Jump to content
Dogomania

Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((


siekowa

Recommended Posts

[quote name='Bjuta']Isadoro, chętnie przesłałabym ci pieniądze na wyróżnienie allegro dla Mozarta, chciałabym pomóc choć odrobinę, a nie mam innego pomysłu... Jeśli się zgadzasz - to wyślij mi nr konta na PW. (B. ładne allegro - jak zwykle!)[/quote]


Bjuta ok nie ma sprawy, ja daję rade tylko puszczać trzydniówki. Sponsoruję jamole a i tak nieraz przegnę ;) podam na priva nr konta.

Miałam wczoraj wrzucić trzydniówkę ale odsypiałam odreagowywałam przedwczorajszą interwencję z któej wróciłam o 2 nad ranem. ALe jak jest tak to zrobie wyróznione i wielka prośba - trochę nwoych zdjęć trzeba odświeżyc aukcje. Po taki czasie zmieniam tytuły, layout - bo psiak/aukcja nie może się opatgzreć - traci na oglądalności.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 641
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Allegro Mozarta (jtro jeszcze trochę zdjęć dołożę). Allegro ma:
wyróznienie+pogrubienie+podświetlenie+dołożyłam jeszcze jedną możliwości wybicia oferty to znaczy:

klik > [URL="http://allegro.pl/country_pages/1/0/marketing/allforplanet/"][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/63c2a8cae93f274f.png[/IMG][/URL]


[url=http://allegro.pl/item682617384_mozart_to_moga_byc_jego_ostatnie_chwile.html]Mozart - to mogą być jego ostatnie chwile... (682617384) - Aukcje internetowe Allegro[/url]


.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za allegro. :loveu: Oby wreszcie ktoś wypatrzył naszego wspaniałego Mozarcika. Przypomnę tylko, że dobrze by było zmienić to, że on nie jest całkiem ślepy i sam wstaje :)

Profil Mozarta na nk [url=http://nasza-klasa.pl/profile/27208803]Logowanie do nasza-klasa.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Mozarcik ma tymczas w Warszawie![/B] :multi::multi::multi:
Chyba zaraz padnę ze szczęścia. :)

Wymiziany oczywiście. :loveu:Byłam u niego w sobotę i w niedziele i czuł się dobrze. Sprawdzałyśmy go do psów i był obojętny do nich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa'][B]Mozarcik ma tymczas w Warszawie![/B] :multi::multi::multi:
Chyba zaraz padnę ze szczęścia. :)

Wymiziany oczywiście. :loveu:Byłam u niego w sobotę i w niedziele i czuł się dobrze. Sprawdzałyśmy go do psów i był obojętny do nich.[/quote]

Cudnie.
Mam pytanie allegro leci ta edycja jeszcze 4 dni - co potem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa'][B]Mozarcik ma tymczas w Warszawie![/B] :multi::multi::multi:
Chyba zaraz padnę ze szczęścia. :)

Wymiziany oczywiście. :loveu:Byłam u niego w sobotę i w niedziele i czuł się dobrze. Sprawdzałyśmy go do psów i był obojętny do nich.[/quote]
szok:crazyeye::multi::multi::multi: napiszcie cos wiecej skad, co, jak??????

Link to comment
Share on other sites

Zabrała go nowa wolontariuszka :loveu:, którą oprowadzałam w niedziele po azylu. :) Być może odezwie się tu na wątku.

[quote]Mam pytanie allegro leci ta edycja jeszcze 4 dni - co potem? [/quote]
Powiem szczerze, że jeszcze nie wiem ale w najbliższym czasie się dowiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Zabrała go nowa wolontariuszka :loveu:, którą oprowadzałam w niedziele po azylu. :) Być może odezwie się tu na wątku.


Powiem szczerze, że jeszcze nie wiem ale w najbliższym czasie się dowiem.[/quote]


Ok nie ma sprawy. Jak bedzie potrzeba poleci następne. Mamy 4 dni na "pomyslenie".

Link to comment
Share on other sites

W końcu aktywowano mi konto więc piszę:)
To ja jestem nową właścicielką Mozarta;)
Mam wrażenie, że całkiem nieźle się aklimatyzuje u mnie, chodzi sobie po ogrodzie i to całkiem sprawnie, choć po leżeniu jak wstaje to niestety tylne łapy kiepsko... To mnie trochę martwi. Dlatego też wstępny pomysł, że będzie w domu obecnie odpadł, bo jednak jakieś 7 schodków do domu mam, poza tym ma strasznie zaświerzbione uszy, i nie chciałabym żeby moje prywatne zwierzaki się zarazily, więc obecnie mieszka w garażu.Świerzba leczymy, p.Agnieszka niepotrzebnie się martwiła, że nie będzie jadł, je i to aż nadto łapczywie:lol: Do jesieni ma tam warunki b.dobre, brama jest podniesiona więc wychodzi od razu do ogrodu kiedy chce, zauwazyłam, że już bez problemu wraca tam na swoje miejsce. Dziś w nocy jak pewnie większość zauważyła była burza i niestety Mozart denerwował się, pogryzł jakiś karton i chodził w kółko :( ale na to póki co nie mam pomysłu. w sobotę zamierzam z mamą go jakoś wykąpać bo troszkę śmierdzi:mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

tak strasznie się ciesze :multi:

Kala_ jesteś Aniołem :iloveyou:

odkąd przeczytałam o Mozarcie cały czas mi siedział w głowie, analizowaliśmy z narzeczonym wszystkie możliwości przygarnięcia psiny, ale było zbyt dużo przeszkód :-(

mam nadzieję (wiem), że teraz będzie mu dobrze

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...