Jump to content
Dogomania

Najbiedniejszy pies w sopockim schronisku.Bercik usnal w swoim Domu....za TM :(


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 590
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj, cioteczki :lol: domek już gotowy! Doczekać się nie może. Wyprawka gotowa, nastroje optymistyczne, rodzina powiadomiona :evil_lol: Co to będzie :multi:

Cioteczko kaerjot, Szczotuś będzie mieszkał w Górowie Iławeckim (miasteczko niedaleko Bartoszyc i Lidzbarka Warmińskiego) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dabrowka']Wspaniała wiadomość!! :multi:

Akucha - masz świetnych rodziców :loveu:
Szilas - ja moją mamę też zapsiłam dzięki dogomanii :evil_lol:[/QUOTE]

Dąbrówko, a jak myślisz, kto był inspiracją :diabloti: Mamy już warmińskiego jamnika, a teraz dojdzie Szczotek. Zakładamy klan!!!

Link to comment
Share on other sites

Schron juz obstawiony,Akucha,podaj godzine jaka tylko Wam odpowiada,dostosuje sie.Do godz 18 -18.30.

a w Gorowie to sie nie przezegnaja,jak zobacza, z czym Twoi Rodzice na spacer wychodza? :evil_lol:

Szczotek moze zrobic duza niespodzianke.Teraz jest sciety na krotko ,krzywo (ale nie mialam sumienia jechac go maszynka),ale jego faza wyjsciowa to wlos a la york.Baaardzo ciekawy moze byc za jakis czas.

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki moje kochane, ja tak krótko, bo mam problemy z komuterem :angryy: Wszystko ustalone!!! Jutro o 16.00 zjawiamy się w schronisku :multi: :multi: :multi: po dziadziusia - słoneczko nasze :loveu: Nie wiem, jak przeżyję wizytę w schronie, bo przecież tam te wszystkie nasze forumowe psiaki nadmorskie :-( jak już będziemy w domu, to będę pisać, pisać i pisać!!!!

Czekajcie na nas i trzymajcie kciuki za szczęśliwą drogę Szczotusia do nowego domu!!!

Cioteczko kaerjot, wypatruj nas :lol:, bedziemy machać!!! A gdzie to Cię z Lidzbarka tak daleko wywiało?????? Warmianek tak mało na dogo....

Iwonko, widzisz co się narobiło :multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...