Jump to content
Dogomania

Zostałem oślepiony i wyrzucony - około 7 letni Husky potrzebuje pomocy!


kkanarekk

Recommended Posts

  • Replies 313
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przylazłam z fejsa ... :(
Póki co finansowo nie mogę pomóc bo choruję i nie zarabiam, ale jak się to zmieni i coś zarobię, to postaram się jakoś pomóc.
Piękny, biedny, bezradny pies ... może mógłby u kogoś choćby w garażu na razie spać, na ogrodzonym ogrodzie ?

Link to comment
Share on other sites

Jest źle, bardzo źle... rozmaiwałam dziś z kobietą, która dokarmia wszystkie psy u mnie na wsi. W tym też cezara. Opowiedziała mi że sąsiadka tej starszej kobiety chce się pozbyć Cezara, a ona jest nieobliczalna. Bije swoje dzieci, trzyma psa w kojcu z którego nigdy go nie wypuściła. Jak się uweźmie to zrobi cos Cezarowi. DT potrzebny na gwałt. Pies biega po całej wsi. Poza tym jest tu jeszcze jeden pies na krótkim łańcuchu, który nie miał nawet budy przez bardzo dlugo a teraz mu wycieli otwór w szopie, gdzie jest potwornie zimno. Juz sama nie wiem co robić....

Mayuko dziekuję za deklaracje mam nadzieję, że uda się coś zrobić...

Link to comment
Share on other sites

greatmadwomen wysłałam Ci pw z nr konta. Prześlij na fb ale też na pw proszę. Nie umieszczaj danych tak otwarcie :). Jezeli chodzi o karmę to jakakolwiek się przyda. na razie jeszcze jest ale jak się skończy to każda dla dużego psa.
Dziękuję za pomoc

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.shusky.pl/viewtopic.php?t=2072&postdays=0&postorder=asc&start=15&sid=b18895816c4fbe38e7847f18d9e2d347[/url]

na forum huskich szykuje się dt dla Cezara. Trzymajcie kciuki :)
Jeżeli chodzi o transport to jago do bielska moge zawieźć bo widze, że jest na forum dyskusja o transporcie

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę biedaka. Tylko tyle mogę... Co do tej kobiety, która trzyma psa całe życie w kojcu i tego drugiego na łańcuchu, to nie można tego zgłosic gdzies? Teoretycznie prawo nie pozwala trzymać psow ciagle na lancuchu, a juz na pewno na krotkim... takze trzymac ciagle, bezustannie, uniemozliwiajac ruch.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka2222']Podnoszę biedaka. Tylko tyle mogę... Co do tej kobiety, która trzyma psa całe życie w kojcu i tego drugiego na łańcuchu, to [B]nie można[/B] [B]tego zgłosic gdzies?[/B] Teoretycznie prawo nie pozwala trzymać psow ciagle na lancuchu, a juz na pewno na krotkim... takze trzymac ciagle, bezustannie, uniemozliwiajac ruch.[/QUOTE]

O tym samym pomyślałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...