Jump to content
Dogomania

Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']


Murka

Recommended Posts

Wyślę oryginały po weekendzie.

 

Liza czuje się ok, tzn. ataków nie ma, ale reszta po staremu, łącznie z drapaniem się co jakiś czas w uszy/głowę.

 

A propos, pytałam weta, czy ból głowy u psa może się objawiac drapaniem i wrażliwością uszu. Mój powiedział, że raczej nie.

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęła zaległa wpłata od Olka1912, dla Lizy jest 3 zł. + część Parysa 3 zł., razem 6 zł. , które przelewam na konto podane hoteliku u Murki.

Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym:

http://www.dogomania.com/forum/topic/145455-zako%C5%84czony-ci%C5%9Bnieniomierzherbatalusterkosp%C3%B3dnice-i-ingratis-dla-lizypoli-i-parysa-do-2002g20/page-9

Link to comment
Share on other sites

Terra nie ma za co dziękować. Strasznie mi szkoda Lizy, więc jak mogę trochę pomóc to czemu nie?
Wizyta u dr Orła zamówiona na środę. Mam nadzieję, że na podstawie tych zdjęć będzie mógł coś powiedzieć.

To czekamy do środy.

Bardzo dziękuję za pomoc Lizuni.

Link to comment
Share on other sites

Liza od paru dni mieszka w boksie i wygląda na to, że bardzo jej to pasuje. Ma tam więcej miejsca niż w łazience, nie ślizga się po podłodze, najczęściej śpi sobie w budce z siankiem, jak nasiusia czy na koopka to nie brudzi się w tym ani nie kładzie się na tym, bo robi to poza budką (często nawet tuż przy wejściu, ale zawsze poza).

Ma też spokojnego kolegę. Obawialiśmy się czy będzie chciała wracać do boksu ze spacerku, ale od pierwszego razu nie było z tym najmniejszego problemu.

Jedyny minus tej całej przeprowadzki jest taki, że teraz trudniej będzie obserwować ewentualne ataki.

Link to comment
Share on other sites

Żebyśmy wiedzieli, człowiek niby mądry, ale nie do końca.

Jak jej nie boli, to sobie może cieszyć się tym co ma.

Gorzej jak ją boli. Tylko skąd to wiedzieć.

 

Ja mojej suni przypatruję się jak wariatka, czy nie dyszy, nie stęka, czy nie wygląda, że ją coś boli.

Siedzę i gapie się w oczy, bo przy atakach bólowych, źrenice się zwężają gwałtownie. Wprawdzie nic nie widzę, ale sie gapię.

Tak to jest.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Havanka, 130 zl juz dotarlo :)

 

Zakupilam dla Lizy leki (3 x Neurontin i Bromek - 117,40 zl):

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a852e8bdc546a7ef.html

 

W aptece dowiedzialam sie, ze istnieje Neurontin 300 mg. Liza dostaje 3 x dziennie 3 kapsulki 100 mg, wiec ten 300 jest dla niej idealny. A wychodzi sporo taniej, wiec nastepnym razem zamowie ten 300.

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęła zaległa wpłata od Olka1912, dla Lizy jest 3 zł. + część Parysa 3 zł., razem 6 zł. , które przelewam na konto podane hoteliku u Murki.

Jak dojdzie, proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym:

http://www.dogomania.com/forum/topic/145455-zako%C5%84czony-ci%C5%9Bnieniomierzherbatalusterkosp%C3%B3dnice-i-ingratis-dla-lizypoli-i-parysa-do-2002g20/page-9

 

Murko, czy moje 6 zł. też już wpłynęło?

Wiem, to niewiele, ale i tak muszę rozliczyć.

 

Jeśli przenosiny służą Lizie, to super. Może ona też jest trochę spokojniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Żebyśmy wiedzieli, człowiek niby mądry, ale nie do końca.

Jak jej nie boli, to sobie może cieszyć się tym co ma.

Gorzej jak ją boli. Tylko skąd to wiedzieć.

 

Ja mojej suni przypatruję się jak wariatka, czy nie dyszy, nie stęka, czy nie wygląda, że ją coś boli.

Siedzę i gapie się w oczy, bo przy atakach bólowych, źrenice się zwężają gwałtownie. Wprawdzie nic nie widzę, ale sie gapię.

Tak to jest.

 

 

mam to samo, bo kilka chorych staruszków leczę na różne schorzenia :(

 

przy atakach padaczkowych Kilerka[*] też byłam zrozpaczona - jak pomóc? czy nie za bardzo cierpi ?

trudne to.... bardzo trudne!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...