Jump to content
Dogomania

Galeria Kory - Wielka Reaktywacja!!!


Ola&Kora

Recommended Posts

  • Replies 3.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witojcie!!! :eviltong:

Wrr.... klasówka z chemii.... :angryy: Przez moją głupote i nieuwage straciłam 8 punktów :angryy: Znów jestem wściekła na siebie... a uczyłam się i to dużo.... No ale mówi sie trudno, czasu już nie cofnę... najwyżej bede miała 3 z chemii na półrocze...

[quote=AśkaK;]Wieczorne całuski w brązowy nosek Koruni i...yyy...i...mizianko dla Oli!:loveu: ;) A może na odwrót..?:ices_bla: :lol:
Nic nie czytałam, nic nie oglądałam, zmykam spać i zaległości nadrabiać będę jutro!:lol: Papapa!:sleep2:[/quote]

Oł jeee!!!!! Nareszcie wróciłaś :multi:
Eeeee..... ja nie mam brązowego noska, jeśli powinno być na odwrót!!!! :evil_lol: :evil_lol: Oj nadrabiaj, nadrabiaj, chociaż dużo się u mnie przez święta nie działo :eviltong: :eviltong:

[quote=kamila-dog;]Ola-dalabys jakies fotki z wesela :diabloti:[/quote]

Hahahaha, chcecie zobaczyć moje harce weselne? :cool3: :cool3:

[quote=Tina.Sara;]Cześć Ola :loveu:

Popieram Kamile, daj jakieś fotki z wesela :diabloti: DAWAJ! I SILENT NIGHT TEŻ!!!!!![/quote]

Hahaha ale entuzjazm... :eviltong: Zastanowie się.... :eviltong:

[quote=Samturia;]Dzieńdobry[/quote]

Dzieńdoberek :p

[quote=APSA;]Jaka minka :) [COLOR=silver]Jak prosiaczek :evil_lol:[/COLOR][/quote]

Uwaga, nowy zwierz do kolekcji :eviltong: Odkrywacie w Korze coraz więcej zwierząt :evil_lol: A może ona to jest jakiś nieudany eksperyment i uciekła z laboratorium i zamieszkała u mnie w domu...? :eviltong: I jest mieszanką kilku gatunków zwierząt :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote=milena182;]
[B]no troche ten róż:loveu:[/B][/quote]

Hahaha gdzie ty w niej róz widzisz?? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Toż to ciemna czekoladka jest :p A może te no... świnki wietnamskie są czekoladowe? :eviltong: :eviltong: :eviltong: To by do Kory pasowało :eviltong:

[quote name='mamabazyla']łiiiiiiiiiiiii prosiaczek w ćwiekowanej obroży :diabloti:
[/quote]

Haha wszyscy baliby sie takiego świniaczka i nie trafiłaby do nikogo na stół jako szynka :evil_lol:

[quote=BBeta;]Ja też popieram, wstaw jakies fotki z wesela :evil_lol: Pochwal się :diabloti:[/quote]

No dobrze.... mam już trzy prośby o fotki z wesela... troche mało :eviltong: Zobaczymy czy ktoś jeszcze bedzie chciał :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote=Tina.Sara;]Myśl szybciej! :mad::cool3:[/quote]

Hehehe jak na razie tylko trzy osoby zgłosiły chęć zobaczenia fotek z wesela :eviltong:

A jak ktoś mi powie, jak wstawiać filmiki to bedzieciemoże mieli dzisiaj co oglądać :cool3: :cool3: :cool3: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola&Kora']Hehehe jak na razie tylko trzy osoby zgłosiły chęć zobaczenia fotek z wesela :eviltong:

A jak ktoś mi powie, jak wstawiać filmiki to bedzieciemoże mieli dzisiaj co oglądać :cool3: :cool3: :cool3: :cool3:[/quote]

ja ci powiem jak wrócisz:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B][quote name='Ola&Kora']Hahaha gdzie ty w niej róz widzisz?? :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Toż to ciemna czekoladka jest :p A może te no... świnki wietnamskie są czekoladowe? :eviltong: :eviltong: :eviltong: [/quote]
no nos jest różowy a co ogon:cool3::lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ja też chcę zobaczyć weselne harce!!!:multi: :lol:

Nadrobiłam wszyściutko, oj Olu, kochana z Ciebie pańcia że z Korcią w sylwka zostałaś.:loveu: Ale tak męczyć biedną sunię przy tych zdjęciach...:shake: :evil_lol: Ona ma tu taką apatyczną minkę, wzrok zamglony, jakby chciała odciąć się od zewnętrznego świata i jakoś przetrwać te okropne chwile gdy pańcia ją męczy.:evil_lol:
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c8be7e8503bb687e.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/2/c8be7e8503bb687e.jpg[/IMG][/URL]

Tak więc już nie wiem co o Tobie Olu myśleć, czyś Ty dobra czyś Ty zła :evil_lol: ;) :lol: , dwie osobowości masz czy co...:shake: ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote=Tina.Sara;]ja ci powiem jak wrócisz:diabloti:[/quote]

Wróciłam Czekam na instrukcje :cool3:

[quote=APSA;]Zrób jej badania genetyczne, to może coś wyjdzie... Np. że jest z innej planety :evil_lol:
A ja poproszę o więcej fot KORY :p[/quote]

Hahaha dobry pomysł :D:D Ja strzelam że ona z Wenus jest :eviltong:

[quote=milena182;]
[B]no nos jest różowy a co ogon:cool3::lol:[/B][/quote]

Z tego co wiem, to ogonek jej z jednej strony jest brązowy a z drugiej biały :eviltong: :eviltong: :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote=kamila-dog;]Nawet nie wiesz jak bardzo :diabloti: No nie daj sie tak prosic :cool3:[/quote]

Hmmmm.... jeszcze się zastanowię.... :eviltong:

[quote=wiq;]uścisk nożny...:lol::lol::lol:[/quote]

Hahaha no cio? :D:D

[quote=AśkaK;]Ja też chcę zobaczyć weselne harce!!!:multi: :lol:

Nadrobiłam wszyściutko, oj Olu, kochana z Ciebie pańcia że z Korcią w sylwka zostałaś.:loveu: Ale tak męczyć biedną sunię przy tych zdjęciach...:shake: :evil_lol: Ona ma tu taką apatyczną minkę, wzrok zamglony, jakby chciała odciąć się od zewnętrznego świata i jakoś przetrwać te okropne chwile gdy pańcia ją męczy.:evil_lol:
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c8be7e8503bb687e.html"][IMG]http://images12.fotosik.pl/2/c8be7e8503bb687e.jpg[/IMG][/URL]

Tak więc już nie wiem co o Tobie Olu myśleć, czyś Ty dobra czyś Ty zła :evil_lol: ;) :lol: , dwie osobowości masz czy co...:shake: ;) :evil_lol:[/quote]

Haha bo wiesz.... te fotki były robione po zakończeniu szkoły, jak sie rozpoczynała przerwa świąteczna, więc musiałam na kimś wyładować moją energię :diabloti:
A z tym sylwkiem... to w sumie nie było aż tak tragicznie :p Kora nie dała mi sie nudzić :eviltong:

[quote name='BBeta']CHCEMY !! Ładnie prosimy :diabloti:[/quote]

[quote=Agushka;]To ja tez pięknie poproszę o weselne fotki :lol::lol:[/quote]

No dbora już dobra... pokaże je :D Ale już nie dzisiaj... nie chce mi się :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote=Alynkaaa;][COLOR=red][B]dobrrryyyy...wsumie noc dobry juz...przyszlam looknac troszke zaleglosci nadrobic i lece dalej....podziwiam was ze wy zawsze macie czas na czasem takie dlugie rozmowy tutaj....[/B][/COLOR][/quote]

Fajnie że znalazłaś czas i dla mnie :* Ja to zbytnio czasu nie mam :eviltong: Tylko tak jakoś rozmowa sama sie kręci :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...