Jump to content
Dogomania

Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']


Murka

Recommended Posts

Ataków nie ma, jest względny spokój (notoryczne załatwianie się w boksie i włażenie w miski + rozlewanie wody + rozsypywanie karmy - to wszystko norma ;) ).

Jedyne co, to Liza się ostatnio bardzo drapie (po całym ciele). Kiedyś się tak drapała, potem był spokój, potem drapała się co jakiś czas, sporadycznie, teraz znów. Muszę sprawdzić czy znów ma zmiany w pachwinach, patrzyłam jakiś czas temu i było ok. Kiedyś na początku leczenia miała aż ranki.To drapanie to podobno skutek Luminalu.

 

Liza ma ataki co jakiś czas, tzn. całe serie, bo nigdy nie kończy się na jednym ataku. Ostatnio, dzięki lekom i dawkom ustawionym przez p.Neurolog, przerwy te się wydłużyły (ostatnio było chyba 3 miesiące bez ataków). Wcześniej Liza miała ataki trwające kilka dni (nie działały wlewki), teraz kiedy od razu wkraczam z Relanium to ataki trwają przeważnie 2-3 dni.

Link to comment
Share on other sites

Biedulka kochana

Dobrze ,że chociaż ataków nie ma, chociaż swędzenie na pewno jej utrudnia życie. No, ale coś za coś.

To brudzenie w boksie dla Murki stało się normą   ;)  Biedna Mureczka, mam nadzieję, że i to się zmieni.

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie ma nowych informacji na temat daty tomografii - czkamy.

 

Ciesze sie, ze jest dla Lizy nadzieja.

Moze na poczatek zrobimy jakis bazarek cegielkowy ?

Ja przez weekend jestem poza domem, wiec na razie nie dam rady, dopiero po powrocie. Chyba, ze ktos inny sie podejmie ?

Czy oferta bazarku aktualna - bardzo by się przydał...

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze  bazarek nabral poslizgu, przepraszam. Jutro postaram sie juz go zrobic.

Bardzo dziękuję, to ogromna pomoc dla Lizy.

 

Nie mogę znaleźć finansowego postu z informacjami o koncie, chcę wspomóc sunię niewielkim grosikiem i jeśli można, dołożyć kilka sadzonek ogrodowych jako fanty do  bazarku Beli51.

 

Pieniądze na operację Lizy można wpłacać bezpośrednio na konto hoteliku u Murki

Murka - wstaw proszę konto w pierwszy post.

 

Konta do wpłat:
Hotelik u Murki
66 2490 0005 0000 4500 9421 4126

z dopiskiem "Operacja Lizy"

 

 

l

Link to comment
Share on other sites

Ja już mam dwie wpłaty na tomograf i ew. operację:

+200 zł

+300 zł

Oboje darczyńców chce pozostać anonimowa.

 

Przy rozliczeniu będę tę kwotę osobno zliczać, żeby nie pomieszało się z pozostałymi kosztami (hotelowanie, leki).

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc!

Dzisiaj TZ dzwonił do Lublina, ale się nie dodzwonił, jutro spróbuje ponownie.

Co prawda mieliśmy czekać na tel. ale tak bardzo chciałabym jakoś przyspieszyć rozmowę...

 

Otrzymałam wpłatę 20 zł od Havanki - bardzo dziękuję!

Mamy 570 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...