Jump to content
Dogomania

Bezdomny teriererowaty szczeniak z ulicy nie ma nic oprócz długu 400zł. BŁAGA O POMOC


kkanarekk

Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A czy Pan wie, że Ben jest jagdeterierkiem i co może się z tym wiązać? Biorąc Betkę z Kundelka, zielonego pojęcia nie miałam o tej rasie. Pewne cechy wyszły dopiero po jakichś 2 misiącach pobytu w domu. Np. instynkt łowiecki - niepohamowany, nie do poskromienia. Koty nadają się wyłącznie do zagryzienia na śmierć. A pokonanie ogrodzenia to żadna trudność dla niejednego jagda. W schronisku tego nie da się sprawdzić. Oby z Benem było inaczej. Jest nadzieja, bo w hoteliku zachowuje się poprawnie. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']A czy Pan wie, że Ben jest jagdeterierkiem i co może się z tym wiązać? Biorąc Betkę z Kundelka, zielonego pojęcia nie miałam o tej rasie. Pewne cechy wyszły dopiero po jakichś 2 misiącach pobytu w domu. Np. instynkt łowiecki - niepohamowany, nie do poskromienia. Koty nadają się wyłącznie do zagryzienia na śmierć. A pokonanie ogrodzenia to żadna trudność dla niejednego jagda. W schronisku tego nie da się sprawdzić. Oby z Benem było inaczej. Jest nadzieja, bo w hoteliku zachowuje się poprawnie. Trzymam kciuki.[/QUOTE]

Nasz Benjaminek jest idealny;) uwielbia koty i wszystkie psy, nie ma żadnego instynktu łowieckiego a jednak już kawałek czasu u mnie jest.
Ogrodzenie byleby było a jak już nowemu panu zaufa...u mnie bez smyczy chodzi poza teren ogrodzony i się nie boję a jednak dużą odpowiedzialność za niego biorę:roll:.

Ps. szczepienie załatwione

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelamok']Nasz Benjaminek jest idealny;) uwielbia koty i wszystkie psy, nie ma żadnego instynktu łowieckiego a jednak już kawałek czasu u mnie jest.
Ogrodzenie byleby było a jak już nowemu panu zaufa...u mnie bez smyczy chodzi poza teren ogrodzony i się nie boję a jednak dużą odpowiedzialność za niego biorę:roll:.

Ps. szczepienie załatwione[/QUOTE]

No proszę, zdarzają się wyjątki wśród jagdterierków! Strasznie się cieszę. Oby jego instynkt łowiecki nigdy się nie ujawnił, a miłość do kotów trwała wiecznie. Pewnie niesprawna łapka uniemożliwi mu pokonywanie ogrodzeń - nie ma tego złego... Czy on w ogóle nie używa tej łapki?

Benku, z całych sił trzymam kciuki za twój domek.

Link to comment
Share on other sites

agata51 ale Ben jest co najwyżej psem w typie ;), a to że tak wygląda wcale nie znaczy że jest w 100% terierem z charakteru. A i wśród tych zdarzają się wyjątki i oby nasz Ben był takim właśnie :) Napisałam w sprawie transportu w parę miejsc ale cisza :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fufurek']Po proszę o numer konta na który będę mogła wpłacić 71 złotych z pierwszego bazarku :)[/QUOTE]
Zaraz prześlę na pw BARDZO DZIĘKUJĘ!!!


[quote name='greatmadwomen']kopiuję z wątku krk chodzi o transport bena[/QUOTE]

juz do niego dzwonię a możesz mi wysłać ten wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kkanarekk']Zaraz prześlę na pw BARDZO DZIĘKUJĘ!!!




juz do niego dzwonię a możesz mi wysłać ten wątek?[/QUOTE]


to wątek krakowskich zwierzaków, jest to odpowiedź na Twój post :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w?p=16815867&viewfull=1#post16815867[/url]

Link to comment
Share on other sites

Stan finansów Bena:

Wpłaty:
elik: 50 zł
weszka: 50zl
kkanarekk: 100zł
TEDI : 80zł
DoPi: 50zł
Weszka: 50zł
Weszka bazarek: 80zł

Nowy Pan Bena: 200zł (nie wpłacone jeszcze)
Bazarek nr 1: 71zł
Bazarek nr 2: 64zł (nie wiadomo jeszcze dokładnie)

Razem:

795zł



Wydatki:

[LIST]
[*] Hotel za luty: 450zł
[/LIST]

[LIST]
[*] Szczepienie na wirusówki: 42zł
[/LIST]

[LIST]
[*] Allegro wyróżnione *2 + 2 zestawy ogłoszeń: 50zł
[*]Hotel marzec: 300zł
[*]kastracja: 80zł
[*]hotel kwiecień: 300zł
[*]szczepienie wścieklizna: 20zł
[/LIST]
RAZEM:[B][B] 1242[/B][/B]zł

[B]Czyli dług wynosi 795-1242=447zł
Kurcze chyba kolejne bazarki będą potrzebne :) jeżeli się oczywiście na szczodry darczyńca się zgodzi czyli Fufurek o co bardzo prosimy :):loveu::loveu:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...