dodaj grafikę" i w okienko co się pojawi dajesz "wklej" (tylko usuń najpierw to co jest w oknie czyli "http") i tyle.... prościej się nie da wytłumaczyć :D ale chyba tak samo się wkleja na forum husky

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']Już się robi :) a na przyszłość to trzeba je wrzucić na jakiś portal ze zdjęciami np: fotosik, picasa i później kliknąć na to zdjęcie prawym przyciskiem myszki i nastepnie wybrać kopiuj adres obrazka i wstawić na dogo używając ikonki z obrazkiem drzewa (znajduje się zaraz obok pogrubiania tekstu i zmiany koloru) to trochę skomplikowane, może ktoś umie lepiej tłumaczyć :D mi zajęło rok nauczenie się wklejania zdjęć na dogo :)

oto Cezar z otwartymi oczami a nie szparkami
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_Ea9Nu4Kx2cg/TX_RThzpncI/AAAAAAAAAOs/r7CbmpxCvCE/s288/cezar%20oczy.jpg[/IMG][/QUOTE]

spróbuję ale tam się poprostu dodaje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...