Jump to content
Dogomania

Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((


siekowa

Recommended Posts

Dziś jak go zobaczyłem nie wierzyłem własnym oczom, że w przeciagu kilku dni taka zmiana :) jak tylko zobaczył mnie wstał i zaczoł iśc ale tak pewnie podszedł do mnie... po chwili odwrócił się i poszedł się znów położyc :) mam nadzieje że nasz Mozarcik będzie miał więcej takich dobrych dni i doczeka się tego swojego domku:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 641
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][FONT=Verdana]A ja na powitanie posłucham z Mozartem.... Mozarta.[/FONT][/B][B][FONT=Verdana][I][SIZE=2]
Eine kleine Nachtmusik[/SIZE][/I][/FONT][/B] zawsze wprowadzało mnie w dobry nastrój.
(polecam obok Lacrimosy)

[url=http://www.youtube.com/watch?v=wKhH2hRa-WQ]YouTube - Mozart - Eine kleine Nachtmusik (on period instruments)[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kociewczasy']Witam,

czy mogłabym uzyskać nr. telefonu pod którym można się skontaktować w sprawie Mozarta.

Dzięki,
Karolina[/quote]


I tutaj też są:
[url=http://allegro.pl/item649593632_mozart_to_moga_byc_jego_ostatnie_chwile.html]Mozart - to mogą być jego ostatnie chwile... (649593632) - Aukcje internetowe Allegro[/url]

Link to comment
Share on other sites

Niechciałabym wzbudzać zbyt dużych nadziei, narazie zadzwoniłam żeby sie osobiście podpytać o wszystkie aspekty związane z moją sytuacją.

Mieszkam na 1 piętrze, jest około 15 schodków do pokonania, mam swojego psa i 3 koty (z czego jeszcze moja "przyszła niedoszła" teściowa odda swojego na ponad miesiąc :roll:)
Poza tym pracujemy z narzeczonym w cały świat, i nieraz nie ma nas w domu dłuższy czas.

Zadzwoniłam, ponieważ bardzo mnie poruszyła ta historia i dotychczasowe życie tego biedaczka, ale nie wiem czy się zdecyduję na jego przygarnięcie i nie chodzi tutaj o jego stan fizyczny czy to że jest niemal ślepy, ale o moje możliwości poświęcenia mu odpowiedniej dawki uwagi i miłości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...