Jump to content
Dogomania

Niezwykły Poldek NARESZCIE W NOWYM DOMKU !!! :D


Kenny

Recommended Posts

no właśnie ja nie wiem co się dzieje - dzwonią sami dziwni ludzie. A przecież w ogłoszeniu jest napisane że robię wizytę i że jest umowa i warunek kastracji, a wszyscy dzwonią i jak im mówię o wizycie to że pierwszy raz słyszą o czymś takim, a kastracja to jest w ogóle dla nich abstrakcja i nie wiedzą nawet czy to po polsku. ja wymiękam. ten w Krzeszowicach to ostatni do sprawdzenia...nie wiem czy jeszcze pan tam czeka, bo miałam być w tym tygodniu co się właśnie kończy :( kkanarekk ma coś z telefonem i nie mogę się z nią skontaktować, a nasze autko nadal popsute. Wiesz co Fizia ja przy każdym moim tymczasiku robiłam ogłoszenia-plakaciki i rozwieszałam po Krakowie i nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś z takiego ogłoszenia zadzwonił. Raz zadzwonili tylko że w złym miejscu powiesiłam i mogę zapłacić karę :/ bo jak ktoś szuka pieska to albo w internecie albo np. w gazecie jak nie ma internetu. a prawdopodobieństwo że trafi na taki plakat na ulicy akurat osoba szukająca takiego właśnie pieska jest bardzo małe. Poldek jest naprawdę fantastyczny, strasznie mądry przede wszystkim. On wyczuwa wszystko. Jak jechaliśmy do Jankowic sprawdzić domek to był strasznie smutny, czuł że chcemy go oddać :( on to bardzo przeżywa. U tamtych ludzi pilnował mnie żebym tylko go nie zostawiła. Bardzo się do nas przywiązał, więc im dłużej to trwa tym gorzej dla niego. Już nie chodzi o mnie, bo z 3 psami powinnam dać sobie radę (najwyżej mnie z mieszkania wyrzucą) ale Poldek potrzebuje swojego domku tak bardzo, że aż mi serce pęka że nie potrafię mu znaleźć takiego :( nie wiem już co robić, jutro zabiorę chłopaków na aukcję do m1 - jeśli ktoś miałby ochotę mi pomóc to zapraszam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karusiap']Poldek pewnie tak.Troche gorzej zapewne Kenny,ktora bedzie musiala ogarniac 3 psy w tym jednego po operacji,jesli sie nie myle....[/QUOTE]

tak, Astro który dzisiaj przyjedzie jest po operacji łapci. miał usztywniany staw kolanowy. nie wiem jak będzie, ale jestem dobrej myśli, że to wszystko ogarnę. trzymajcie kciuki zatem.

Link to comment
Share on other sites

to przynajmniej dzwonią a u mnie własciwie cisza.Jedna wiadomość na poczcie i wczoraj telefon- prosze przeczytaj jaki domek się odezwał dla FIgi. Ja też chwilami mam problem z trzema psami. Pixi jest bez smyczy, a te dwie prowadzę. Wieczór na spacerze Figa złapała jakąś kość, jak ją pociągnęłam wyszła z szelek a ja zamarłam.Sama, trzy psy i Figa na wolności , nawet bez adresówki, która została z szelkami. Jednak Figusia nie próbowała uciekać, mądra sunia

Link to comment
Share on other sites

Oj to może ma zbyt luźno szelki? bo z tego modelu szelek to naprawdę bardzo ciężko wyjść
Prosze zobaczyć czy nie da się zmniejszyć tego paseczka pod brzuchem

DT to wielka szansa dla każdego psa, tylko żeby one jeszcze biedaki rozumiały, że oddaje się je dla ich dobra..

Kurcze nie zazdroszczę tego rozstania ani z Poldkiem ani z Figą...

Nie wiem czy jutro się wyrobię do M1, bo mamy w domu imprezę urodzinową mojej mamy i musze pomóc przygotować obiad itp...jakby się udało, to z chęcią wpadłabym chociaz poznać Poldka.

Link to comment
Share on other sites

właśnie czytałam o tym Domku dla Figi, też bym zrezygnowała z niego. domków niestety coraz mniej a zwierząt bezdomnych chyba coraz więcej. pani z fundacji zwierzęta krakowa mówiła mi, że dwa czy trzy lata temu adopcje szły dużo szybciej i było więcej chętnych, na kocich aukcjach w m1 czasem brakowało im kotów do wydania, a teraz totalny zastój, jak jeden kotek pójdzie to dobrze. wczoraj ktoś pod moim blokiem wyrzucił śliczną kotkę. płakała jak szalona a ludzie nic. niestety nie mogłam jej przygarnąć, bo moja suka by ją zjadła więc pojechałam o 23 do Tweety i kotkę zostawiłam. przynajmniej jest bezpieczna i nie głodna. rozstanie z Leopoldem faktycznie nie będzie sympatyczne - właśnie wepchał mi się na ręce i nie mogę pisać bo on jest przecież najważniejszy ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej , tak mam cos moim głupim telefonem :( wiec umówmy sie przez dogo :) ja dam rade podjechac do Krzeszowic z Tobą i Poldkiem ale dopiero w piatek po południu albo w weekend. Niesety mam sesję i dwa egzaminy w tym tygodniu... a do tego ma teraz gorączkę... Postaram się jakos znaleźć czas wczesniej ale watepie zebym wyrobiła sie z nauką...

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli poczekasz do piątku to na prawdę nie ma sprawy. Dojazd do krzeszowic zajmuje ok. 30 min. Jeżdżą albo pociagi z dw.gł i on jedzie szybko. sprawdź sobie na str. [url]www.pkp.pl[/url] jak jezdżą te pociągi ale z tego co mi się wydaje to co godzinę 1,5. Albo można dojechać busem też z dworca odjeżdża z przystanku na ul. Zygmunta Augusta to jest zaraz obok Lubicz. Możesz też jechac autobusem 278 z Bronowic. Albo busem z kleparza. Ale od piątku chętnie pomogę

Link to comment
Share on other sites

Ja mieszkam koło Krzeszowic, Kenny jeśli możesz podjechać busem lub pociągiem z Krakowa to o 15-stej kończę pracę i mogę zTobą podejść ( w tygodniu) , bez problemu mozna zabrać małego psa do busa , ja jeżdziłam z jużakiem i też prawie wszyscy kierowcy godzili się na zabranie psa.Jutro jestem do dyspozycji przez cały dzień.

Link to comment
Share on other sites

super, dzięki elaja!! mój TŻ spróbuje do jutra naprawić samochód i jak się uda to przyjadę autkiem, ale poproszę Cię najwyżej o pomoc w przeprowadzeniu ze mną wizyty, a jak się nie uda to pojadę busem, Polduś jest grzeczny w tramwaju więc busem tez nie będzie problemu ;) dzięki wielkie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Oczywiście że pomogę , jesli domek okaże się fajny to szkoda aby Polduś stracił swoją szansę ,a przy okazji poznam bohatera;).
Podaj mi na pw jaki to rejon Krzeszowic.[/QUOTE]

elaja, nieaktualne, pan zrezygnował. pewnie go wizyta przerosła, trudno. dziękuję Ci za chęć pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję abero. żaden z tych 3 domków niestety nie wypalił. nie wyrabiam z pisaniem na dogo, bo mam teraz kalekę na DT kochanego stworka i Poldek ma towarzystwo, a ja dodatkowo masę zajęć. Poldek się zasiedział, martwi mnie to, zwykłe ogłoszenia też przyda się odnowić jakby ktoś był chętny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elaja']Oczywiście że pomogę , jesli domek okaże się fajny to szkoda aby Polduś stracił swoją szansę ,a przy okazji poznam bohatera;).
Podaj mi na pw jaki to rejon Krzeszowic.[/QUOTE]

elaja, nieaktualne, pan zrezygnował. pewnie go wizyta przerosła, trudno. dziękuję Ci za chęć pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

Poldziu - wyskakuj do góry!!!

Przypominałam Go dzisiaj na fb

POLDEK - bohater, który za uratowanie życia odwdzięczył się broniąc swoich wybawicieli przed złodziejami.
Wspaniały psiak!!
Czeka na Dom w DT w Krakowie
[URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=120339071373224&set=a.120311598042638.21335.100001913967138&ref=nf"][IMG]http://photos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1364.snc4/163602_120339071373224_100001913967138_146745_4260082_s.jpg[/IMG][/URL] [B][URL="http://www.facebook.com/album.php?aid=21335&id=100001913967138"][COLOR=#3b5998]One też potrzebują pomocy..[/COLOR][/URL][/B]


‎*Postaram się pomóc w ogłoszeniach, ale mam jakiś kocioł od 2 dni z szukaniem Dt i transportu dla malutkich szczeniaków..ze schroniska koło Częstochowy

Link to comment
Share on other sites

Najśmieszniejsze jest to, że właśnie Dt jest i nawest DS tylko cholernego transportu nie ma...
Ale jest 50 % szans, ze może jutro...

Pamiętam o Poldziu, tylko kurcze czasu mi brakuje...

A właścicielowi M1, który Was wyrzucił - głupiemu dupkowi... - życzę, żeby kiedyś stał sie tak nieestetyczny dla swojej żony, zeby puściła go w trąbę.
Skoro Poldek okazał sie dla niego za mało estetyczny...
Ja wszystko rozumiem, ale można sprawę było załatwić kulturalnie, a nie straszyć ochoną

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...