Jump to content
Dogomania

Młody,mały Azor z ok.Pułtuska - już w DS


Ania i Kajber

Recommended Posts

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kocurek']A co za jazdy urzadzaja kury?Jestem ciekawa...hehe:)Czy sa grozne?Oby nie atakowaly Azorka....:)[/QUOTE]Jazdy no lepiej żeby się psy nie zbliżały bo furia z jaką atakuje kwoka dziobiąc,drapiąc i waląc skrzydłami jest ogromna.Azorek jest grzeczny i taktowny od kwok wodzących młode trzyma się na dystans.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Magda to JA! :) Ewa, dzięki! Spodziewałam się banalnych żółtych kuleczek jak z kartek wielkanocnych, a tu takie CUDA!!!![/QUOTE]


to było specjalnie dla Ciebie - na życzenie i dokładnie z taki podpisem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Tu to mogę napisać MARI23 jesteśmy z Tobą!!![/QUOTE]

wiem....
bardzo, bardzo dziekuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziękuję w imieniu swoim, 14 psiaków, kota i 3 żółwi.... tyle "uzbierałam", bo z nich wszystkich to tylko 1 żółw kupiony był 20 lat temu ;)

"zbieraczka" albo nielegalne schronisko! ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']wiem....
bardzo, bardzo dziekuję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziękuję w imieniu swoim, 14 psiaków, kota i 3 żółwi.... tyle "uzbierałam", bo z nich wszystkich to tylko 1 żółw kupiony był 20 lat temu ;)

"zbieraczka" albo nielegalne schronisko! ;)[/QUOTE]


"nielegalne schronisko" skontrolowane!

oczywiście zgodnie z prawda - wszystko jest ok .

Dziękuję za otuchę i wsparcie !!!!!

Mam śliczną fotkę Azorka na wersalce, wrzucę później, teraz znikam, mam sunię po sterylce i spieszę się nią zająć - powiem Wam tylko, że cudowna, wspaniała z niej istota!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Przy anielskiej opiece łatwiej być aniołkiem :) Ho, ho - Azorek na wersalce - awansował z pilnowacza drobiu na salonowca :)[/QUOTE]


oto Azor-salonowiec, a u jego stóp - Sabusia-mamusia ;)

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/925/9341e670ef06f302med.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/957/7d8536e314f6749cmed.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/925/4e0256ce0f9d75femed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Mamusia jakaś zmartwiona, może smutna. Pewnie wspomina swoją przeszłość...Azorek za to uśmiechnięty od ucha do ucha, jedna żaróweczka mu sie chyba przepaliła:evil_lol:[/QUOTE]Sabunia taka już jest że więcej śpi niż jest aktywna ale to chyba kwestia wieku i może przejść mordka jednak siwiuteńka.
A Azorek jest jedynym naszym psiaczkiem który chce leżeć na wersalce (sam na nią wlazł i uznał że ona stoi po to żeby ON na niej leżał) ot taki samczy kaprys.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, Sabunia jest wiekową sunią i w dodatku ma za sobą ciężki bagaż złych doświadczeń, które odbiły się w wyrazie jej pyszczka.
Bardzo się cieszę, że ten fatalny rozdział jej życia już się skończył. Życzę suni, by obecne, mogła jeszcze długo smakować !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Wiem, Sabunia jest wiekową sunią i w dodatku ma za sobą ciężki bagaż złych doświadczeń, które odbiły się w wyrazie jej pyszczka.
Bardzo się cieszę, że ten fatalny rozdział jej życia już się skończył. Życzę suni, by obecne, mogła jeszcze długo smakować !!![/QUOTE]

zajrzyjcie na wątek Saby - tam są cudne fotki Sabuni w roli aktywnej kociej mamy ;)

Link to comment
Share on other sites

11 lica 2011r. wczesnym rankiem odeszła za Tęczowy Most nasza Sabunia
[*] :-(

Odeszła pomimo szybkiej pomocy weterynarza - otoczona miłością, głaskana i tulona - zgasła:-(


Ewo i Ludwiku - dziękuje Wam za ten ostatni, jakże szczęśliwy okres życia Sabusi !!!!!!!!
Niech dobro, jakiego od Was doznała powróci do Was stokrotnie !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']11 lica 2011r. wczesnym rankiem odeszła za Tęczowy Most nasza Sabunia
[*] :-(

Odeszła pomimo szybkiej pomocy weterynarza - otoczona miłością, głaskana i tulona - zgasła:-(


Ewo i Ludwiku - dziękuje Wam za ten ostatni, jakże szczęśliwy okres życia Sabusi !!!!!!!!
Niech dobro, jakiego od Was doznała powróci do Was stokrotnie !!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE]

Tak, już wiem, Saba została już tylko w naszych sercach. Pozostawiła wielką pustkę i żal, że tak szybko odeszła.
Ja też chciałam Wam kochani podziękować, że sunia zasnęła godnie i w SWOIM DOMU a nie w strachu i samotności.
Z całego serca za to dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Tak, już wiem, Saba została już tylko w naszych sercach. Pozostawiła wielką pustkę i żal, że tak szybko odeszła.
Ja też chciałam Wam kochani podziękować, że sunia zasnęła godnie i w SWOIM DOMU a nie w strachu i samotności.
Z całego serca za to dziękuję.[/QUOTE]

Azorek nie nacieszył się swoją "przyszywaną mamą".....

Ewo i Ludwiku!
daliście Sabie dom, serce, szczęśliwe życie i godną śmierć przy Was...

niech to dobro jej przez Was dane powróci do Was zwielokrotnione !!!!!

i ja dziekuję za szczęście Saby, także za "szczęśliwą śmierć", bo taką właśnie miała dzięki Wam....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Strasznie mi przykro.........
Czy coś sie stalo, zachorowała nagle, czy tak powoli po prostu dobiła do swej ostatniej przystani?...............[/QUOTE]Dzięki za wszystko!!! Napiszę wszystko ale może później bo jeszcze nie możemy dojść do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...