Jump to content
Dogomania

Uratujmy 4 letniego czarnego i zdrowego Wirusa przed uśpieniem!


iwop

Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwop']dowieźć go możemy praktycznie wszędzie, ale psów on nie zna... więc to musi być dom bez psów...[/QUOTE]

A może spróbujcie "przetestować" go na psa? Ja wzięłam teraz na tymczas kotkę, która wcześniej nie miała żadnego kontaktu z psami / a ja mam dwa/ i całkowicie się tolerują. Na razie miłości nie ma ale żyją na zasadzie "Ciebie nie widzę" :lol:
Szkoda stracić fajny domek....

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie ja mam w domu 2 pieski i 2 kotki- koty od małego z psami (mają po 9 miesięcy), ale pieski wcześniej z kotami na bakier, a teraz świetnie razem żyją. Drugiego pieska mam dopiero od stycznia. Koty na nowego lokatora na początku zareagowały nieufnie, trochę prychały, ale dzień/dwa i wszystko było ok:) Chętnie wzięłabym Viruska, bo śliczny z niego kociak, ale nie dam rady utrzymać finansowo kolejnego zwierzaka- jedzenie, żwirek, zwłaszcza, że moje 2 koty jedzą więcej niż moje dwa psy (wprawdzie to mix main coona, więc może nie mam się czemu dziwić :)) Tak więc życzę powodzenia, na pewno ktoś się znajdzie prędzej czy później:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JOHANNALIND']Słuchajcie ja mam w domu 2 pieski i 2 kotki- koty od małego z psami (mają po 9 miesięcy), ale pieski wcześniej z kotami na bakier, a teraz świetnie razem żyją. Drugiego pieska mam dopiero od stycznia. Koty na nowego lokatora na początku zareagowały nieufnie, trochę prychały, ale dzień/dwa i wszystko było ok:) Chętnie wzięłabym Viruska, bo śliczny z niego kociak, ale nie dam rady utrzymać finansowo kolejnego zwierzaka- jedzenie, żwirek, zwłaszcza, że moje 2 koty jedzą więcej niż moje dwa psy (wprawdzie to mix main coona, więc może nie mam się czemu dziwić :)) Tak więc życzę powodzenia, na pewno ktoś się znajdzie prędzej czy później:)[/QUOTE]


Prędzej czy później...? Problem w tym, że to nie jest tymczas na czas nie ograniczony....

Link to comment
Share on other sites

No Wirusek napewno je mniej niż Maincoony..A żwirek no cóż czy tak dużo więcej potrzeba dla 2 kotów niż dla 3? Moja kolezanka wzięła do domu od syna do 2-ch syberiaków maicoona i mówi, że ten maicoon wystarcza za 2 koty..Rzeczywiście jest duży i pochłnia niesamowite ilości jedzenia..A moje 2 kotki chyba jedzą dużo mniej niż ten 1 maicoon..W kazdym razie preferują suchą karmę , co prawda royala dla wybrednych kotów i dostają tylko raz dziennie..Na zamorzone nie wyglądaja, wręcz przeciwnie, Lunka(nowa kicia) dostała boczków i wsztscy mnie ochrzaniają, że ja rozpycham i mi dokuczają, że nie ma takiego kota który by u mnie nie utył..A rudzielec jeszcze wyjada jej jedzenie...Ale myślę, że to dlatego, że karma jest lepsza niż ta którą dostawała i niestety ma mało ruchu, bo Rudy ciągle przysypia i ona wtedy też..Poganiją się trochę, ale to chyba dla niej za mało

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataDz']Witam, zaznaczam wątek. Iwonko czy Wirus jest zaszczepiony?[/QUOTE]

Nie jest, ale w każdej chwili możemy go zaszczepić... Kiedy pojawił się problem z Wirusem miałysmy z Jolą obiążenia w hotelikach na ponad 1000 zł i jakoś nie pomyślałysmy o szczepieniu, tym bardziej , że tymczas jest zupełnie bez zwierząt...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Nie jest, ale w każdej chwili możemy go zaszczepić... Kiedy pojawił się problem z Wirusem miałysmy z Jolą obiążenia w hotelikach na ponad 1000 zł i jakoś nie pomyślałysmy o szczepieniu, tym bardziej , że tymczas jest zupełnie bez zwierząt...[/QUOTE]Iwonko mam pomysł jak pomóc Wiruskowi w znalezieniu domku, podaj mi na pw swój nr telefonu najlepiej jak masz to stacjonarny bo wieczorami mam darmowe rozmowy, lub Skype. Na komórkę już nie wydalam, mąż powiedział, że zablokuje mi rozmowy wychodzące.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...