Jump to content
Dogomania

Starszy pies Pato zostaje na zawsze u Blood


jusstyna85

Recommended Posts

Dziewczyny co się stało to się nie odstanie. A zmienić każdy się może. Szkoda, że Blood kiedyś być może dała plamę, ale teraz zachowuje się bardzo ok. Niech pierwszy rzuci kamieniem.... Więc dajmy już spokój tym zaczepkom. Dobrze, że dziewczyny wpadły, zobaczyły jak jest. Niezapowiedziane wizyty wskazane, Blood nie oponowała. Mnie się podoba jak się zachowuje. Dba o psa, jest z nami w kontakcie. Pyta, informuje. Ja Jej ufam i jestem wdzięczna za to co dla Patusia robi. Trzymaj tak dalej:):):)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Patus dziekuje za mizianie <moze troche za bardzo> ale jest rozpieszczony;)
Robi co chce i leży gdzie chce;p ale jest tak kochany ze mu wszystko wybaczamy;)

Zamowiłam juz ten jego Arthrofos w proszku bedzie latwiej podawac i taniej bo 700 g 38 zł znalazlam a z racji wagi wet kazal dawac po 2 tab wiec wiecej tego idzie...ale dobrze ze srodek dziala to sie ciesze bo biega juz bez problemu;);)

Link to comment
Share on other sites

tak czasem sie ubrudza a tak dla poprawienia siersci i czasem na siersci zostaja bakterie -bo moje wychodza czasem i te bakterie moga zaszkodzic kotu wiec raz na jakis czas nie zaszkodzi;)

Ciesze sie ze podoba wam sie PAtus ja tez sie ciesze ze odżył tyłeczek chyba do końca bedzie mu zarzucac ale to niewielki problem slady po pogryzieniach juz prawie niewidoczne a wykapany az sie swieci;) i lubi sie kąpac;)

Dziekuje za życzenia i tez wszystkim życze wszystkiego co najlepsze ;)!!

Link to comment
Share on other sites

Podpiszcie się tu proszę:
[B][URL="http://www.petycje.pl/petycja/6663/petycja_w_sprawie_orzeczenia_bezwzglednej_kary_pozbawienia_wolnozci_.html"][B]http://www.petycje.pl/petycja/6663/petycja_w_sprawie_orzeczenia_bezwzglednej_kary_poz bawienia_wolnozci_.html[/B][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Czas leci niestety malo czasu na pisanie bo praca w ogrodzie i spacery pochlaniaja wiekszosc czasu;)
Patus ma sie dobrze codzienna poracja lodów o smaku sloniny( mrożona słoninka) bardzo smakuje;)
Ale nie ma nic nad wylegiwanie sie w sloneczku;)
Pozdrawiamy;)

Link to comment
Share on other sites

przepraszam Cię Putulku
Zajrzyjcie cioteczki, moze znacie kogoś kt mógły go na ktrótko przetrzymać na posesji, w ogrodzie zanim czegoś się nie zorganizuje
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207692-Ktokolwiek-widzia%C5%82-mo%C5%BCe-kto%C5%9B-wie?p=16872279#post16872279[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...