Jump to content
Dogomania

Najbiedniejszy pies w sopockim schronisku.Bercik usnal w swoim Domu....za TM :(


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 590
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szczotek jest do psow idealny,nic od nich nie chce.Co wiecej,zupelnie mu nie przeszkadza,gdy pies wtula sie w niego.Dzis zobaczylam wzruszajacy widok;gdy wychodzilam ze schronu,wieczorem,zerknelam do jego boksu,a tam...spal robaczek w jednej kuwetce z Ruda (mamy swoja schroniskowa Ruda,a jakze),tez nieszczesna sunia.Przytulony do jej rudego boku,na pewno tak bylo mu cieplej.

Dzis wykapalam Scotunia,mam nadzieje,ze to juz na jego nowy dom.Poszedl na spacerek i powiem wam,ze on nawet ciagnie na smyczy! lekko,delikatnie,ale smycz napieta :),znaczy sie idzie do przodu,chetnie i na calego chce zyc.

Pracownicy uwazaja,ze on gryzie.Nie wiem,czy on tak mnie lubi,ze je tego nie czuje?czy oni przesadzaja.Albo nie sa tak delikatni,jak powinni ...nie maja czasu,zeby wpierw Scotunia poglaskac,a potem brac na rece.

Ciesze sie,ze przytyl w schronie,ale ciagle ma odruchy glodzonego psa.Mimo,ze jego micha zawsze jest pelna i zawsze najada sie do syta.

Miesiac temu wetka czyscila mu zeby,nadal nie ma swiezego oddechu,ale da rade wytrzymac ;)

Wielkosci jest dokladnie nieduzego parson teriera.

Jest bardzo wzruszajacy.I chcialabym doczekac chwili,zeby zobaczyc go w takiej sytuacji,jak Sendi :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Żona powiedziała dzisiaj: "Zgoda!!! Niech przyjeżdża..."

Problem ma akucha, bo musi po niego jechać :evil_lol:

W domu czekają: Szilas, który ma 9 lat, przygarnęliśmy go 1,5 roku temu (wykastrowany) i 2 kocie matrony - szefowe siedliska domowego i oczywiście my!!!
Zapewniamy całodobową opiekę, z przyczyn naturalnych :lol:, stałe emerytury, piękne okolice spacerowe, duuży balkon, mieszkanie na parterze.

Czy spełniamy oczekiwane standardy dogomanii????

Link to comment
Share on other sites

:multi::multi::multi: Ależ się ciesze.Ten maluch spędzał mi sen z powiek.:cunao:
I witamych nowych Państwa naszego forumowego ulubieńca.
Uprzedzam lojalnie że nowi właściciele mogą mieć lekko przechlapane bo pół dogo będzie się domagać nowych wieści:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Zartujesz!???

Znacie sie z Akucha???

jejku,ja bardzo prosze o smsa 505378195,jezeli to prawda.[/quote]

:evil_lol: Znamy się, znamy od urodzenia, wychowałem ja na dogomaniaczkę. Nie wiem, czy cieszyć się, czy plakać... :hmmmm:

Akucha gdzieś się włóczy, jak ją namierzę, to wyślę sms-a.
Oferta jak najbardziej serio. Czy można przyjechać po pieska w sobotę?

Link to comment
Share on other sites

Ale niespodzianka! Moj maz powiedzial tak, przeanalizowalismy wszystkie za i przeciw, wchodze na watek a tu taka nowina :crazyeye: Bardzo sie cieszymy, ze Szczotus ma domek i pewnie lepsze warunki mieszkaniowe niz u nas. Duzo szczescia kochany staruszku dla Ciebie i Twojej nowej rodziny!!! :laola: No i oczywiscie zdrowka!

Link to comment
Share on other sites

Mamo, brawo!!!!! Widziałam, że się zgodzisz :loveu: Bo szilas, to przepadł już dawno!!!
Cioteczki, Scotuś będzie miał cudowny, dogomaniacki dom!!! Będzie kochany, rozpieszczany, najedzony i mam nadzieję, szczęśliwy.
Tylko, czy ja będę mogła przyjeżdżać ze swoimi prosiakami :-o One pomyślą, że to nowa maskotka... Hmmmm...

Dziś wieczorem umówię się z Brazową1 na odbiór dziadunia, prawdopodobnie w sobotę będzie już grzał chudą doopkę w nowym domu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...