Jump to content
Dogomania

Mozarcik odszedł za Tęczowy Most w kochającym DT. :(((


siekowa

Recommended Posts

  • Replies 641
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś Mozarcik czuł się lepiej :) :) :) niż wtedy kiedy ostatnio go widziałam. Rano gdy otworzyłam drzwi, udało mu się jakoś wstać i wyszedł się załatwić. [SIZE=1]To niesamowite, że pies, który przez prawie 9 lat mieszkał w boksie teraz potrafi zachować czystość w małym pomieszczeniu mimo swojego kiepskiego stanu.[/SIZE] Potem wrócił na swoje posłanie, rozdał mi parę buziaków i nastawiał pycholka do głaskania. Po południu też wyszedł na chwile się załatwić.

Dziękujemy za wszystkie ogłoszenia i prosimy o więcej lub chociaż o podnoszenie wątku.
Mozart nie jest w takim stanie by móc go gdzieś dalej zawozić, on może nie przeżyć takiej podróży. Musimy znaleźć mu tymczas gdzieś blisko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]Allegro Mozarta (wyróżnione+podświetlone+pogrubione)[/B]
[URL="http://allegro.pl/item649593632_mozart_to_moga_byc_jego_ostatnie_chwile.html"]Mozart - to mogą być jego ostatnie chwile... (649593632) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]
[/quote]

Isadora- bardzo piękne allegro zrobiłaś Mozartowi.

M.

Link to comment
Share on other sites

jejku/. przeciez musi byc ktos w Warszawie, kto mozę się nim zając. [B]szczegolnie jesli finansowo jest zabezpieczony.[/B]

Moze sprecyzujmy czego szukamy? domu z ogrodem, pies musi(?) byc w domu- nie w budzie(?) i oczywiscie brak schodów(?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][B]Dołożyłam te zdjęcia do aukcji :) są urocze.[/B]
[/quote]
Isadoro, nie wiem jak Ci dziękować za aukcję. Jest poprosty zajebiaszcza :loveu: i bardzo proszę moda, aby mnie nie za ten wyraz nie wywalił z dogo :evil_lol:

Dołoże swoje trzy grosze do opinii o domku dla Mozarta: najlepszy dom z ogrodem, gdzi wystarczy dac dwa kroczki i będzie na trawce, no chyba że parter w bloku ale to tez zależy gdzie. W jakims cichym, spokojnym miejscu mozna chyba rozważać.

Jeżeli ten domek będzie na tyle wspaniały (a tylko taki może być) że weźmie na swoje barki wynoszenie Mozarta (mozna przecież na reczniki) to czemu nie...

ech, rozmarzyłam się :-(

Ja widziałam go we czwratek w ubiegłym tygodniu. Sam wylazł z posłanka i położył się na ziemi. A że padał deszcz zatachałyśmy go spowrotem na kołderkę
Mozart ma bystre pycho :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']hmm tylko trzeba wziac pod uwage ze jemu zdarza sie siknac pod siebie jak ma gorszy dzien:-([/quote]

No tak, to może być problemem ale....poczekajmy jeszcze z ostateczną decyzją.
Przekreślić trzeba na pewno ruchliwą część miasta a każdą inną propozycję pomocy trzeba rozważać indywidualnie.

Najważniejsze to jaki to człowiek będzie opiekował sie psem [B];)[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Negri_2008']Dołoże swoje trzy grosze do opinii o domku dla Mozarta: najlepszy dom z ogrodem, gdzi wystarczy dac dwa kroczki i będzie na trawce, no chyba że parter w bloku ale to tez zależy gdzie. W jakims cichym, spokojnym miejscu mozna chyba rozważać.

Jeżeli ten domek będzie na tyle wspaniały (a tylko taki może być) że weźmie na swoje barki wynoszenie Mozarta (mozna przecież na reczniki) to czemu nie...
[/quote]

A co z mieszkaniami w blokach, w których są windy? Tam też nie musiałby chodzić po schodach i nie trzeba by go było znosić...

Link to comment
Share on other sites

Mozarcik dzisiejszego dnia był w świetnej kondycji :lol:
[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/4890/s5000122v.jpg[/IMG]

dzisiejszy dzień dla Mozartka był jednym z lepszych :)
[URL="http://img7.imageshack.us/img7/4890/s5000122v.jpg"][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...