Jump to content
Dogomania

Galeria Kory - Wielka Reaktywacja!!!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heheh :D dzieki ;) akurat dobrze ze traz trafilam a nie pozniej bo mozna sie upic i pobawic :eviltong:
:beerchug: :beerchug: :beerchug: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drink1: :drink1: :drink1: :drink1: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :drinka: :laola: :laola: :laola: :cunao: :cunao: :cunao:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=olive]HOMO-NIEWIADOMO-ŚLUB :D:D:D[/COLOR][/SIZE]
:klacz: :klacz: :klacz: :smilecol: :bigcool: :iloveyou: :bigok: :cool2: :thumbs: :sweetCyb: :B-fly: :ylsuper: :BIG: :cunao: :knajpa: :popcorn: :drinka: :drink1: :laola: :beerchug: :chlup: :bday: :Rose: :Cool!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']a planujecie juz dzieci?? :razz: :p :eviltong:[/quote]

[quote name='Tina.Sara']anka11 sama se planuj dzieci :cool3:[/quote]

Jak to, nie chcesz mieć dzieci???? :placz: :placz: :placz: A ja marzyłam o gromadce dzieciaczków biegających wokół monitorków :placz: :placz: :placz:

Aniu, powiedz jej coś!!!! :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']Jak to, nie chcesz mieć dzieci???? :placz: :placz: :placz: A ja marzyłam o gromadce dzieciaczków biegających wokół monitorków :placz: :placz: :placz:

Aniu, powiedz jej coś!!!! :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

[quote name='Ola&Kora']Karola, słyszysz? :eviltong: Musimy mieć dzieci!!!! :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

No już dobrze, mogą jakieś tam być:D

[quote name='anka11']ojej biedna Ola :-(
Karolino musisz miec dzieci z Ola!!!! inaczej (ja) doprowadze do rozwodu!!! :razz:[/quote]

TYLKO SPRÓBUJ!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:

Nie mówcie do mnie "Karolino" nie lubie tej końcówki "NO"

Link to comment
Share on other sites

[quote=Tina.Sara;]No już dobrze, mogą jakieś tam być:D[/quote]

Łiiiiiiiiiiiiiiii :multi: :multi: :multi: :multi:

[quote=anka11;]przepraszam juz nie bede Tino.Saro :D
ha :D moze Waszym dzieckiem bedzie ..... olowek :eviltong:[/quote]

Hmmm.... ja bym wolała coś bardziej żywego :eviltong: :eviltong: :eviltong:

[quote=Tina.Sara;]Wrrr :cool3: olowek? a po co nam olowek??????? Adoptujemy z domu dziecka :evil_lol:[/quote]

Ale ja chce dużo dzeci, ale szczeniaczków :eviltong: I najwyżej jedno dziecko takie prawdziwe z domu dziecka, bo same to raczej tak z własnej inicjatywy raczej mieć nie możemy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

NIE MÓW DO MNIE "Tino.Saro"! :placz: kurde, jak do moich psów :cool3:a to se badzcie ciotkami. PROSZĘ DO MNIE MÓWIĆ KAROLINA :cool3: albo Karola albo cuś :cool3: Ogólnie wesele sie skończyło?
:laola::laola:

[quote name='Ola&Kora']Ale ja chce dużo dzeci, ale szczeniaczków :eviltong: I najwyżej jedno dziecko takie prawdziwe z domu dziecka, bo same to raczej tak z własnej inicjatywy raczej mieć nie możemy :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Jak to mówi nasza walnięta babka od fizy: "Nie ma cudów"

Link to comment
Share on other sites

Cześc Ola.
Czytam ostatnie strony Korowej galerii i doszłam do wniosku że nic nie rozumiem, lece przeczytac jeszcze raz :cool3:

Po dłuższym zastanawianiu się... poczekaj! Wróć! [B]zastanawianiu[/B]?? [B]JA[/B] się zastanawiałam??

Na czym to stanęło... aaaaa! Ślub był!! I impreza multi: A ja ją przespałam :placz: Ale z tego co wiem nikt wam nie dał żadnego prezentu [skandal! :mad:] ale ja nie bede wredna:
[IMG]http://www.dzieciafryki.org/obrazki/galeria/nasze_dzieci/dzieci_machajace1.jpg[/IMG]

Zadowolone?? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...