Jump to content
Dogomania

Młody,mały Azor z ok.Pułtuska - już w DS


Ania i Kajber

Recommended Posts

  • Replies 772
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem ale Cioteczki nie wiemy co robić.Ciocia Marysia ma założyć wątek ale nie mogę się dodzwonić.Maleńka suczka rok może dwa nie jestem wetem potrzebuje pomocy.Trzy tygodnie na polu,sąsiadka ją dokarmiała dopiero dziś udało się ją złapać.Czarna, wielkość 1,5 Yorka waga 3kg.wygląda zdrowo trochę chuda przerażona.Ratujcie bo przy naszych wilkach i Puśce z ADHD będzie problem.Jest urocza i bardzo grzeczna.
Nie każcie mi pisać lepiej dzwońcie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zenobiusz flores']Kurcze, no, co tu robic....co robic ........:shake:

Potrzebny watek i zdjecia , ogloszenia.....[/QUOTE]
Nie umiem wklejać zdjęć.Dodzwoniłem się do mari23 mówi że jak net nie odmówi posłuszeństwa to zaraz wklei foty i spróbuje założyć wątek jak nie będą próbować znaleźć kogoś kto z tel.da radę przerzucić .Mała bardzo wystraszona z domu na 100% .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Nie umiem wklejać zdjęć.Dodzwoniłem się do mari23 mówi że jak net nie odmówi posłuszeństwa to zaraz wklei foty i spróbuje założyć wątek jak nie będą próbować znaleźć kogoś kto z tel.da radę przerzucić .Mała bardzo wystraszona z domu na 100% .[/QUOTE]


maleńka prześliczna!!!!!!!!!!

nie działa u mnie fotosik i nie mogę dodać zdjęć.
czy ktoś założyłby wątek albo chociaż dodał zdjęcia, jesli ja wątek założę? Prześlę na maila - proszę "ochotników" o adres i o pomoc, nie wiem, czy to wina mojego "upośledzonego" komputera, czy netu, ale nie otwiera mi się fotosik....

pomocy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']maleńka prześliczna!!!!!!!!!!

nie działa u mnie fotosik i nie mogę dodać zdjęć.
czy ktoś założyłby wątek albo chociaż dodał zdjęcia, jesli ja wątek założę? Prześlę na maila - proszę "ochotników" o adres i o pomoc, nie wiem, czy to wina mojego "upośledzonego" komputera, czy netu, ale nie otwiera mi się fotosik....

pomocy![/QUOTE]
Idę "szukać ochotników"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Idę "szukać ochotników"[/QUOTE]


[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207117-Maleńka-śliczna-Pola-DT-potrzebny-natychmiast!-POMOCY-!!!?p=16807870#post16807870[/URL]

wątek już jest, ale "ochotnik" pilnie potrzebny, bo fotosik już sie otwiera, ale zdjęć nie przyjmuje niestety.... "ERROR 2101"..... kto pomoże?

Link to comment
Share on other sites

Zenobiusz flores wątek założony i zdjęcia są! zapraszamy.O Azorku później bo nie wiemy w co ręce włożyć.
Proszę wszystkie kochane Azorkowe Cioteczki na wątek POLI bo jak napisał Salomon "dobra rada jest przy wielu głowach"

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich. Link do wątku dostałam od Marii23. Przeczytałam wątek Azorka. Paczek, nie znam Cię osobiście, ale masz wielkie, wrażliwe serce. To dziś niestety rzadkość. Cieszę sie, ze poznałam kolejną, tak wyjątkową osobę.
Marii wspominała o potrzebie zrobienia bazarku na kastrację Azorka. Chętnie pomogę. Musiałabym mieć tylko zdjecia z krótkim opisem i ceną.
Gdy tylko otrzymam je - startujemy !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Zenobiusz flores wątek założony i zdjęcia są! zapraszamy.O Azorku później bo nie wiemy w co ręce włożyć.
Proszę wszystkie kochane Azorkowe Cioteczki na wątek POLI bo jak napisał Salomon "dobra rada jest przy wielu głowach"[/QUOTE]


Juz tam zagladam, wiesz , jestem tak troche jakby gosciem, wiec.....ciezko .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Witam wszystkich. Link do wątku dostałam od Marii23. Przeczytałam wątek Azorka. Paczek, nie znam Cię osobiście, ale masz wielkie, wrażliwe serce. To dziś niestety rzadkość. Cieszę sie, ze poznałam kolejną, tak wyjątkową osobę.
Marii wspominała o potrzebie zrobienia bazarku na kastrację Azorka. Chętnie pomogę. Musiałabym mieć tylko zdjecia z krótkim opisem i ceną.
Gdy tylko otrzymam je - startujemy ![/QUOTE]Witam i Cieszę się że jesteś!Jednak ja Ciebie znam z wątku Pimpusia(tego co niby miał gryźć).Cieszymy się że pomożesz.Dziś dużo pracy z Polą i nie bardzo jest czas.Pewnie wyślę Ci PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']Witam i Cieszę się że jesteś!Jednak ja Ciebie znam z wątku Pimpusia(tego co niby miał gryźć).Cieszymy się że pomożesz.Dziś dużo pracy z Polą i nie bardzo jest czas.Pewnie wyślę Ci PW.[/QUOTE]
Miło mi. Na wątku Poli już byłam. Jeżeli będzie taka potrzeba, to pomogę w ogłoszeniach.

Link to comment
Share on other sites

Biedny Azorek był na stołówce a my odwoziliśmy Pole:oops::oops::oops: i jedzenia nie było.Ale mamy nadzieję ze koło 22przyjdzie i zje. Może się nie obrazi.A Ciocia Marysia obiecała foty tylko czy jej cudowny komputer jest skłonny do współpracy dopiero się okaże.:comp26:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Havanka']Czy już wiadomo, kiedy Azorek pojedzie do Tattoi na przechowanie?[/QUOTE]Wygląda to tak że jak tylko zawiozę Pusię(tego naszego małego mixa z ADHD) do rodziców na przechowanie to zaraz Azor będzie złapany i na drugi dzień do Tattoi.Decyzję o wyjeździe podejmę wieczorem.Prawda jest taka żeby Azor byłby już u Tattoi ale trzeba było ratować Polusię my też nie planowaliśmy tej zwłoki w przeprowadzce ale kto miał pomóc Poli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...