Jump to content
Dogomania

Bezdomny teriererowaty szczeniak z ulicy nie ma nic oprócz długu 400zł. BŁAGA O POMOC


kkanarekk

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj Aguś :) Znowu w kraju ??
Aguś bardzo proszę napisz tekst, a ja załatwię ogłoszenia. Niestety ja nie mam daru do tego typu tekstów :(
Poproszę też znajome Cioteczki o banerek. Jego historia jest za mało znana na dogo.
Niestety nie udało mi się odnaleźć adresu tego DT w okolicy Michałowic. Ale nie rezygnuję. Nie mogę jednak jednorazowo zbyt wiele czasu poświęcić na poszukiwania tego DT. Maluchy są jeszcze u mnie, zajmują wiele czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Witaj Aguś :) Znowu w kraju ??
Aguś bardzo proszę napisz tekst, a ja załatwię ogłoszenia. Niestety ja nie mam daru do tego typu tekstów :(
Poproszę też znajome Cioteczki o banerek. Jego historia jest za mało znana na dogo.
Niestety nie udało mi się odnaleźć adresu tego DT w okolicy Michałowic. Ale nie rezygnuję. Nie mogę jednak jednorazowo zbyt wiele czasu poświęcić na poszukiwania tego DT. Maluchy są jeszcze u mnie, zajmują wiele czasu.[/QUOTE]

Witaj Elik,
Aga wraca w najbliższy czwartek. Trochę się pochorowała w tej Ameryce. Mam nadzieję, że po jej powrocie sprawa DS dla Bena ruszy z kopyta. Ja się też włączę. Pozdrowienia dla Ciebie Elik - Dobry Duszku wszystkich bezdomnych istot, Twojego TZ-a i całej menażerii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maruda99']Witaj Elik,
Aga wraca w najbliższy czwartek. Trochę się pochorowała w tej Ameryce. Mam nadzieję, że po jej powrocie sprawa DS dla Bena ruszy z kopyta. Ja się też włączę. Pozdrowienia dla Ciebie Elik - Dobry Duszku wszystkich bezdomnych istot, Twojego TZ-a i całej menażerii.[/QUOTE]
Ła, ła, łaaaa ja nie zasługuję na takie piękne słowa :oops: Kocham wszystkie zwierzaki i tyla :)
Pozdrawiam Cię równie serdecznie :loveu:
Kiedyś, nie szukając, natknęłam sie na wydaje mi sie, dobry hotelik dla zwierząt. Taki prawie domowy, z niewielka ilością psiuakówe. Kurtka nie mogę teraz na niego trafić. Nie pamietam w jaki sposób ja wtedy natknęłam się na niego.
Że ja głupia nie dodałam do ulubionych, albo w jakiś inny sposób nie zaznaczyłam tego adresu. Nie mogę sobie tego darować :mad: :pissed: :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

No niestety Benjamin jest jeszcze przerażony, zza krat człowiek nie jest taki straszny, ale jak już wejdzie do boksu to jest strach.
Nie jest jeszcze zaszczepiony, więc o wychodzeniu na spacer nie ma mowy. Parówki z ręki nie weźmie, jest bardzo ruchliwy, więc dobrych zdjęć się nie da zrobić. Na całe szczęście nie ucieka przed człowiekiem do budy, to bardzo ułatwi pracę. I wydaje mi się, że jest większy od Dudusia.

Link to comment
Share on other sites

Kochane Cioteczki z forum miau stanęły na wysokości zadania i banerek jest już gotowy.

[URL="http://tnij.org/knob"][IMG]http://miau5.republika.pl/kielce.jpg[/IMG][/URL]

Jest podlinkowany - tylko brać i do podpisu wklejać. Jeśli ktoś nie może inaczej, to także pomaga :)

[LEFT][CENTER] [SIZE=3]Ale ze mnie gapa, to nie cioteczki, ale Wujek zrobił ten banerek [/SIZE][SIZE=3]dla malucha[/SIZE][SIZE=3] :oops:[/SIZE]
[SIZE=3] [/SIZE]
[SIZE=3] Dziękuję i przepraszam :kiss_2::Rose: :iloveyou:[/SIZE]
[LEFT][SIZE=2]
Poza tym, wujek był tak miły i wkleił ten banerek do swojego podpisu. Dzięki temu, nasz maluch będzie obecny także na forum miau :)[/SIZE]
[/LEFT]
[/CENTER]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Śliczny banerek! Dziękujemy!

Przykro czytać to co napisałaś Jagienko :( Że maluszek taki dzikusek jest. Ogromnie by mu się przydał domowy tymczas... A szczepiony nie jest przez brak kasy czy z innego powodu? Bo jeśli przez kasę to ja połowę zasponsoruję (najwyżej będę jadła chleb z masłem przez tydzień ;)) i mam nadzieję że wtedy uda się dociułać resztę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Śliczny banerek! Dziękujemy!
Przykro czytać to co napisałaś Jagienko :( Że maluszek taki dzikusek jest. Ogromnie by mu się przydał domowy tymczas... A szczepiony nie jest przez brak kasy czy z innego powodu? Bo jeśli przez kasę to ja połowę zasponsoruję (najwyżej będę jadła chleb z masłem przez tydzień ;)) i mam nadzieję że wtedy uda się dociułać resztę.[/QUOTE]
Fakt, to przykre, że malec taki dzikusek :( Tam gdzie jest nie ma szans na zmianę, ale... może już w przyszłym tygodniu zmieni loka na domowy tymczas :) Ale o tym zadecyduje Agnieszka, jak wróci.
A co do kasy na szczepienie, to ja dołożę resztę.
A czy Benuś był odrobaczany ? Jeśli nie, to trzeba to zrobić jak najprędzej.

Link to comment
Share on other sites

Domowy tymczas! Super! A pewny, sprawdzony i taki z głową na karku i doświadczeniem w postępowaniu z wycofanymi, dzikusowatymi psami??? Obsesyjnie pytam po przykrych doświadczeniach z innym psiakiem :(
Czekam więc na dane do przelania pieniązków na szczepienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']Domowy tymczas! Super! A pewny, sprawdzony i taki z głową na karku i doświadczeniem w postępowaniu z wycofanymi, dzikusowatymi psami??? Obsesyjnie pytam po przykrych doświadczeniach z innym psiakiem :(
Czekam więc na dane do przelania pieniązków na szczepienie.[/QUOTE]
Jest to płatne DT w Iwanowicach k. Michałowic. Ja nie miałam jeszcze okazji korzystać z tego DT, ale z telefonicznej rozmowy z prowadzącą wynika, że ma doświadczenie w prowadzeniu psiaków wycofanych, ma na tym polu sukcesy. Przyjmuje psiaki z dogo.
Agnieszka z pewnością dobrze sprawdzi, zanim psiaka tam zawiezie :)

[quote name='weszka']...Czekam więc na dane do przelania pieniązków na szczepienie.[/QUOTE]
Ja mam te dane, ale na razie nie wiemy ile trzeba przelać. DT zawozi psiaki do weta własnym transportem - dolicza do ceny za DT tylko cenę usługi, podobno nie wygórowaną.

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam :)

Jutro przewożę Bena do DT w Iwanowicach to jest hoteliku gdzie KTOZ ma psiaki, nazywa się AMOK. Psiak na pewno będzie pod świetną opieką. Rozmawiałam dziś z Panem Tomkiem z obecnego hoteliku i sprawa ma się następująco: maluch dalej jest przerażony tak jak mówiła Jagienka, nie jest zaszczepiony bo miał dużo robaków i trzeba było go 2 razy odrobaczyć a później zaczął kaszleć i w przyszłym tygodniu w DT zostanie zaszczepiony. Miał zrobione RTG i lekarz powiedział, że jest to sprawa neurologiczna prawdopodobnie uszkodzony nerw, jutro będę rozmawiała z weterynarzem to dowiem się więcej szczegółów.

Bardzo potrzebne są pieniążki za RTG - 80zł i chociaż trochę za hotelik 450zł. Teraz nowy DT bedzie kosztował 300zł
Jutro jak małego przewiozę to zrobię mu zdjęcia i wstawię na wątek


Elu bardzo dziękuję za pomoc w znalezieniu tego Dt i banerek jest super :)

Link to comment
Share on other sites

O hoteliku Amoku słyszałam dobre opinie więc mam nadzieję, że uda się Bena podciągnąć w zachowaniu. Proszę o nr konta to przeleję jakieś skromne parę złotych - do wykorzystania na co potrzeba, czy na szczepienie czy na co innego to obojętne.
I czekam na zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']...Miał zrobione RTG i lekarz powiedział, że jest to sprawa neurologiczna prawdopodobnie uszkodzony nerw, jutro będę rozmawiała z weterynarzem to dowiem się więcej szczegółów.
Bardzo potrzebne są pieniążki za RTG - 80zł i chociaż trochę za hotelik 450zł. Teraz nowy DT bedzie kosztował 300zł...[/QUOTE]
Witaj w kraku :)
Mówiłam, że wpłacę połowe za szczepienie, ale nie robi mi różnicy za co. Jutro wpłacę 30 zł. Konto to samo ?

Link to comment
Share on other sites

Maluch już w nowym DT. jest znacznie bardziej otwarty niż był, w aucie nawet przechadzał się po siedzeniach a nie jak ostatnio leżał wciśnięty pod fotelem. Z łapką jest bez zmian trzyma ją w górze, czasami na niej stanie. Jak tylko wróci moja mama bo to ona go przewoziła to napiszę więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']Maluch już w nowym DT.[B] jest znacznie bardziej otwarty niż był,[/B] w aucie nawet przechadzał się po siedzeniach a nie jak ostatnio leżał wciśnięty pod fotelem. Z łapką jest bez zmian trzyma ją w górze, czasami na niej stanie. Jak tylko wróci moja mama bo to ona go przewoziła to napiszę więcej.[/QUOTE]
To świetna wiadomość. Miejmy nadzieję, że z dnia na dzień będzie się otwierał bardziej :)
Z ciekawością czekamy na zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za opóźnienie z wiadomościami :) Sprawa ma się następująco:
Właśnie skończyłam rozmawiać z Dt Bena i maluch jest wycofany ale na widok swojej nowej Pani macha ogonkiem, była już próba spaceru na szeleczkach i maluch nawet przeszedł kilka kroków ale tylko gdy w pobliżu był inny pies, który go prowadził tak to siadał i nie chciał iść dalej. ben dobrze wygląda, jest odkarmiony. Jeżeli chodzi o łapkę to wygląda jakby on w niej w ogóle nie miał czucia. Nie mogłam się dodzwonić do weta u którego miał robione prześwietlenie więc będę próbowała jutro w razie czego poszukam kogoś żeby skonsultował zdjęcia. Razem z właścicielką hotelu stwierdziłyśmy, że teraz ważniejsze od wścieklizny są wirusówki więc najpierw na nie zaszczepimy brzdąca. Ben jest pozbawiony agresji zarówno do ludzi jak i psów. na koty zostanie sprawdzony. Ja w czwartek wybieram się do niego to porobię zdjęcia bo teraz niestety nie mogłam pojechać bo jestem chora. A zaraz wyślę wątek DT i będą informacje i zdjecia na bieżąco. Uważam, że maluch będzie miał tu dużo bardziej indywidualną opieką i na pewno szybciej otworzy się do ludzi.

Rozliczenie:

Hotel za luty: 450zł
RTG: 80zł
Szczepienie na wirusówki: 39 zł (do weryfikacji przez DT)
Allegro wyróżnione *2 + 2 zestawy ogłoszeń: 50zł
_________________________________________
=619zł

Wpłaty:

elik: 50 zł
weszka: 50zl
kkanarekk: 100zł

________
200zl


619zł-200zł=419zł

Czyli potrzebne jest aż 419zł Baaardzo prosimy o pomoc finansową i rozsyłanie wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Dotarłam na wątek:) więcej nic nie mogę jeszcze powiedzieć poza tym co napisała kkanarekk bo ma świeże informacje ode mnie za to jutro porobię maluchowi zdjęcia i wrzucę[/QUOTE]
Witamy i prosimy o troskliwą opiekę nad Benusiem :) i super zdjęcia, takie do ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Benjamin dzisiaj z wielką radością mnie witał, chyba już zaakceptował nowe miejsce, jeszcze z kojca muszę go na rękach wynosić ale już jest chętny do zakładania mu szeleczek, na których coraz lepiej sobie radzi...jak tak dalej pójdzie to nie długo na obrożę przejdziemy.

Ciekawy jest terenu, obwąchuje, już sam prowadzi.

Dzisiaj mało czasu miałam na robienie zdjęć to tylko tak na początek a jutro może się uda więcej i te ładniejsze do ogłoszeń.

[IMG]http://www.hotelamok.pl/dt/gucio-benianim/dsc02104.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.hotelamok.pl/dt/gucio-benianim/dsc02107.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...